Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Дали ще си струва да му праснем едни 150лв днес да има тръпка Don, пък и финалче вече :D
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Информацията не ми хареса. А тя е:

Много важно - играе се на стадиона на Динамо. Един мач е.

Публика около 10К продадени билети. За сега не се очаква пълен стадион, странно..

Само преди няколко седмици Динамо прегази госта си мисля сс 5-1 ( пиша от тел. Справка не съм правил, но всеки може да направи)

Единствения шанс на госта е два автобуса пред вратата и да играят за 0-0. Друг шанс няма. Та ще играят супер защитно. Динамо може да бие и разбие всеки един отбор, включително и Риека.

Този мач обаче е малко по- различен. Финал е доста по-различен от мач в първенството.

Моят човек предвид малкия коеф за 1, дава над 2 гола. Аз съм малко по-скептичен, понеже и 2-0 ги устройва, а не знам гостите как ще вкарат гол. Страйка му е 4/10 на над 2 гола в мача на коеф 1.70

Аз го играх с 100 лв на хендикап -1 гол.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Динамо имат 18 удара към вратата до 70мин и 0 гола, нещо успеваемостта им куца в този мач. :shock:
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Тотално надмощие и топката не влиза....
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

късмет му викат, самтаймс люн, самтаймс уин :)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Някой от тук ползвал ли е бетфеър? Теглели ли сте към картите си от тях? Всичко точно ли е от тяхна страна? Колко е макс лимита за теглене?
 
Последно редактирано:
Аз ползвам Betfair в момента. Теглил съм пари, никакъв проблем. Максимум за залог(на борсата, където залагам аз, заради по-добрите коефиценти) мисля, че няма, стига да има кой да мачне/приеме залога от другата страна. Иначе можеш да си залагаш и както при стандартните букита, с фиксиран коефицент, но с тази част не съм запознат.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Опасенията на хърватина излязоха прави. Малшанс. 25 удара и няма гол. Спомням си миналата година от 4 удара вкараха 4 гола на Риека до 30-тата мин. Е днес беше друг ден.


В събота мач 10/10
Неделя мач 20/10 - Сърбия.

Този в неделя е чътвъртия мач за сезона т.нар. All In aka 20/10. Ппоследния такъв мач беше Осиек. Той е малко по-специален. Плаща се доста повече.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Опасенията на хърватина излязоха прави. Малшанс. 25 удара и няма гол. Спомням си миналата година от 4 удара вкараха 4 гола на Риека до 30-тата мин. Е днес беше друг ден.


В събота мач 10/10
Неделя мач 20/10 - Сърбия.

Този в неделя е чътвъртия мач за сезона т.нар. All In aka 20/10. Ппоследния такъв мач беше Осиек. Той е малко по-специален. Плаща се доста повече.

Ще чакаме да споделиш, че да избиваме :D
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

За другият сезон съм решил:

Ще има сайт, фейсбук акаунт, blogabet акаунт. Който желае може да ми изпрати покана във ФБ
FB - https://www.facebook.com/cosanostratips - за да следите всички публикации (те ще са малко), добавяйте ме като ''Близък приятел''


- Ще публикувам мачове само над 8/10 на месечен абонамент - символичен. Около 15-20 евро на месец.
- ВИП прогнози от типа ALL IN (в неделя има такъв мач). За сезон 14/15 това е четвърти мач. Истинско бижу! С цена на мач около 10-30 евро, в зависимост от коеф.
 
Последно редактирано:
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Изпратих покана във фб :)
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Тия ALL IN мачове с какъв кефциент са и колко добри се водят че са чак за ALL IN и тези двата мача сега за събота и недя фрии ли са или сега трябва да ти пуснем кинтите за тях ?
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Лол, надявам се не казваш ол ин в прекия смисъл, защото по-пагубно управление на банката няма :) Може 50 мача да ти излязат, 1 няма да излезе и отиде... всякакви сакатлъци стават.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

All IN разбира се, че няма да се слагаш цялата банка. Просто това е преносен смисъл, Може да се нарече също 20/10
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

да излязат тия уикенда и ще те адна и аз, че иначе бюджета ми за комар се изчерпа :D
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

До сега от тези All In всички ли са излизали ? Иначе с абонамент пак същите на брой мачове ще очакваме другият сезон, нали ? :)
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

До сега от тези All In всички ли са излизали ? Иначе с абонамент пак същите на брой мачове ще очакваме другият сезон, нали ? :)

Мачовете ALL IN за сезона бяха :
(Македония), (Гърция 2) и (Хърватия). Всичко си излиза.

Мачовете ALL IN за другия сезон не знам как ще са. Но това е приблизителната бройка.

Току-що научих, че се е присъединил и друг човек в екипа. Много силен.
 
Последно редактирано:

Горе