Побългарен дропшипинг на часовници и бижута

bamzo

Premium
Здравейте,
търсим партньори в продажбите на часовници и бижута
Варианта е следния;
Продавате предлаганите от нас стоки на препоръчителни цени от които ползвате определен процент отстъпка.Потвърждавате поръчката и ни изпращате адреса и начина на доставка както и самия артикул.Ние изпращаме стоката с наложен платеж и гаранционна карта(за часовниците)получаваме плащането и ако няма рекламация в рамките на 14 дни след получаването на поръчката от клиента ви се признава комисионната.Всяка поръчка която е отказана (клиента я е отказал или просто не си я е взел от офис на куриерската фирма)се зачита като „strike” за Вас и при натрупани 5 „strike” приключваме партньорството.Всеки „strike” се изчиства с 30 редовни поръчки.Комисионни изплащаме само по банков път по всяко време на месеца стига да има натрупани 50лв(таксата за превода си е за наша сметка). Всички започвате с един процент отстъпка – 15% и всеки месец първите 5 партньора по продажби получават бонус от 5-10% за добра работа.Доставките към клиентите са за наша сметка-с 2 думи клиента не плаща за доставката (препоръчително е доставките да са до офис на еконт за да може клиента да вземе нещата в удобно за него време). Цените са с ДДС.

Искаме от Вас името на сайта, блога или фейсбук страницата и статистика за него(нея).

Няма да Ви предложим хиляди артикули а, ще ви предложим подбрани такива.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Побългарен дропшипинг на часовници и бижута

Това за "страйка" не е добра идея. Случвало ми се е 10 поръчки да ми отказват една след друга. Какъв е смисъла да вложа толкова труд да наложа продукта на пазара и при случайна такава издънка от няколко поредно отказани продукта да приключим всичко.

Като гледам всички условия които имаш, най-добре да предложиш affiliate :)
 
От: От: Побългарен дропшипинг на часовници и бижута

Това за "страйка" не е добра идея. Случвало ми се е 10 поръчки да ми отказват една след друга. Какъв е смисъла да вложа толкова труд да наложа продукта на пазара и при случайна такава издънка от няколко поредно отказани продукта да приключим всичко.

Като гледам всички условия които имаш, най-добре да предложиш affiliate :)

affiliate също ще има

със "страйка" ще се стимулирате да потвърдите с телефонно обаждане или с e-mail поръчката(да направите контакт с клиента) вместо просто да препратите данните и ако про контакта с клиента нещо не ви се види както трябва да откажете(игнорирате) поръчката
 
От: Побългарен дропшипинг на часовници и бижута

И какво стана сега-една думичка „strike” ли ви изплаши :)
 
От: Побългарен дропшипинг на часовници и бижута

още смелчаци има ли :)
 
От: Побългарен дропшипинг на часовници и бижута

Прати каталог и на мен :)
 
От: Побългарен дропшипинг на часовници и бижута

Здравейте,бих желала да ми изпратите по подробна информация!Благодаря!
 
От: Побългарен дропшипинг на часовници и бижута

Искаме от Вас името на сайта, блога или фейсбук страницата и статистика за него(нея).


Без тази информация няма как да пратя подробности
 
От: Побългарен дропшипинг на часовници и бижута

Искаме от Вас името на сайта, блога или фейсбук страницата и статистика за него(нея).


Без тази информация няма как да пратя подробности

storehome.info - трафик няма, магазина е на една седмица
 
От: Побългарен дропшипинг на часовници и бижута

Изпратете и тук..

Относно страйка - според мен също е лоша идея. Имам 5 онлайн магазина и се занимавам с търговия в Интернет от 8 години. Дори след телефонно обаждане често се случва стоката да не бъде потърсена. Затова продавача няма вина... Освен това е прекалено субективен подход - при неизгодни за вас отношения винаги може да "симулирате" 5 нереални поръчки.. Така че изпратете ми повече инфо за продуктите си, ако не гледаме сериозно на този страйк.
 

Горе