Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

От: Re: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

ЕЕ най сетне именно заради това беше целия цирк, защото нито 1 репорт нямаше ...
ей сега виждам тази тема а тази от преди месец въобще ако не беше линкната от тази нямаше и да разнер

значи от темата за измамта със страниците попаднах тук - а от тук поапднах на темата която има на предвид амоун


няма нито един подаден репорт че някъде по тези теми има нещо нередно .... без репорти не можме да четем всичко и да взимаме мерки

форума като е ден за спам правите и по 1000 поста (абсолютния рекорд) иначе по около 500

обикновенно имам една камара репорти за политиката в пазата при измама или съмнения пускайта да разледваме

онзи от вчера и той така никой не го беше репортвал случайно му видях темата и го баннах за негова защита
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

А мартин не знам защо.
Аз имам слаба памет, просто ми е запълнен рама на макс и не запомням имена/никове. Може нещо да съм го посякал в предишни теми. няма си на идея защо скочи така,


@AMOUN,
Виж кога е първия ми пост в тази тема. Не е след като си нахранил Мурад, аз след като казваш на Войводата да си направи хайдушка...... Повтарям ти отново, това утре ще го четат нашите деца. И писах в темата защото и в други теми съм гледал как използваш нецензурни думи. И на мен това не ми харесва и ти каах, че няма да толерирам това. Ти ме нарече МИШКО.. Ти после скочи че защитавам въпрсния и че съм бил измамник и нещастник.
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Няма да ви се оправдавам и на двамата, следващия път като хвана крадец ще се държа по същия начин / или по начин който на мен ми харесва/, на вас като не ви хареса го защитавайте пак :)
Дано не ви се случва, да гоните крадец на улицата и да започнат случайни минувачи да ви мрънкат че вдигате шум и сте тъпи и им пречитеда си почесват потните, космати и миризливи гъзове на спокойствие, вместо да ви помогнат.

Защото видяхте какво се случи, крадеца започна да вика дръжте крадеца, понеже вие двамата застанахте зад него и му дадохте сила.
МНОГО ТЪПА И НАГЛА ПОСТЪПКА ОТ ВАША СТРАНА!

Значи ти пречи децата ти че ше прочетат нецензурни думи, но не ти пречи че ще живеят заедно с крадци? Забавно :)
Ти малоумен ли си?

Айде да не си измисляш оправдания за да се измъкнеш сух.
казах ти - първи си избра старната на измамника и продължаваш да го защитаваш. Вместо да се опитваш да се оправдаваш помисли къде ти е грешката.

С какво си по-различен от мен?
По културен и по-възпотан ли си ?
Съмнявам се, ако беше така, щеше да ме посъветваш в друга тема или на лс- НЕ ПРЕД ИЗМАМНИКА заемайки неговата позиция.

А войводата е пълен идиот, да ми прави забележки за правописа оО в подобна тема.
Такам че мога само да ви кажа намерете си приятелчето Мурад и се утешете взаимно.
Явно ви е страх да не попаднете на негово място.

Разбираш ли колко е нелепо държанието ви? Колко не на място вкарахте тъпите си реплики и нападки към мен?
Абсолютни нещастници сте и двамата ако продължавате да заемате страната на мурад и после елате и ме убеждавайте че не ви е приятелка...

Нали в една друга тема се уговаряме за форумна среща, заповядайте, вижте ме там, може пък да ме харесате и да се приберем тримата,аз съм широко скроен, стига да нямате мазно в излишък? :)
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Определно имаш някакви проблеми с сексуалния живот, защото през един пост каниш някой да се пребира с теб. Явно "крокодила" не ти пуска редовно. Но то пък и ти си прав с крокодил е трудно. Желая ти много бъдещи успехи в живота, здраве и щастие на теб и на близките ти.
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Пичове, аре стига простотии!!! Трябва ли всички да ви четат как се мацате един друг, утре, някои от хората, които бройкат, ще искат да работят с вас! Може ли такава излагация?!!! Уж сте големи хора, предприемачи, за вас имиджа нищо ли не значи? Хайде като сте насъбрали давайте на лично!
То не бяха обиди и псувни, то не беше чудо! Всеки може да се афектира /аз самия съм повече от емоционален/ и е хубаво ако искате да отвърнете на някоя изтървана простотия по ваш адрес, ама вие се оляхте!
Аре сега изкарайте си го мен!
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Amoun, си се изказва по определен начин. Това, че на теб не ти е кеф, не значи , че не е прав, а и кой си ти за да го съдиш? Заставам, изцяло зад него, биаро и другите колеги които са го подкрепили. Смешно е да кажеш, че някой е крив, че е теглил една майна на някой който краде...
Определно имаш някакви проблеми с сексуалния живот, защото през един пост каниш някой да се пребира с теб. Явно "крокодила" не ти пуска редовно. Но то пък и ти си прав с крокодил е трудно. Желая ти много бъдещи успехи в живота, здраве и щастие на теб и на близките ти.
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Amoun, си се изказва по определен начин. Това, че на теб не ти е кеф, не значи , че не е прав, а и кой си ти за да го съдиш? Заставам, изцяло зад него, биаро и другите колеги които са го подкрепили. Смешно е да кажеш, че някой е крив, че е теглил една майна на някой който краде...

ЕЕЕ, само ти не беше налял нафта в кавгата! Ти нямаше ли сайтове да вдигаш?!!! :wink: Хайде престанете вече! :|
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Хайде като сте насъбрали давайте на лично![/B]!

