Подаден сигнал

Сега щи кажа как седят нещата.. По закон притежание и разпространение на марихуана си е забранено и ако направиш това можеш да имаш проблеми. Но това че си опитал някога си някъде никой не е забранил това... така че не се плаши нито от директора нито от полицията, дори да докажат че си пушил ще кажеш бях на купон някъде и нямах цигари аз от къде да знам какво са ми дали? и до там всичко приключва.. Най вероятно става въпрос за това че като ви заплашват ще се опитват да стигнат до дилъра от който си купувате стоката.. Ако го изпеете може да имате проблеми по нататък с него. А това момче което ви е изпело, казваш това е долна лъжа , аз нямам нищо общо.. С никой нищо не съм купувал казваш и приключваш въпроса. Както и понагоре ти казаха в никакъв случай ама в никакъв нито вярваш на полицията , нито пишеш каквото те ти кажат.. Можеш да се тревожиш от това ако редовно притежаваш в теб дрога, тогава рано или късно ще те хванат..

Преди години имахме случай с едни авери , като бяхме студенти в пловдив, един се оказа дилърче, следяли го незнам си колко време имал досието т.н. Ние правим събрания в квартирата и един ден хванали ги с братовчед ми.. У него няма нищо в братовчеда има по малко от грамче.. Аз си седя в квартирата и нахлуват над 15 полицая :Д Яко натискат ни търсят наляво надясно.. Казват казвайте къде е скрил дрогата ( става въпрос за дилърчето ) те искаха него да го хванат , както и да е не откриха нищо.. Първоначално незнаех какво са открили , водят ни в полицята и пишем обяснение , аз само казвам никога до сега не сме имали нищо общо с наркотично вещество нито аз нито братовчедми незнам как в него са попаднали тези неща.. Казват ми признайте си знаем ще ви направим тестове.. Казвам е може да съм опитал 1-2 пъти на купон бях в София и до там.. Обаче полицаите са заплашвали братовчед ми да си признае, той млад 19 годишен тогава навремето, нито иска техните да научат и полицаите му диктували да пише каквото му кажат.. И те го накарали да пише че това е за дилърчето и за проба от Хасково и т.н. Ако беше написал едно обяснение че това е за лична употреба щешше да има просто една глоба отколкото сега досие.. Но така е като те плашат и незнаеш законите..

П.С. После го изгонихме този пич така с тупалки, че напусна университета и не се появи повече :Д :Д После май се е записал в друг университет доколкото разбрах.. Май така си намира клиенти човека.. Така че хубаво си опитал ,но по добре се откажи защото файда няма да видиш от това нещо.. Нито ще ти е яко след време..
 
Братле наистина това доста ми помага. Благодаря ти много. Аз не смятам да се занимава с такива простотии. Дори никога не съм носил в мен такова нещо. Пробвал съм както казах три четири пъти и един от тях беше с този неграмотник, който е пял лъжи на директорката. Реално и той самия е толкова дребна риба, че взимаше трева от големите и продаваш на малките. За това и го хванаха. Тук се чудя как ме набутаха в тая история, но в северозапада е така :ддд
Тенкс отново.
 
Да. Там няма да пушат, а ще пият.
И двете, и двете. При униформените има ред, ама донякъде :)

Иначе жалко за "милицията", която покрива големите и си измива ръцете с дребните рибки.
 
Наркоманска работа, да си мислил с главата, много модерно сред келешите да се напушиш
 
Бягай далеч от тези шитни. Помисли и за тревогите на родителите си, които сигурно им е трудно и без твоите творчески отклонения. Въобще не се успокоявай обаче с това, че няма да има образувано наказателно преследване. Ако имаш регистрация в полицията може да имаш проблеми по-късно, ако ще упражняваш държавна работа. На баща ми един колега го освободиха след години стаж, защото изменили някаква наредба и проверявали не само съдебното минало, но и полицейските регистри. Като ученик някаква простотия правили с крадено моторче. Бил втрещен като го освободили.
 
Това 100 процента е оня трол Neromare ли къв беше.
Нормален човек няма да тръгне да пише такива неща в тоя форум, има си тийнпроблем.

А вие всичките тук пишман юристи му се връзвате, че и го съветвате...
 
Това 100 процента е оня трол Neromare ли къв беше.
Нормален човек няма да тръгне да пише такива неща в тоя форум, има си тийнпроблем.

А вие всичките тук пишман юристи му се връзвате, че и го съветвате...
Не се бях сетил, но верно ще е той! Хахах ужас!! Откъде ги измисля тия теми ...
 
Деба мама му на тоя, вероятно си прав. С тея неговите социални експерименти... деба психопата. Аз взех, че се вързах :(

Това 100 процента е оня трол Neromare ли къв беше.
Нормален човек няма да тръгне да пише такива неща в тоя форум, има си тийнпроблем.

А вие всичките тук пишман юристи му се връзвате, че и го съветвате...
 
Деба мама му на тоя, вероятно си прав. С тея неговите социални експерименти... деба психопата. Аз взех, че се вързах

:D :D
 
Как може в тоя форум, във всеки един момент, от присъствието ми тук, повече от 10 години, да има по един или повече психопати. Ама винаги е имало някой крайно активен и изключително изобретателен в простотиите психично нестабилен кретен.
 
Как може в тоя форум, във всеки един момент, от присъствието ми тук, повече от 10 години, да има по един или повече психопати. Ама винаги е имало някой крайно активен и изключително изобретателен в простотиите психично нестабилен кретен.

Съгласен съм с теб! XD
 
Крайно време е да се наредим до "белите" страни и да легализираме марихуаната. То вече ще почнат да издевателстват над дечурлигата и за това, че ядат сапун. Тоя директор/директорка сигурно е решил всички тийн проблеми, та се загрижил за здравето им. Образователната система уврежда психиката на подрастващите много по-трайно и фатално от ганджата, ама никой не подава сигнал за ходене на училище... А трябва. :)
 
Крайно време е да се наредим до "белите" страни и да легализираме марихуаната. То вече ще почнат да издевателстват над дечурлигата и за това, че ядат сапун. Тоя директор/директорка сигурно е решил всички тийн проблеми, та се загрижил за здравето им. Образователната система уврежда психиката на подрастващите много по-трайно и фатално от ганджата, ама никой не подава сигнал за ходене на училище... А трябва. :)
Да се легализира и за непълнолетните ли?
 
Да се легализира и за непълнолетните ли?

Що? Забраната спряла ли ги е? :) Поне хора в терминален стадий на рак няма да бъдат съдени, че си облекчават състоянието поне малко.
 
И пак се стигна до темата с легализацията. Не ме вълнува изобщо дали ще е, или няма да е, ама само да кажа, че много от опиталите марихуана прибягват след това до по-тежки наркотици. И никой не може да ме убеди, че канабисът не оказва влияние върху умственото развитие. Колкото до това с полезните цели - има ги, но болните биват използвани, за да се привлече всеобщото внимание.

Ясно е, че забраненият плод е най-сладък, но дали узаконяването ще доведе до спад на употребата сред тийнейджърите?!
 
Ако те питат кой е дилъра, кажи един ушак и да си слагат белезниците сами :/
 

Горе