Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

От: Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

И, естествено, трябва да се разграничава мнението на RDesign от мнението на тъп херо. Докато единият пише за чисто пазарни механизми, то другият изпада до примитивизми, засягащи националното достоинство на цял един народ. За отказа на Кубрат Пулев да приеме чуждо гражданство (при положение, че трябва да се откаже от своето собствено) могат да се отчетат само суперлативи.
 
От: Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

Виждам, че ги разбирате нещата.
 
От: Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

Честито на Кубрат за победата. Наистина се пребори мъжки. Някой забеляза ли, че в много сайтове го подценяват? В много сайтове пише, че Кубрат не заслужавал победата ..
 
От: Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

Честито на Кубрат за победата. Наистина се пребори мъжки. Някой забеляза ли, че в много сайтове го подценяват? В много сайтове пише, че Кубрат не заслужавал победата ..

Какво ? Та чичо Тони накрая едвам си седеше на краката, как пък щяло да не я заслужава, от 3-4 рунд нататък си го доминираше тотално.
 
От: Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

От колко часа и ще излъчват ли някъде мача?

П.П. Видях че е в момента по Диема.
 
От: Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

Тъкмо ще започва. Досега беше предварително студио.

П.П. Свърши. Кубрат размаза американеца.
 
Последно редактирано:
От: Победа на Кубрат Пулев над Томпсън

Евала на нашето момче, ИСТИНСКА ГОРДОСТ!! Аз лично съм тренирал дълго време бокс като по-малък и го обичам тоя спорт, и Кобрата направо си ме кара да се гордея, че съм Българин..... :)
 

Горе