искам да обясня защо аз не говоря на лично а обичам да го нпаравя пред всички:
МОЖЕ ЛИ МАГАРЕТО ДА НЕ СИ ПОКАЖЕ МАГАРИЯТА?
На едно селско събрание, дето по-първите хора си приказвали за общински работи, попаднал и Хитър Петър.
Селският кехая, за да си направи смях с него, грабналкалпака му и го пухнал о земята. Хитър Петър си взел калпака, поотупал го от праха и го сложил на главата си. След туй се обърнал към селяните и рекъл:
— Искам да ви разкажа една старовремска приказка; Едно време имало много прочут цар. Името му било Соломон. Той бил много умен, всичко знаел и от всичко отбирал. Най-чудното било това, дето разбирал и от езика на животните. Един ден заповядал да преведат пред сарая му всичките животни, за да послуша какво си говорят. Наред с другите трябвало да мине и конят с рода си. Повикал той кобилата, катъра, магарето и им казал, че когато минават пред сарая, да вървят мирно и тихо, за да не посрамят рода си. Най-много съветвал магарето, защото познавал неговото вироглавство. Но тъкмо когато щели да минат пред Соломоновия сарай, то навирило опашка, опнало врат, заподскачало и надало такъв рев, че всичките животни се обърнали към него. „Че тъй ли ни беше думата бе, роднино?“ — запитал го сърдито конят, когато поотминали. „Аз — рекло магарето — на такова място като не си покажа магарията, защо нося това име?“
Като чул приказката, кехаята се засрамил и си отишел.

Да знам че прекалявам, но предпочитам да съм магаре отколкото мишка :)
А и за всеки средно интелигентен психолог-любител е ясно че съм расъл без баща и затова търся одобрението на всички около мен, които да заместят липсата на такова в детството ми :)
кака се казваше синдрома?
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Репорт само е малко, трябва да се знаят измамниците, щото и на мене ми е писнало от тарикати. Ти се бъхтиш да напраиш нещо добро и някакъв ще ти го отмъкне / или обратното ще ти продава доматите с колците, аре газ от форума. Какво сте скочили да защитавате такива индивиди ? Дееба и глупавата история. Амун си пада отчсти спамър, но в случая е прав да бие тупана. А да тръгнеш да правиш забележки за правописа точно в тази тема е смешно :)
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

искам да обясня защо аз не говоря на лично а обичам да го нпаравя пред всички:


Да знам че прекалявам, но предпочитам да съм магаре отколкото мишка :)
А и за всеки средно интелигентен психолог-любител е ясно че съм расъл без баща и затова търся одобрението на всички около мен, които да заместят липсата на такова в детството ми :)
кака се казваше синдрома?
Алоооо, нарциса8), кой говори на/за теб, на всички е ясно, че си клиничен случай! :lol: Аз на момчетата, обяснявах :wink:
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Радвам се, че всичко е приключило оптимално без излишни щети.

Макар и виртуално за първи път се бях притеснила и бях почти ядосана, че съм безсилна и не мога да изключа комповете на всички участващи.
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

искам да обясня защо аз не говоря на лично а обичам да го нпаравя пред всички:


Да знам че прекалявам, но предпочитам да съм магаре отколкото мишка :)
А и за всеки средно интелигентен психолог-любител е ясно че съм расъл без баща и затова търся одобрението на всички около мен, които да заместят липсата на такова в детството ми :)
кака се казваше синдрома?
@AMOUN, подкрепям те изцяло! Винаги в такива случаи трябва вдига врява (защото репортите не са достатъчно ефективни) с цел съответното мекере да се разчуе максимално повече - форумът е активен, индексира се добре в гугъл предполагам и всяко мекере, което лъже и мами и/или прави опити да измами, трябва да си получи заслужената "известност" - защо ли? - ами , за да предпазим хората от тях! Затова винаги призовавам всеки измамен, или жертва на опит за измама, да не се срамуват от това и да не си трае, а да вдига яко врява и да оповестява имената, ника, скайпа, мейла и т.н. данни на измамника!
Макар, че винаги в такива случаи, неизменно се появяват клакьорчета на измамника, аз си го премествам в другия крачол и им се кефя , защото не осъзнават как по този начин и те самите получават "известност".
Съветвам тези, към които се отправят обвинения, че са направили опит за измама или, че са измамили, да опровергаят, ако могат де, твърдения с факти, а не с псувни, лични нападки и обиди и с празнословия! Същото се отнася и за клакьорите им! Клакьорстването от рода на "ама аз съм работил с него и винаги е бил коректен" са смешни и лапешки! Ако не могат да опровергаят с факти обвиненията, да си се наврат в мишите си дупки и да си траят, а не още повече да наглеят!
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Защо само бъмпваш темата ...
А? Ко каза? Защо ли я бъмпва, а? Я да ти припомня :
Макар, че винаги в такива случаи, неизменно се появяват клакьорчета на измамника, аз си го премествам в другия крачол и им се кефя , защото не осъзнават как по този начин и те самите получават "известност".
:D
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Искаш са се покриеш ли?
Амиии, той отдавна клакьорства на бая мекерета и няма как да се покрие ;) И в тази тема Petko Voivoda се опита да е барабар Petko с мъжете, ама ...
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

AMOUN постъпи правилно в случая.
Щом е доказан измамник, трябва да бъде обявен,бит и е*ан публично.
 

Горе