Плъгин/Скрипт за Wordpress

ArtBean

Active Member
Здравейте пичове и пички, :)

Търся скрипт или готов плъгин за Wordpress, който да ми отчита уникалните посещения във всяка тема, видях че има готови плъгини, но те не отчитат уникалните, а всеки рефреш т.е. ако рефрешна 5 пъти постинга все едно е прочетен 5 пъти, което не ме устройва. Някой може ли да помогне с някаква идея ?
 
От: Плъгин/Скрипт за Wordpress

Сложи си Аналитикс. Той няма ли да ти свърше работа. Също така виж тук - wordpress.org/extend/plugins/jetpack/screenshots/ . Този не върши ли работа или си минал през него? Ако не ти помагат двата примера по-горе, виж дали Statcounter-a няма да ти свърши работа също. Успехи. :)
 
От: Плъгин/Скрипт за Wordpress

Сложи си Аналитикс. Той няма ли да ти свърше работа. Също така виж тук - wordpress.org/extend/plugins/jetpack/screenshots/ . Този не върши ли работа или си минал през него? Ако не ти помагат двата примера по-горе, виж дали Statcounter-a няма да ти свърши работа също. Успехи. :)

Здрасти Blinky, може би не съм се изразил правилно, исках да напиша, че искам да извеждам въпросната статистика за всеки пост в самия пост т.е. тема Х и малко под заглавието(примерно) "прочетена Х пъти", но да брои само уникалните посещения, има такъв плъгин, но той брои всеки рефреш и съответно броя пъти който е прочетен поста не е коректен.
 
От: Плъгин/Скрипт за Wordpress

Да, пробвал сам го тоя плъгин и другите подобни на него, и са точно това което търся, но с разликата че не искам да брои всеки рефреш, има ли такова животно(плъгин) изобщо?
 
От: Плъгин/Скрипт за Wordpress

Сигурно има, но няма как да не брои рефрешовете, все пак пак се води View. За да се избегне този момент, ще е нужно да прави справка за IP, за да не отчита и след определено време (обикновено 24 часа) да чисти и да го отчита като ново view или просто да не го отчита. Говорим само за конкретна статия. Но реално толкова детайлно не знам защо ти е нужно. Така те, усложнено.
 

Горе