Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

ragsszo.png


Ако стане обръщалката, ще имам един вид безплатен залог на другите 2 мача и малка печалба :)

Яд ме е, че не ми мачнаха залога за над 2.5 при 1-0 на 2.06 коефицент(можех да го взема на 1.90, което пак не беше лошо). Щях да го ползвам като "застраховка" за този, но... не може всичко е да е идеално.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Следя темата с интерес.

Уж човекът щеше да дава мачове от Хърватска. А сега даде и един от Швейцария. Като твърди, че отборите са много близки и единия щял да пусне на другия, щото им трябвало задължителна победа 3-кръга преди края.


Че има уговорени мачове и има ситуации където ти на мен - аз на теб. Но все пак там не е България и ако ги набара тяхната федерация ще има сериозни наказания.

Отделно гостите са предпоследни и имат преднина от 2 точки пред последния и има още цели 3 кръга. Да не говорим че там изпада само последния.

И от къде човекът от Хърватска се е докопал до тази информация.


Две минути преди края са 1-1.

Не съм играл нито един от посочените в темата мачове. Чат пат залагам на дребно по 2-3 лева.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

1. виж какво съм написал в първия пост
ВАЖНО :
На никой не гарантирам печалба, ако играе 2-3 пъти и се откаже.
Правя тази тема за да се следи хронологията на мачовете, които ми се дават, а аз ги споделям с вас.
За момента аз си ги плащам, а нас вас всичко е безплатно.
Никого не задължавам да залага на тези мачове.


2. Хърватина разбира се, че няма информация. Това си е типстърска прогноза (ЗА ШВЕЙЦАРСКИЯ И ТУСКИЯ МАЧ). И в интерес на истината, домакините нямаха удар второто полувреме.

3. При евентуална издънка на 10/10 ти ще загубиш 2 лв, аз 100 лв. Но следвам стратегията за месечен профит, а не на дневен. От два дена съм с 30 units печалба. Мога 3 дена да не печеля нищо и пак да не съм назад.

4. Първа издънка и ме хапеш. Това не е добре. Типично по български.

5. За днес има да хърватски мача!!!

Следя темата с интерес.

Уж човекът щеше да дава мачове от Хърватска. А сега даде и един от Швейцария. Като твърди, че отборите са много близки и единия щял да пусне на другия, щото им трябвало задължителна победа 3-кръга преди края.


Че има уговорени мачове и има ситуации където ти на мен - аз на теб. Но все пак там не е България и ако ги набара тяхната федерация ще има сериозни наказания.

Отделно гостите са предпоследни и имат преднина от 2 точки пред последния и има още цели 3 кръга. Да не говорим че там изпада само последния.

И от къде човекът от Хърватска се е докопал до тази информация.


Две минути преди края са 1-1.

Не съм играл нито един от посочените в темата мачове. Чат пат залагам на дребно по 2-3 лева.
 
Имаше добър шанс да стане обрат, наистина домакина блестеше второто полувреме. Имах възможност да си затворя залога и да взема 7-8 евро печалба, без значение какво ще се случи(още при 1-1), но реших, че шансовете за прекалено добри, за да го правя.
Нека не забравяме, че това са залози и 100% сигурно няма. Трябва да приемаме загубите така, както приемаме победите.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Разбира се, нямам как всички мачове да са печеливши. Важното е, че повечето излизат.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Не е най-важно днес да ти излязат повечето, не е най-важно е да спечелиш повече на брой мачове, от колкото загубиш. Най- важно е пак казвам месечния профит. Има кофти дни, има и добри дни, но като теглиш чертата да имаш месечен профит от 100+ units умножено по твоя Strike всеки си смята колко ще спечели.

Повтарям се отново, но това е самата истина.

Да имаш банка, слагаш по 2% на strike, чакаш да свърши ммесеца и драскаш чертата.

За два дни 30+ профит, ако всеки ден беше така щеше да има 4000+ профит х моя strike от 10 лв. На месец щях да докарвам 40К. Но не е така...

Понякога се замислям да играя само хърватките на 100 лв на strike и да не закачам други първенства, освен ако няма инфо както сръбския мач....
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

А тази банка каква е, депозита който се вкарва в сайта ли ?
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Парите с които стартираш да залагаш. Определяш си едни пари и почваш с тях. В зависимост от от това колко е голяма си определяш колко да залагаш на еденица
1/10 = примерно 10 лв , 2/10 - 2х10 лв = 20 лв., това се прави с банка примерно 500 лв, което е 2% -> 500 х 2% = 10 лв.

