Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Май имаме организирана престъпна група, не е ясно причините поради които, Петко и Мартин защитават изобличен измамник

Бъркаш, не го защитавам, но това с тия големи букви и с тия обиди(вече и към мен) хич не ми допада. Факт е, че не трябва да има измами и съм против тях. Но може и по лекинко и с нормален шрифт да речем. А Amoun знае само три думи - чикия, мишка и вафли...
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Не го защитавам просто гледам на нещата от различна гледна точка и в случая тука не мисля, че става въпрос за murat или там какъвто е а за tapoun затова, че спами темата. Потребителя ако е измамник трябва да се накаже от админите а не амоун-чо да раздава правосъдие
Аз мога да раздавам и любов, стига да имаш правилен подход и да си ми лицеприятен...
Дай няколко снимки и да се отдадем на страстите?
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Не го защитавам бе :D Дори не знам кого и с какво е измамил :Д просто казвам, че амоун не е човека който да казва кой е измамник и кой не е. Като влезе coolice да му тегли бана ако е виновен. Спора е, че amoun не е човека който да раздава правосъдие а не ,че защитавам тоя автора на темата :Д
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Бъркаш, не го защитавам, но това с тия големи букви и с тия обиди(вече и към мен) хич не ми допада. Факт е, че не трябва да има измами и съм против тях. Но може и по лекинко и с нормален шрифт да речем. А Amoun знае само три думи - чикия, мишка и вафли...


Много си нагъл...
ти първи ме атакуваш и като ти отвърнах взе да се свиваш и да се оплакваш?
като не тистиска да се занимаваш не се захващай.

Учудвам се как може да сте толкова нагли и сдухани лицемери разбираш ли
Ако не съм прав съм готов да се засрамя и да си призная
Обаче айд еобясни ми къде сбърках? Трябваше да си мълча и да гледам как лъжете във форума ли
или те е страх че ще хвана и теб влъжа?
Гузния негонен бяга
щом защитаваш ИЗМАМНИКА ЗНАЧИ СИ МУ СЪУЧАСНИК
или си тъп и наивен?

ТИ ЗА ТЪП И НАИВЕН ЛИ СЕ ИМАШ?
направете си една форумна среща тримата и се договорете нещо за съвместно действоие за някоя врътка а? гледам че си допаднахте!
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

няма никои измамен, просто амончо трупа мнения според мен и админите триабва да го баннат заради обидите и неверните ...
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Ми за наивен не те имам. Моля някой администратор да се порови малко в моя профил и в историята ми и да докаже дали съм измамник или не. И мисля че с постовете си към мен @Amoun нарушава правилата на форума.
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

няма никои измамен, просто амончо трупа мнения според мен и админите триабва да го баннат заради обидите и неверните ...

:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ебахти наглияяяяяяяя лелееееее



п.п.
Мурад нали ми писа на лс че искаш да е*еш майка ми?
Още ли си мераклия какво стана не ми отговори ?
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

незнам как да му дам червенко иначе щеше да светне...
Ти по добре не се меси надявам се скоро да влезе някой админ и да се разбереш кой крив и кой прав
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

@Amoun Ти си навсякъде. До сега само ти четях глупостите навсякъде, но ти направо се о*сра. Не знам дали си мислиш, че броя мнения или някакъв статус ти дава право да ръсиш постояно някакви безумни изказвания. Нито теб познавам нито Мурад. Аз няма да толерирам както твоите, така и на още няколко образа, мненията. С всяка изминала тема се убеждавам, че масово мненията нямат нищо общо с името и слогана на този форум.

Обиди ме? или аз съм в грешка?
и след като ти върнах жеста
ти какво направи- взе да ревеш че не било справедливо?


Ми за наивен не те имам. Моля някой администратор да се порови малко в моя профил и в историята ми и да докаже дали съм измамник или не. И мисля че с постовете си към мен @Amoun нарушава правилата на форума.


Значи е справедливо ти да ЗАЩИТАВАШ ИЗМАМНИКА
са ми кажеш че ПИША ГЛУПОСТИ
че съм се ОСРАЛ

Обаче когато аз ти върна жеста и започваш да ревеш
като насрана 3 годишно момиче на баба си?

Абе вие сте някакви ебахти жалките същества- и аз съм седнал да се занимавам че чак награда да давам за да накажат измамниците??
наистина съм тъп и малоумен
че изопбщо се занимавам с вас.

