Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

От: Re: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

И аз го следя тоя мач и ще си изям ташаците, че не отидох до Еврофутбола да го пусна, щото само там го имаше, когато видях поста.
То пък в еврото ще да е бил един коефициент.... :D
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Ако искате нещо твърдо, от 20:00ч. Бешикташ 1 (сингъл с много пари)
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Има време. 60 мин. е
 
Аз ако играех, щях да го пускам 2-0 директно. Първо-краен мисля, че ще си излезе.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

1-2, голяма греда....

-9 Units, ще видим поне дали залога ще го приемат или върнат!
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

1:3 то и червен картон има за Скопие
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

1-2, голяма греда....

-9 Units, ще видим поне дали залога ще го приемат или върнат!

Между другото съм забелязал че когато има толкова рязък спад на коефициента(какво в сегашния случай), често не излиза...
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

1/2 на 80 коеф. На полувремето дали нещо се случи. Много са го играли 1, за да падне толкова. Това е за днес.

Чакам Брага Б, на DNB2 и тъмо да съм на 0 днес. Поне ми е успокоение, че само аз го играх. После ще кажа дали залога въобще е приет
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Успех колега, дано да не са приели залога и да върнат парите.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Взеха парите. Все си мисля, че ако беше печелифш фиша нямаше да дадат печалба. Няма нищо. Важно е да е на +++
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Той този мач май беше македонски. Явно е най-добре само хърватските да се играят. Иначе за утре да очакваме ли нещо ? :)
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Два кръга остават. Само уикендите за хърватски. От другия сезон информация и от СРЪБСКИ и РУМЪНСКИ информатор. Постигнах уговорка. Видях и статистиката от този сезон. Силни са. За висок стрейк очаквайте уикенда. За през седмицата само типстърски прогнози, но не мисля да ги давам тук повечето.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

За румънските ползвах един. Даваше само 10/10 и то рядко. Само от Румъния 2 и 3. Новия румънец е силен точно толкова. Дава и Румъния 1 но доста добре. Там са повече типстърски, но с информация защо да е..... типично като хърватина. Чака ни силен нов сезон.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

За румънските ползвах един. Даваше само 10/10 и то рядко. Само от Румъния 2 и 3. Новия румънец е силен точно толкова. Дава и Румъния 1 но доста добре. Там са повече типстърски, но с информация защо да е..... типично като хърватина. Чака ни силен нов сезон.

Братле аз лично не се водяя много по предишни статистики които дават или слагат по сайтове купувал съм от азиатци от руснаци от англичани и като платя ми дават някакви губещи прогнози и сле дмесец примерно като спра да плащам и вляза в сайта гледам че тези прогнози са добавени в статистиката им като печеливши, при всички от които съм купувал правеха далаверки....
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Така е, но тук нещата са други. Тези са партийци, но сега чак разбрах за другия. Иначе е пълно с манипулирани снимки и дори и видео клипове.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Така е, но тук нещата са други. Тези са партийци, но сега чак разбрах за другия. Иначе е пълно с манипулирани снимки и дори и видео клипове.

Абсолютно, дано да имаме успех тия дни. Иначе на тия им плащах по 70-100 евра седмично и отначало вадеха 1-2 мача напред за седмицата, но накрая като влязоха 2 седмици всеки ден по 2 губещи мача направо ми избиха зъбите кви майни съм тегил на руснаците :lol:
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

И ти като мен. И аз плащах на сульо и пульо докато не намерих каймака на млякото. :)
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Утре е финала за Купата на Хърватска.

Големият шампион Динамо Загреб срещи Сплит.

Очакваме голям страйк на мача. Поради ниския коеф. за Динамо, залога ще бъде друг.

Мисля, че е нещо на хендикап, но очакваме утре подробности.
 

Горе