Плащане на AdSense

От: Плащане на AdSense

Що за държава е това, все се чудя, как така...Аз нямам приходи примерно, очертават се малко, мъча се и искам просто да изтествам различни методи и най-вече да радвам с хобито си други хора, но за 20 лв примерно на месец да искат 100лв осигуровки, луди ли са, нали получават супер много пари от това, че работя...Безумна държава, всички ли се самоосигурявате или...
 
От: Плащане на AdSense

Правиш каквото е нужно и си траеш, като развиеш нещата до нужното ниво вкарваш всичко в ред. Така се прави от 1000 години и така ще се прави винаги. Между временно се надяваш да не се случи нищо и полагаш нужните усилия да достигнеш минимума, който ще ти позволи да си узакониш нещата.
 
От: Плащане на AdSense

Не съм много запознат с Адсенс,но до колкото разбрах за да го ползваш трябва задължително да се регистрираш по зддс да нямаш главоболя след това.Въпроса ми е следния:Искам да избегна тази регистрация по ЗДДС !Мога ли да ползвам фирмата на някои познат ,близък,роднина? и ако отговора е да какъв акаунт трябва да се създаде?
 
От: Плащане на AdSense

Не съм много запознат с Адсенс,но до колкото разбрах за да го ползваш трябва задължително да се регистрираш по зддс да нямаш главоболя след това.Въпроса ми е следния:Искам да избегна тази регистрация по ЗДДС !Мога ли да ползвам фирмата на някои познат ,близък,роднина? и ако отговора е да какъв акаунт трябва да се създаде?

Фирмата на твоя познат трябва да е регистрирана по ЗДДС иначе ще трябва да се регистрира само заради AdSense, а собственика може да не иска да плаща по-скъпо счетоводство (за регистрирани фирми по ЗДДС счетоводството е малко по-скъпо).

Иначе няма никакъв проблем, трябва да си направиш фирмена регистрация в AdSense (като се регистрираш те пита дали да е на физическо лице или на фирма). Счетоводителят на фирмата ще каже какви са вариантите да си получиш парите и колко ще ти бъдат удържани за данъци и осигуровки (може да стане с "граждански договор", с трудов договор или нелегално като последното е най-изгодно - тогава ще ти удържат данъци 14,5% (10% печалба и 5% дивидент) + още за услугата по прекарване на парите).
 
От: Плащане на AdSense

Този човек, който са потърсили е взел пари от Адсенс ?

Няма да мине, днеска 2 часа приказвах със счетоводителите, с тая единна европейска система, рано или късно че те потърсят, разкаха ми за един човек който след 6 месеца са го потърсили. В момента търсим начини да се мине максимално елегантно, като се намалят осигуровките че това 100лв всеки месец е ужас, има като цяло една идея, писах на happyslacker за мнението му, а и те ще поразпитат.
 

Горе