Ако почнеш с 50 лв, трябва да слагаш по 1 лв. т.е. на мач 10/10 слагаш 10 лв.

А тази банка каква е, депозита който се вкарва в сайта ли ?
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

А каква е логиката?
Парите с които стартираш да залагаш. Определяш си едни пари и почваш с тях. В зависимост от от това колко е голяма си определяш колко да залагаш на еденица
1/10 = примерно 10 лв , 2/10 - 2х10 лв = 20 лв., това се прави с банка примерно 500 лв, което е 2% -> 500 х 2% = 10 лв.

Ако почнеш с 50 лв, трябва да слагаш по 1 лв. т.е. на мач 10/10 слагаш 10 лв.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Идеята е ако попаднеш в серия от губещи залози да не загубиш цялата банка.
 
Идеята е, че не трябва да залагаш повече от 2%(препоръчано от разни анализатори и експерти) от банката си(100 лв.?) наведнъж. Защо?
Защото дори и да загубиш, да загубиш 2, 3, 5 пъти, няма да си на 0. При залозите има вариация(възходи и спадове). Банкрол мениджмънта предпазва играча именно от вариацията. Ако влезеш в лоша серия, да не изгубиш всичките си пари. Да, това намалява и потенциалните печалби разбира се, но няма как да знаем кога ще спечелим и кога - не. А и на мен лично ми е много по-лесно да приема загуба от 10 лв., отколкото такава от 100 лв. Вярно, ако заложа 100 лв. и спечеля, профита ще е много по-голям, но и емоциите ще надделеят, а именно тогава човек почва да прави глупости от типа "Майка му да е*а, изгубих 100 лв., сега ще заложа 200, ще се избия и ще изляза на печалба".

PS: Osijek изпуснаха дузпа точно в края на полувремето. Дано да се реваншират през второто.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Информатора излезе прав. Дузпа за Осиек или червен картон за Истра...... Трябва да бият
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

1:0 мачкай Осиек :D
 
От: Re: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Идеята е, че не трябва да залагаш повече от 2%(препоръчано от разни анализатори и експерти) от банката си(100 лв.?) наведнъж. Защо?
Защото дори и да загубиш, да загубиш 2, 3, 5 пъти, няма да си на 0. При залозите има вариация(възходи и спадове). Банкрол мениджмънта предпазва играча именно от вариацията. Ако влезеш в лоша серия, да не изгубиш всичките си пари. Да, това намалява и потенциалните печалби разбира се, но няма как да знаем кога ще спечелим и кога - не. А и на мен лично ми е много по-лесно да приема загуба от 10 лв., отколкото такава от 100 лв. Вярно, ако заложа 100 лв. и спечеля, профита ще е много по-голям, но и емоциите ще надделеят, а именно тогава човек почва да прави глупости от типа "Майка му да е*а, изгубих 100 лв., сега ще заложа 200, ще се избия и ще изляза на печалба".

PS: Osijek изпуснаха дузпа точно в края на полувремето. Дано да се реваншират през второто.
Мерси, знаех си, че има логика тука.
Аз малко гйотере залагах досега.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

И аз така слагах с колкото ми падне, сега ще гледам да си имам едни 100 лева депозит и да си следвам системата с по 2 лева на unit
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Аз пробвам с 250лв банка т.е 5лв 1 унит ще сметна в края на месеца каква е печалбата и почвам с 2500лв ако съм на +
 
Още 1 гол да вкарат Osijek, да съм спокоен, че на полувремето ги "подкрепих" допълнително, по информация на DonMakaveli и информатора му.

@uphero, ако залагаш веднъж, два пъти месечно, няма смисъл от банкрол мениджмънт. Хващаш една сума, дето си готов да загубиш и я пускаш на някой мач по интуиция. Но ако искаш да правиш пари от спортни залози или поне да опиташ, банкрол мениджмънта е може би най-важния елемент. После идва приемането на вариацията. А след това идва един момент, в който не изпитваш почти никакво удоволствие от спортните залози :mrgreen:
 

Горе