Подарявам блогове

От: Подарявам блогове

Абе .. като един обикновен глупав дизайнер да попитам.. за какво са тия блогове, че не ми е ясно, защо ги правите, ползвате и т.н.? Печели се от реклама или как? Не мога да чатна какво е ползотворното и къде е печалбата от тия работи.
 
Абе .. като един обикновен глупав дизайнер да попитам.. за какво са тия блогове, че не ми е ясно, защо ги правите, ползвате и т.н.? Печели се от реклама или как? Не мога да чатна какво е ползотворното и къде е печалбата от тия работи.
@Zealot, това реално са започнали блогове с по 1-2 статии. Ако някой има желание може просо да ги доразвива или да им пусне по 2-3 линка. В зависимост от това какви планове има за тях, след като ги вземе или ги види. Няма как да ти се предостави добре развит блог. ;) Няма печалба, може и да има след време, но примерно аз за моя, или ще сложа още няколко статии, или ще се радвам да показвам на новодошлите какво представлява започнат блог на блогър. Има си и малко поучителна характеристика. :)
 
От: Подарявам блогове

Да, идеален ще е да води трафик към някой фешън сайт с тиин мода. :) От там към ивенти с реф. линк за билети на Пайнер и така. Както се викаш на един попаднал на блога за поп фолк може да му продадеш доста неща и да го насочиш по много други сайтове. :)
Да, май за този блог може да хрумнат доста интересни идеи
Няма ли афф за силикон и пластични операции и дебелариуми :rolleyes:
 

Горе