Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

От: Re: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Аз за кинтите. Пък и мач не можеш ме хвана да гледам, баси скучното нещо.
Още 1 гол да вкарат Osijek, да съм спокоен, че на полувремето ги "подкрепих" допълнително, по информация на DonMakaveli и информатора му.

@uphero, ако залагаш веднъж, два пъти месечно, няма смисъл от банкрол мениджмънт. Хващаш една сума, дето си готов да загубиш и я пускаш на някой мач по интуиция. Но ако искаш да правиш пари от спортни залози или поне да опиташ, банкрол мениджмънта е може би най-важния елемент. После идва приемането на вариацията. А след това идва един момент, в който не изпитваш почти никакво удоволствие от спортните залози :mrgreen:
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Залагайте, докато не съм се вклюил и аз, че какъвто съм карък, после нищо няма да излиза.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Не че не го знаете , както и почти всички залагащи , но съм длъжен да ви го кажа , като колеги предприемачи. 95 % от залагащите губят в дългосрочен план. И то главно заради лакомия. Затова като начертаете стратегията с колко да играете , не се подлъгвайте да слагате по-високи суми от колкото първоначалния ви план. Аз когато играех излезнах от играта с 600-700 лева печалба (за период от 3-4 месеца) , като основно играех с дребни суми по 10-20 лева на залог.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

17:2 удари за Осиек. Дано задържат или удвоят преднината. Опрделено мачкат!
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

17:2 удари за Осиек. Дано задържат или удвоят преднината. Опрделено мачкат!
84 минута.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Who is the Don.? Голяма победа 10/10. Осиек е отборът днес. Да видим Риека. Има инфо, че отиват да мажат. Коеф от 3 стана 2. Риека мачкай!
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Риека излиза с най-доброто на терена
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Бърз въпрос, първенствата скоро свършват, след месец кво ще играем?
Да знам дали да почвам, или не
Аз лично не очаквам безплатното да продължи дълго, но да кажем, че съм готов да плащам в дългосрочен план
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Rijeka поведоха момчета:))
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

В почивките на първенства, които не са от съответната държава не се гарантират над 50-70 profit, тъй като са чисто типстърски прогнози. На минус трудно се излиза в месеца, дори невъзможно, само ако се следва стратегията.

В контакт съм и тестване на скандинавски и други бразилци.

Бъдете онлайн за да се следят нещата.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Риека вкараха. Това е добре :)
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

А през седмицата дават ли се някакви мачове ? :)
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Почти няма ден в който да не се дава мач 1-2-3. Уикендите са ясни. Като сеършат първнствата е друго. Зависи какво има... само аако си задлужава и има резон. Не се изнасилват нещата. Важно е качество, а не количеството.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Между другото ако тепърва сте се регистрирали използвайте всички възможни бонуси за добре дошли в бет365 - http://www.winner.bg/forum/viewtopic.php?t=10066&sid=704edc3a727f18a84fcad46f4af36f70

Например много хора не използват бонуса за залог през мобилен телефон или 100% начален бонус (при първи депозит в сметката си).
 
Re: От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Rijeka - 2 изстрела във вратата - 2 гола!

Между другото ако тепърва сте се регистрирали използвайте всички възможни бонуси за добре дошли в бет365 - http://www.winner.bg/forum/viewtopic.php?t=10066&sid=704edc3a727f18a84fcad46f4af36f70

Например много хора не използват бонуса за залог през мобилен телефон или 100% начален бонус (при първи депозит в сметката си).

Само да допълня колегата, че когато използвате бонуси, трябва хубаво да проверявате условията им, понеже в доста от случаите има "подводни камъни" и трябва да ги разиграете 34867456 пъти тия пари, за да може да ги изтеглите.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Риека е с тежката артилерия, нищо че за Зидар е мача на сезона, а Риека играят за слава. Класата си казва думата. В инфото пише: Риека отиват да размажат Зидар. :)
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

@DonMakaveli ,
a по колко плащаш месечно за абонамент и от колко места зимаш прогнози
 
От: Re: От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Rijeka - 2 изстрела във вратата - 2 гола!



Само да допълня колегата, че когато използвате бонуси, трябва хубаво да проверявате условията им, понеже в доста от случаите има "подводни камъни" и трябва да ги разиграете 34867456 пъти тия пари, за да може да ги изтеглите.

За повечето бонуси важи това правило :
Ще трябва да изиграете 3 пъти стойността на Вашия депозит и бонус преди да можете да го изтеглите.

Но не се налага да броите все пак , просто когато ги завъртите 3 пъти те ви пращат съобщение , вече бонуса ви е свободен за теглене. Ако теглите каквато и да е сума преди да завъртите бонуса , ще го изгубите.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Аз се наредих на опашката днес добре се върза с 5лв на unit, ще карам така 1 седмица и ако върви добре мисля да мина на 15-20лв на unit. 1 седмица тест ще изкарам.


Don ако имаш намерения услугата да стане платена след това или ако искаш да се делят пари за прогнози от този типстър ме брой ;)
 

Горе