Платен Тоол за социалки ?

interfena

Member
Трябва ми някакъв Тоол за автоматично добавяне
в Български социалки дали има такъв ?!
за Английски знам че има... , моля , ако някой знае да
сподели.. ( не ми трябват тулове като бгсоцмакер..)
Искам напълно автоматично да съмитва платен тоол..
 
От: Платен Тоол за социалки ?

Работя по такова нещо, ама кога ще го завърша - нямам представа.
Captchите са гадно нещо.
 
От: Платен Тоол за социалки ?

От толкова много уеб хора във форума, нито един ли не знае, уау, наистина интригуващ пропуск :)

Намерих сайт, в които индиици предлагат ръчен субмишън, но цените не са чак толкова ниски.. Друго май не срещнах в Гугъл
 
От: Платен Тоол за социалки ?

От толкова много уеб хора във форума, нито един ли не знае, уау, наистина интригуващ пропуск :)

Намерих сайт, в които индиици предлагат ръчен субмишън, но цените не са чак толкова ниски.. Друго май не срещнах в Гугъл
Е примерно Сенуке става ама за Английски директории , мене за БГ ме интересува :) :clap:
 
От: Платен Тоол за социалки ?

Защо вместо за туул не платиш на хора да го правят?
 
От: Платен Тоол за социалки ?

Аз си ползвам моя джаджа за submit, но тя не е автоматична, а полуавтоматична. Просто ти попълва някои неща, нищо повече. Ако се пробвам автомтично, то capcha-ите ми изяждат главата.
Извод: Плати си на някой за ръчен submit. Не вярвам да се набуташ повече отколкото за платен скрипт. Предвид това, че няма такъв, ако се появи, той ще струва наистина скъпо (говорим за в случай, че се оправя с capcha-ите).
 
От: От: Платен Тоол за социалки ?

По мои скромни наблюдения който направи този инструмент ще удари кьоравото :)
има гореща нужда от това
Смнявам се. Най-вероятно скоро някой ще направи такъв инструмент, но никой няма да иска да му плати за него. Все пак българинът си е българин и би предпочел да копа цял ден вместо да даде 5ст.
 
От: Платен Тоол за социалки ?

Да защо верно не платиш да ти направят :)
 

Горе