Плъгин , който да огринача търсенето само по таговете и заглавията

От: Търсене

Благодаря ти много, получи се. Настройх го само по тайтъл да търси , и резултатите са удивителни :). Но искам да огранича съответното търсене и по категория? имам друг плъгин search-by-categoty но когато и двата плъгина са активирани излизат 2 полета за търсене... Искам функциите от двата плъгина да се съберат в 1 и ще получа желаните резултати.
 
Последно редактирано:
От: Търсене

Пробвах го, но не става, защото търси и в самото съдържание на поста и въобще не ми е от полза. Но мерси много все пак. Явно такъв плъгин няма. Но без него работа няма да стане...трябва ми задължително да се търси по категория и съответно заглавието на поста.
 
Re: Търсене

не може да няма, не си търсил достатъчно :)
 
От: Търсене

Сложих плъгина Search Unleashed и мисля , че е точно това което търся. Дава право на избор на категория от търсещия и аз като админ съм нагласил приоритета първо да търси в title после тагс и вече последно минава в contenta , но пак ми изважда разлутати от там...
 
Последно редактирано:
От: Търсене

Благодаря ти много, получи се. Настройх го само по тайтъл да търси , и резултатите са удивителни :). Но искам да огранича съответното търсене и по категория? имам друг плъгин search-by-categoty но когато и двата плъгина са активирани излизат 2 полета за търсене... Искам функциите от двата плъгина да се съберат в 1 и ще получа желаните резултати.

Просто му дай Data Type -> Category
 

Горе