Поддръжка на блогове

От: Поддръжка на блогове

Не, но предимно с нея :).
 
От: Поддръжка на блогове

Абе пич, не ме интересува какво искаш да натрупаш, в заобиколен текст ти обяснявах да вдигнеш цената на туй нещо, НЕ ЗА ДА ПЕЧЕЛИШ > а защото е СМЕШНО и НЕСЕРИОЗНО. Да не мислиш, че някой ще те вземе насериозно с цена 1 долар на МЕСЕЦ? Нормална цена като за 13 годишен да върши тая работа - според мен -20-30-50.
 
От: Поддръжка на блогове

20-30-50 долара на един блог? Ако имаш предвид на 15-20 блога - добре. Както и да е. Хайде цената ще е по договаряне да не се караме вече, че няма смисъл да се излагаме.
 
От: Поддръжка на блогове

Аз не мога да проумея какво включва тази поддръжка. Така или иначе темата ти е за коша та би ли пуснал нова с повече детайли? Ако идеята е да влизаш няколко пъти в месеца и да инсталираш новите обновления на Wordpress то какво правим ако имам мои промени по кода и автоматичните ъпдейти не сработват? Какво правим и при множество инсталирани плъгини, които след ъпдейт спират да работят поради несъвместимост? Услугата ти включва ли ежедневен бекъп на базата и възстановяване на системата при пробив/срив? Изобщо как ще разбереш, че има пробив при случаите, когато той е интелигентно направен и вместо да видиш огромен надпис "Сайта ти е хакнат! Мухахахаха!" се оказваш с няколко десетки хитро скрити линка в статиите? Ти ли ще следиш за дупки в сигурността и да препоръчваш подходящи плъгини или промени в настройките?

Колкото и да е странно за мен това означава да се изчистват проблеми в един блог. Не знам дали осъзнаваш, че това е сериозно количество работа и цена от 1 долар не говори за висок професионализъм от твоя страна. Дори цената да е по договаряне, то имам ли гаранция, че имаш достатъчно умения за предлаганата от теб услуга? Покажи няколко твои сайта, които са развити добре и са поддържани чрез твоята услуга та да видим какво представляват.

Не се заяждам, а даже напротив - и аз като някой от колегите по-горе се зарадвах на тази услуга, но ми изглежда твърде несериозна дори да я пробвам. Все си мисля, че вместо да оправиш проблемите ще създадеш множество нови...
 
От: Поддръжка на блогове

Уточнявате кои са точно променените кодове и след update-и аз мога да ги добавям отново. Плъгините може да се заместват с други подобни плъгини. Услугата може да включва ежедневен бакъп, макар че това е работа повече за хостинга, но и аз мога да правя бекъпи. Следя за нарушители чрез логовете, които би трябвало да се предоставят от хостинга. До някъде аз ще следя за дупки в сигурността и мога да препоръчам плъгини и настройки. Вече употребяването им ще е по ваш избор :).
Не знам защо така си мислите, понеже едва ли имате изградено мнение за мен. Ще помоля някой администратор да премести темата в коша и ще напиша по-детайлна тема щом желаете! :)
 
От: Поддръжка на блогове

Уточнявате кои са точно променените кодове и след update-и аз мога да ги добавям отново. Плъгините може да се заместват с други подобни плъгини. Услугата може да включва ежедневен бакъп, макар че това е работа повече за хостинга, но и аз мога да правя бекъпи. Следя за нарушители чрез логовете, които би трябвало да се предоставят от хостинга. До някъде аз ще следя за дупки в сигурността и мога да препоръчам плъгини и настройки. Вече употребяването им ще е по ваш избор :).
Не знам защо така си мислите, понеже едва ли имате изградено мнение за мен. Ще помоля някой администратор да премести темата в коша и ще напиша по-детайлна тема щом желаете! :)

Ако толкова искаш да трупаш опит и да изкараш някой лев, пиши ми на лс.
 

Горе