Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Виж в програмата - петък събота и неделя. Но може и да има от втората им дивизия.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Аз като един не-комарджия ти залагах само на 'сигурните' и 5/5, доста добре :D
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Супер ще чакам и аз високите и ще ги пускам с по висок unit
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Яд ме е за вчерашния ден за двата пробива на турци и швейцарци, които гътнаха дневния профит с -7 units. За последните два кръга точно така ще направя. Замислих го след края на вчерашния ден. Миналата година в последния кръг позна абсолютно всички мачове. И 15 кръга преди края каза кой ще е шампион, кой взима купата и кой отпада... С хърватските мачове почти няма издънка. А мач 10/10 за сега няма издънка.

За швейцарците писах - там имаше 3 от 3 червени лампички и нито една зелена.

Отделно BurnX спомена за лакомията, че проваля нещата.

Не се водете сляпо - проверявайте какво казва типстъра и се уверете че има резон в обосновките му.


И отделно - няма как всички мачове да излизат. Няма човек със 100% познаваемост. А човекът е перфектен за хърватските мачове. За сръбските също може да се ползва. Обаче за другите мачове - като човекът не познава спецификата на местния футбол може да се определи като налучкване. Или другия вариант да получава информацията от други типстъри - но така става вече препредаване - 2-3 ръка информация и има опасност от развален телефон.


Не е заяждане в никакъв случай - просто съвети.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Met. Skopje - Sileks

Мача почва след 3 мин

ЗАЛОГ : ПЪРВО / КРАЕН - 1.66 БЕТ365

СТРАЙК - 9/10

УРЕДЕН МАЧ. ОТ 2.1 СЕГА Е 1.2 за победа на домакина

http://www.flashscore.com/match/nB1zjTU2/#match-summary
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Тоя май са го махнали от бета :D
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

И аз не го намирам
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Премахна го! На неодобрени залози се намира мача и така... Кофти, ще видим как ще развие поне.

2-0 иначе трябва да е резултата.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Колко е коефициента за 2-0
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Махнаха го мача. Нищо вече не може да се види. Аз го играх 1/1

едит : ако пък излезе и след 20 мин гол. просто ще е по сценарии. Идеята беше да се залага след 20 мин. обаче усетих, че могат да го спрат, но не и да анулират залога...
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Залогът седи в неуредени. Май това не е анулиран, а просто защото са го свалили от сайта си. Не знам, не ми се бе случвало.

Махна ми преди ма от Румъния 3, пак видимо уреден, но тогава тръгна на лайв мача, моите вкараха в 7ма минута, и в 10 вече го свалиха, и ми върнаха парите.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Няма нищо, поне да го следиме ще свърши работа :D
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Схемата е ясна..

новия сезон избираш 1 отбор и играеш всичките им мачове Х като всеки път удвояваш залога. Винаги си на печалба само трябва да имаш повече пари в наличност.
 
Re: От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Схемата е ясна..

новия сезон избираш 1 отбор и играеш всичките им мачове Х като всеки път удвояваш залога. Винаги си на печалба само трябва да имаш повече пари в наличност.

Ако ще е Мартингейл, нека поне да е по-обмислен. Да гониш Х не си струва. Влез в някой сайт, търси коефицент 2.00+ и играй. Няма нужда да е точно определен отбор и т.н.
Но е доказано, че в дългосрочен план прогресивните системи за залагане водят до банкрут. Има и такива, които щадят малко повече банката, но също не са за препоръчване. В краткосрочен план обаче могат да се направят пари.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Схемата е ясна..

новия сезон избираш 1 отбор и играеш всичките им мачове Х като всеки път удвояваш залога. Винаги си на печалба само трябва да имаш повече пари в наличност.

И като ти ограничат максималния залог в дадения сайт к'во прайм? Или ако уцелиш отбор като Спортинг Хихон, които им трябваха 33 мача, за да направят равен преди няколко сезона ? НЕ ИГРАЙТЕ ПРОГРЕСИВНИ СТРАТЕГИИ!
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

devilx, ти утрепа рибата с това велико изказване!
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Схемата е ясна..

новия сезон избираш 1 отбор и играеш всичките им мачове Х като всеки път удвояваш залога. Винаги си на печалба само трябва да имаш повече пари в наличност.

Как така винаги си на печалба? Това е една от най-старите схеми, които водят до фалит много от използващите и. :) Ами ако отбора не направи Х в 5 поредни мача, в 10 поредни мача? А пък 15 мача? За пример: тръгваш от залог 5лв на Х. Но те нямат Х в 5 поредни мача, което ти води загуба от 155лв. 6-тият залог вече ти е 160лв, 7-ят 320лв, 8 - 640лв. При среден коеф 2, ти ще си избиеш само парите. Трябва коефа да е по-голям за да излезеш на печалба. Но ако нямат равен в повече мачове?
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Мача ви излезе първо полувреме 1:0 току що! Поздравления!
 
И аз го следя тоя мач и ще си изям ташаците, че не отидох до Еврофутбола да го пусна, щото само там го имаше, когато видях поста.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

45+ Вкараха и свърши полувремето. Всякаш шемата е ясна. Ако излезе и 2-0 точен резултат ще си изям макарите.
 

Горе