Платформа за изработка на сайт като Rezzo

Може да се направи с wordpress тема, но най-удачно е с някой framework - Laravel, Symfony, etc. Най-удачно ми изглежда Laravel + vueJS за фронт.
 
Може да се направи с wordpress тема, но най-удачно е с някой framework - Laravel, Symfony, etc. Най-удачно ми изглежда Laravel + vueJS за фронт.
Стига бе човек, вкарваш хората във филми.
 
Защо да се мъчи с нещо, което е предназначено за блог е въпроса.
https://laravel.com/docs/5.6 - идва ти с една камара благинки, auth, плащания, ORM, няма в базата му да е пълно с една камара wp глупости, които дори няма да ги ползва.
 
Защо да се мъчи с нещо, което е предназначено за блог е въпроса.
https://laravel.com/docs/5.6 - идва ти с една камара благинки, auth, плащания, ORM, няма в базата му да е пълно с една камара wp глупости, които дори няма да ги ползва.
И милион бъга които в един плъгин за wp ще са изчистени.
Разьъкай въпросния сайт, аз 2 минути попаднах на поне 3 бъга в резервацията.
 
Точно в хилядите плъгини, дето се инсталират може да има една камара пропуски. Както и ъбдейтите на wp, които могат да счупят сайта заради плъгините / темата.
 
Защо почти никога не казвате за CodeCanyon като някой пита за някакъв скрипт или сайт? Там има стотици предложения и има доста добри скриптове.
 
Защото бате, на практика това си е Темнефореста. :)

Тоест? :D

Не съм запознат нито едно от двете. Просто знам, че в едното има дизайни, а в другото има скриптове. Не съм си купувал от тях нищо. Но като гледам, че скриптовете имат по 1000+ продажби, значи сигурно има защо, и може би са качествени.
 
Едно са като цяло, но са разделени като отделни маркети по споменатата от теб причина. С един акаунт оперираш и на двете места и ако забележиш са под шапката на envatomarket. И от двете съм пазарувал много. ;) Дори предимно, едно време много ми харесваше и тамплейтмонстъра, ама нещо хем им е по-дебело там, хем някак си съпорта на отделните теми и дизайни е по-бавен. И малко ме поотказаха. Иначе с форума ни партнираме, няма лошо. :)
 
Защо почти никога не казвате за CodeCanyon като някой пита за някакъв скрипт или сайт? Там има стотици предложения и има доста добри скриптове.
Благодаря ти ! Това, мисля, че ще ми свърши работа. Има ли безплатен тест ?
 
За Wordpress пропуските не знам, моите сайтове са базирани на него... Аз защо нямам проблеми ?! Като гледам цената на Viavi дали няма да изчезне по някое време и после да се чудиш как да се оправиш при проблем ?! Иначе, да хубав дизайн има, красиво е ама... Аз трудно бих се доверил. За wordpress теми бол...
 

Горе