Платформа за търговия с акции

nuni

Active Member
Търся, да запълня малко времето. Напълно начинаещ съм.

Моля, препоръчайте платформа за търговия на акции през мобилно устройство. Ако , може да бъде user friendly :) Благодаря
 
Най-лесно е с Revolut. Регваш се, зареждаш си пари в сметката колкото искаш 50-100 лв, може и по-малко или повече, купуваш си американски акции, 800 мисля бяха наличните.

С безплатен акаунт имаш право да си закупиш 3 акции месечно без комисионна. Всичко отгоре е с 1 паунд комисионна. А ако вземеш някой от платените им планове нямаш ограничение в броя на акциите без комисионна, т.е. купуваш колкото искаш и пак комисионна нямаш (метал плана им).

Всичко става изцяло през мобилният ти телефон (смартфон).

Освен това получаваш сметка с английски айбан, която също е без такси и може да получаваш и изпращаш по банков път или директно без никакви такси до други потребители на Револют, яка схема е като цяло, аз ги използвам.
 
Имам едно питане и аз по темата.
Има ли възможност, да се закупуват акции от определена борса без последници и комисионни?
Има ли начин да разбера в коя платформа от коя борса мога да купя акции?
Станаха два..
 
Revolut направи достъпна търговията с акции без комисионна и за потребителите,които използват плановете Premium и Standard. Безплатния план е Standard със три безплатни сделки месечно, а тези на Premium плана – осем. Ако сделките са извън тези лимити, ще има такса от £1 за всяка следваща сделка и годишна такса за попечителство върху ценните книжа от едва 0.01% от пазарната стойност на портфейла от акции.
 

Горе