Подаръците са по-ефективен маркетингов инструмент от рекламите

От: Подаръците са по-ефективен маркетингов инструмент от рекламите

Чашата е готина наистина ...всеки пие кафе , а ако не пие може пак да си я използва
bodydoc и аз искам такава :)
 
Последно редактирано:
От: Подаръците са по-ефективен маркетингов инструмент от рекламите

не сте ли забелязали на някои кафета заведения става въпрос чашите им са рекламни чашите за кафе форте например чашата за кола на кока кола и за минералната вода на девин например.. просто всичко е реклама дори да вземеш един спрей и да надраскаш блока...
 
От: От: Подаръците са по-ефективен маркетингов инструмент от рекламите

Чашата е готина наистина ...всеки пие кафе , а ако не пие може пак да си я използва
bodydoc и аз искам такава :)

Веднага щом направя ще ти пратя една да ми правиш малко реклама :p :p Макар че фирмата е фокусирана за Русе.
 
От: От: От: Подаръците са по-ефективен маркетингов инструмент от рекламите

Веднага щом направя ще ти пратя една да ми правиш малко реклама :p :p Макар че фирмата е фокусирана за Русе.

Благодаря предварително .....тъкмо ще си разшириш бизнеса в района :wink:
 
Последно редактирано:
От: Подаръците са по-ефективен маркетингов инструмент от рекламите

Абе хора я кажете какво да направя за антирекламата, химикалките не ми се виждат добра идея, чашите също...
 
От: Подаръците са по-ефективен маркетингов инструмент от рекламите

Сами според мен трябва да е нещо полезно и разпостранено но зависи от бюджета все пак . В къщи имам например подложка за мишка с лого телефон и сайт на land rover .
 
От: Подаръците са по-ефективен маркетингов инструмент от рекламите

По - добре ги изненадайте с малък букет цветя или бутилка вино с ваш етикет !!! Ефекта е страхотен !:)
 
От: От: Подаръците са по-ефективен маркетингов инструмент от рекламите

По - добре ги изненадайте с малък букет цветя или бутилка вино с ваш етикет !!! Ефекта е страхотен !:)

Отиваш до пощата и гледаш кошница с една бутилка "Мераклийско" и картичка със следният текст "Дано да посещавате сайта ни с МЕРАК! Желаем Ви лек ден и лек махморлук!"
:d :d :d
Аз отдавна се чудя дали да не инвестирам в химикалки, защото ми се вижда доста добра идея ;) Но не съм чувал за фирма дето прави... Няма ли да ударите 1 рамо, ако знаете нещо? (За Пловдив, ако може! Или другаде, ако има доставка.)
 
От: Подаръците са по-ефективен маркетингов инструмент от рекламите

Който е в сферата на услугите и/или търговията може да комбинира сувенирната реклама с офертите, които печата за клиентите си. Умножава шанса за сделка и гарантира по-добро разпознаване на марката.
 
От: Подаръците са по-ефективен маркетингов инструмент от рекламите

Тъкмо ми дойдоха рекламните химикалки и понеже са почти по темата викам си "чай са пофала!" :)

Ако някой иска химикалка може да ми прати адрес и име на лс да му подаря една две :)
 
От: Подаръците са по-ефективен маркетингов инструмент от рекламите

Съжалявам адреса вече не е е валиден :d
 
Последно редактирано:
От: Подаръците са по-ефективен маркетингов инструмент от рекламите

Antrax was successfuly sent to: София, бул. Шипченски проход Н:61 вх. В
 
От: Подаръците са по-ефективен маркетингов инструмент от рекламите

Хах шегаджия... не ме плашиш :d:d:d
 
От: Подаръците са по-ефективен маркетингов инструмент от рекламите

хех добре ще пратя още едно
 
От: Подаръците са по-ефективен маркетингов инструмент от рекламите

Добра тема, да така е. Имам статистика че при пратени 50 подаръка - 20 от получателите звънаха да благодарят а другите със сигурност са останали доволни от факта че ги третират като специални. И определено този вид маркетинг работи, както при клиенти, партньори така и и при потенциални клиенти. Може да бъдете сигурни.

Въпроса е и да му пратите нещо уникално и доста тематично с бизнеса Ви. Примерно имате фирма за правене на сайтове и т.н. - Пратете им тениска с малък html код на гърба или ако сте фирма за инсталация на противопажарни тръби - чедър с лотото на фирмата. Клиента винаги ще направи асоциация и освен, че ще бъдете спомен с добре, ще вкарате асоциасия в глават му.

Препоръчвам тези подаръци да ги направите в препоръчителни писна, ако имате желание - да ги персонализирате на максимум (до име). Това трогва още повече дадения клиент. ;)

Успехи с маркетинга... ;)
 
От: Подаръците са по-ефективен маркетингов инструмент от рекламите

Както се казва "Може и да е малко, но да е от сърце."
 

Горе