Супер много се радвам че помагате на измамника и му давате хъс да продължава с измамите!
Просто сте супер пичове за пример
да явно аз съм глупак че разобличавам измамниците,
а вие сте супер пичовете, понеже не ви харесва как пиша...
забавни сте
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

голям сеир го направи аморчето, темата я почнах ,,да се датат различни мнения за саита за нивини, явно не струва, какво повече коментирате на амоун глупостите.
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Може би повече няма да ги коментираш, защото скоро ще ти теглят бана :D
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

голям сеир го направи аморчето, темата я почнах ,,да се датат различни мнения за саита за нивини, явно не струва, какво повече коментирате на амоун глупостите.

Ето измамника е доволен, мина метър пренасочихте вниманието от измамата към мен? Доволни ли сте?
Добре се справихте - явно има хляб във групата ви... ще изкарате някой келепир!
ЩЕ РАЗДАВАМ ЧЕРВЕНИ РЕПУТАЦИИ НА ВСЕКИ ИЗМАМНИК КАКТО И НА ВСЕКИ ЗАЩИТНИК НА ИЗМАМНИЦИТЕ ПРИ ВСЯКА ВЪЗМОЖНОСТ КОЯТО ИМАМ!
За жалост не мога да го правя всеки ден и не разбирам защо и останалите не го правят? Нима ви харесв да сте в един форум с измамници?
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Е справедливо ли е да храниш някой с удари си една чикия, махни си мустака и т.н. Като си пич направи го тарикатски и които разбрал разбрал, които не е да се оправя. Ти с голямата лъжица... И ако кажеш че аз съм измамник, дето за две години имам 5 мнения. Мерси..Но ти не си ми критерии, така че....
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Не не просто си ми много забавен :D :D Ти се чуй какво правиш какво искаш да докажеш като е ясно, че е измамник? След като е доказано, че е измамник остава да чакаме само админите да го баннат нищо друго а ти какво направи? :D Взе се на сериозно и започна да раздаваш правосъдие кой на кого ще дава червен реп кой с кого няма да търгува и т.н
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Може би повече няма да ги коментираш, защото скоро ще ти теглят бана :D
ако искаш да направим залагания на кои ще теглат банна , на мен или аморчето?или на двамата?
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Бъди сигурен, че със сигурност бан на амурчето няма да теглят ако имаш пари за губене нямам нищо против :D
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

нека гласуват хората и ще се види ,амор4ето ще изгори първи:twisted:
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Е справедливо ли е да храниш някой с удари си една чикия, махни си мустака и т.н. Като си пич направи го тарикатски и които разбрал разбрал, които не е да се оправя. Ти с голямата лъжица... И ако кажеш че аз съм измамник, дето за две години имам 5 мнения. Мерси..Но ти не си ми критерии, така че....

И измамника от другата тема е тук от 2013 7-8 месеца след теб и какво?
и той има малко мнения това го оневинява ли?
Или аз като имам повече мнения да съм измамил някого?

Интересни хора сте.
Показвам ви измамника показвам ви метода му на работа
всичко
и вие ми скачате да ме обвинявате че съм бил гоорил глупости?

Я си помисли ти си се занимавал, разкрил си измам показваш я и аз започна да ти говоря колко си тъп понеже си го направил -как еше да ти е кеф?

не мога да ти се радвам, при положение че ДАВАТЕ ГРЪБ на измамници
я го погледнете - изду се навири носа и чак започна той да иска да баннат мен?
ебаси майката

На теб да ти пишат на лично че искат да ебат майка ти ?
ти ще се радваш ли
РЕПУТАЦИЯТА КОЯТО СЪМ ДАЛ Е ЗАСЛУЖЕНА !

Който мисли че съм дал грешно ЧЕРВЕНА РЕПУТАЦИЯ
НА Войводата, на Мурад и на мартин, да ми даде на мен червена и по този начин да ги защити!


ДА пиша с големи букви и удебелено, защото преди няколк очаса е станала поредната измама във форума !!!
преди няколко часа и след няколко минути виждам как разкрит измамник продължава да си се прави на тежък тук!!
п.п. Направо се изумявам че се налага да се оправдавам за действията си...
 
  • Like
Реакции: Rock

Горе