Аукцион за: Подарявам 2 сайта

arcsales

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Подарявам 2 сайта.
seemovietrailer.com
gustobrat.com

Всичко работи. Зареждат бавно, защото рекламните полета минават през друг домейн, който вече не съществува, но като си ги промените всичко ще се оправи. Почти всичко е автоматизирано по тях, но от време на време имат нужда от малко грижи. Примерно 1 път в месеца.
Домейна на първия сайт изтича на 9 септември. И двата домейна са в namecheap. Подарявам ги с всичко: датабази, домейни и прилежащи файлове.

Първия заявил, печели. Пращам всичко пакетирано в зип формат и трябва да ми даде namecheap данни, за да прехвърля домейните.
 
Софтуера зад тях е phpsugar. И за двата сайта има издадени лицензи, но са изтекли. Не е необходимо да се поддържат от програмисти. По-скоро от напредничави хора, които не се притесняват да четат. За софтуера, както и подобен тип сайтове има много информация в интернет. Софтуера си има документация, която е достатъчно добра. Необходим е английски език на поне базово ниво и евентуално безпроблемно ползване на google translate. По-просто от това едва ли може да е.
 
За gustobrat.com искаш ли 10лв. знам, че ме изпревариха но все пак.
 
За gustobrat.com искаш ли 10лв. знам, че ме изпревариха но все пак.
Никой не е изявил желание все още. Не искам пари. Само кажи, че ги искаш и са твои.
 
Имам подобни сайтове, възнамерявам да ги развия. Ако желаеш да ги трансферираш юзера е същия като тук.
 
Имам подобни сайтове, възнамерявам да ги развия. Ако желаеш да ги трансферираш юзера е същия като тук.
Правим го!
Би трябвало да имаш покана от namecheap за двата домейна.
Прати ми един gmail, за да ти пусна и файловете с базите.
 

Горе