Плащам за...

wpachow

New Member
Търся си Реферали,плащам % от рефералната заработка,всеки ден правя поправка и проверка в списъка с рефералите се http://hotfile.com/register.html?reff=75382 .. Сайта знам 4е плаща затова търся хора та да може да го изцедим Заповядайте :)
 
От: Плащам за...

Те са българи и сигурно четат тука. Ако са пичове няма да ви закачат :)
 
От: Плащам за...

добър замисъл, ама някой се е сетил за това преди тебе, а иначе превода на парите ги получих от българско име.... и мислях че е руснак
 
От: Плащам за...

набирам и плащам има ли желаещи ако не няма проблем ще помагаме някакси по друг начин :)
 
От: Плащам за...

Ей гледате как да развалите една добра идея ей... После като ни резнат САМО НАС БЪЛГАРИТЕ.. да не почнете да псувате хората.. защото нали се досещате кои отново ще е виновен?
 
От: Плащам за...

Ей гледате как да развалите една добра идея ей... После като ни резнат САМО НАС БЪЛГАРИТЕ.. да не почнете да псувате хората.. защото нали се досещате кои отново ще е виновен?
Съгласен съм с това мнение.
Аз съм изключително доволен от сайта и искам да си изкарвам парите по правилата...
често пъти тарикатските номера излизат доста солено...
 
От: Плащам за...

попринцип и аз съм доста доволен,затова реших че имам нужда от реферали за да ги "науча" на това което знам за да почнат и те да си изкарват парите един вид помогни за да ти помогнат.Следвайки една стара китайска поговорка " Дай риба на човек-ще го нахранеш за един ден,научи го да лови риба-ще го изхраниш за цял живот"
 

Горе