Платформа за Facebook магазин?

The Nightmare

New Member
Здравейте,
Бих искал да чуя вашето мнение относно платформите за такъв магазин. Май имат много предимства, едно от които е продажби във фен страницата...
Какво мислите? Някой използва ли такава платформа? Какво ви е мнението относно Summer card и Vivid-store и знаете ли други такива платформи.
Благодаря предварително на всички!
 
От: Платформа за Facebook магазин?

Благодаря за мненията.
Има ли някой, който използва подобно нещо във фейсбуук за да видя на яве за какво става въпрос...
 
От: Платформа за Facebook магазин?

Искам да попитам дали има такава платформа, само че за Prestashop?
 
Последно редактирано:
От: Платформа за Facebook магазин?

Ти знаеш ли цените на Съмеркарт колко са? Ха, вече са на пакети, и магазина който взех преди 2 години за 400 лв, сега е над 2000.
Имам и на съмеркард, имам и на Опенкарт, и да ти кажа, че много съм се заблуждавал в началото с този Съмеркарт, пълно дърво, за всичко искат пари, и то много пари.
И аз давам пари, но за крайни цели, а не да им дам, за да ми отгворят на запитване, казуси... пълен провал са, скоро ще загинат
 
От: Платформа за Facebook магазин?

Регситрараш се в Шопмания, от там чрез продутков файл изтеглят продуктите и изображенията. Има Фейсбук приложение за онлайн магазини, което се инсталира към профила ти. Виждат се цени, изображение, бутон - Купи, бутон за харесване. Отделно предлагат и малко скриптче за вграждане в блог, някаква приятелска страничка или където се сетите. Всичко е безплатно. Има генериран продуктов файл за почти всички системи за онлайн магазини ползвани в БГ. Аз съм ползвал и ползвам за Prestashop и OpenCart
 

Горе