Подарявам ваучер за eMag.bg

YavorM

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Подарявам ваучер за eMag.bg
Нямам намерение да пазарувам от този магазин.

Ваучера е за 25 лв. и важи за определени категории.
Лаптопи
Таблети
Телевизори
Фотоапарати D-SLR
Настолни компютри
Черно-бели лазерни принтери
Цветни лазерни принтери
Фото принтери
Видео проектори
Обективи
LCD & LED Монитори
Software

Някой ако проявява интерес да ми пише на ЛС.
 
От: Подарявам ваучер за eMag.bg

и аз имам ако някой иска да пише
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Подарявам ваучер за eMag.bg

И аз имам такъв ваучер, но няма да се възползвам. Ако на някой му трябва - да ми драсне едно ЛС.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Подарявам ваучер за eMag.bg

Колеги, някой използвал ли е успешно подарен ваучер ? Доколкото разбрах, друг човек освен получателят не може да ги ползва. Достъпа до сайта става чрез мейл адрес, а той е същият като този, с който сте се абонирали и на който сте получили ваучера. Интересно ми е да разбера дали е възможно от чужд профил, защото иначе е тегаво - трябва да дам достъп до профила ми на друг човек за да се възползва вместо мен.
 
От: Подарявам ваучер за eMag.bg

Колеги, някой използвал ли е успешно подарен ваучер ? Доколкото разбрах, друг човек освен получателят не може да ги ползва. Достъпа до сайта става чрез мейл адрес, а той е същият като този, с който сте се абонирали и на който сте получили ваучера. Интересно ми е да разбера дали е възможно от чужд профил, защото иначе е тегаво - трябва да дам достъп до профила ми на друг човек за да се възползва вместо мен.

Пробвах да видя. Няма проблем (още преди да се логнеш при самото добавяне в количката отчита ваучера).
 
От: Подарявам ваучер за eMag.bg

И един от мене 9044-9996-4691-1504. Едно репче, ще е добре дошло. :D
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Подарявам ваучер за eMag.bg

И аз имам един ваучер който няма да ползвам. Важи до 28 Април 2013 (включително).Пишете на ЛС .
 
От: Подарявам ваучер за eMag.bg

Ето и един от мен, ако на някой му е нужен:
6638-2660-4529-8603
 
От: Подарявам ваучер за eMag.bg

6812-6590-4718-5484
Имаш на разположение до 17 Юни 2013 (включително)
:beer:
 

Горе