Аукцион за: Подарявам 2 сайта

arcsales

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Подарявам 2 сайта.
seemovietrailer.com
gustobrat.com

Всичко работи. Зареждат бавно, защото рекламните полета минават през друг домейн, който вече не съществува, но като си ги промените всичко ще се оправи. Почти всичко е автоматизирано по тях, но от време на време имат нужда от малко грижи. Примерно 1 път в месеца.
Домейна на първия сайт изтича на 9 септември. И двата домейна са в namecheap. Подарявам ги с всичко: датабази, домейни и прилежащи файлове.

Първия заявил, печели. Пращам всичко пакетирано в зип формат и трябва да ми даде namecheap данни, за да прехвърля домейните.

arcsales

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Софтуера зад тях е phpsugar. И за двата сайта има издадени лицензи, но са изтекли. Не е необходимо да се поддържат от програмисти. По-скоро от напредничави хора, които не се притесняват да четат. За софтуера, както и подобен тип сайтове има много информация в интернет. Софтуера си има документация, която е достатъчно добра. Необходим е английски език на поне базово ниво и евентуално безпроблемно ползване на google translate. По-просто от това едва ли може да е.

rutera

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
За gustobrat.com искаш ли 10лв. знам, че ме изпревариха но все пак.

rutera

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Имам подобни сайтове, възнамерявам да ги развия. Ако желаеш да ги трансферираш юзера е същия като тук.

arcsales

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Имам подобни сайтове, възнамерявам да ги развия. Ако желаеш да ги трансферираш юзера е същия като тук.
Правим го!
Би трябвало да имаш покана от namecheap за двата домейна.
Прати ми един gmail, за да ти пусна и файловете с базите.

Горе