Поддръжка на блогове

Devastion

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте! Предлагам поддръжка на блогове. Update-вам им системите и следя за нередности. Мога и да пиша по 1-2 статии във всеки блог седмично, но те няма да са с уникално съдържание. Цената по договаряне.
 
Последно редактирано:
От: Поддръжка на блогове

Разбирам да пишеш статии, но за какво нередности ще следиш? :D
 
От: Поддръжка на блогове

Следя дали няма някакви хакерски атаки и преглеждам за неща, които не са си на мястото ( нередности ).
 
От: Поддръжка на блогове

Какви са тия цени... 1 долар на месец - ти така ли си оценяваш работата? На час как си оценяваш работата? Искаш ли да дойдеш да местиш едни камъни за 2 долара?


Хванете се осъзнайте малко - как не ви е срам за 1 долар да пускате теми и то неща, дето не струват толкова със сигурност, направо се излагате - последно време - то не бяха банери за 0.70долара, "дизайни" за 2 долара, сега и поддръжка на блогове/ сайтове за 1 долар на месец. И ако има нередност какво? Да не би да я оправиш? И ако да - на 1 долар ли си оценяваш труда? Гледай само да не забогатееш с тея 3-4 долара. Значи ей тва е българина - вместо да гледа да направи нещо или да се учи на нещо - той гледа да работи ( да се кахъри ) за 1 долар на месец - не че ще спечели нещо от тоя 1 долар - но пък само и само да си задоволява нагона, че изкарва пари от интернет.


Айде вземи червеното малко да се осъзнаеш.
 
От: Поддръжка на блогове

Аз нито съм видял някой друг да предлага подобно нещо, за да смъкна цените. Добре примерно да речем за 20 долара на блог ви пиша 2 статии в седмицата ( 8 на месеца ). Та това според мен не е много приемлива цена за поддръжка на блогчета. Аз не искам да забогатея, а да си изкарам няколко доларчета, за да има за всеки случай, ако някой път ми потрябват. Аз не работя на час, а на месец. Или ти искаш на час? Кой ти каза, че съм българин? Ами ако съм руснак? Еми с радост ще си взема червеното, но няма какво да осъзнавам.

EDIT: Не искам да се заяждам. Искам да ви попитам защо не оставите хората да си правят каквото си искат? Иначе това е българина - трябва да се заяде навсякъде. И както казах - нито конкуренция съм видял, нито нищо. Просто такава реших да е цената.
 
От: Поддръжка на блогове

АЗ не се заяждам, даже като видях заглавието на темата, мислих, че ги поддържаш като пишеш статии.., което мен би могло да ме интересува, защото понякога нямам време..и бих платил на човек да пише или инкализира статии в блога ми.., но тази поддръжка, която правиш ми изглежда странна, ами ако вземе, че някой ми хакне сайта, тогава ти трябва да си отговорен?
 
От: Поддръжка на блогове

Плюс това въпросните статии "няма да са с уникално съдържание", демек нищо не пише... Несериозно е това 1$. За поддръжката се иска да отделиш време, да се прегледа темата, всички плъгини и т.н. Да не говорим, че най-вероятно трябва да ти се даде и достъп до админ панела. Както каза webstil по-нагоре - ако нещо се стане, ти ли поемаш вината? Не става ясно ти от какво разбираш, до колко го разбираш, как ще откриеш дали има нещо нередно и т.н.
 
От: Поддръжка на блогове

Аз нито съм видял някой друг да предлага подобно нещо, за да смъкна цените. Добре примерно да речем за 20 долара на блог ви пиша 2 статии в седмицата ( 8 на месеца ). Та това според мен не е много приемлива цена за поддръжка на блогчета. Аз не искам да забогатея, а да си изкарам няколко доларчета, за да има за всеки случай, ако някой път ми потрябват. Аз не работя на час, а на месец. Или ти искаш на час? Кой ти каза, че съм българин? Ами ако съм руснак? Еми с радост ще си взема червеното, но няма какво да осъзнавам.

EDIT: Не искам да се заяждам. Искам да ви попитам защо не оставите хората да си правят каквото си искат? Иначе това е българина - трябва да се заяде навсякъде. И както казах - нито конкуренция съм видял, нито нищо. Просто такава реших да е цената.

Точно че нямаш конкуренция, за това цената трябва да е по висока. Ако имаше конкуренция тогава се подбиват цените, докато се издигнеш. Найстина за един долар на месец си е нищо, това си е унижение, не се излагай. От бъкс сайтовете и по 2-3$ можеш да изкарваш, ако ти трябват толкова малко пари. Аз за толкова бих влизал само веднъж в месеца и то да видя какво става. Измисли и нещо по добро което да предлагаш, като създаване и поддръжка на фейсбук групи, разпространяване на блогове, и вдигни малко цената. Не се заяждам но просто така никой не би те взел на сериозно.
 
От: Поддръжка на блогове

Хора, оценявайте труда си подобаващо!
 
От: Поддръжка на блогове

Целта ми не е да забогатея, да си купя 56 ферарита, 20-30 къщи на хаваите и 50-60 самолета. Целта ми е да трупам опит, но и през това време малко количество пари. Но българина си е българин. Погрешни мисли съм имал за този форум. Човек да не иска да потрупа малко опит и пари и веднага ще почнат да се заяждат. Та после именно тези хора се оплакват от българина като цяло. Еми нормално. Браво @AlanFort показа какво нещо е българина :).
Темата може да изтриете / заключите явно няма интерес към нея и хората целят само да се заяждат.
 
От: Поддръжка на блогове

Ако наистина си на 13 години, както пише в блога ти - поздравявам те! Не се плаши, не се отказвай, не се демотивирай. Просто тук попадаш директно сред акулите и е нормално да се опитат да те разкъсат. Повечето 13 годишни си бъркат в носа, а ти се опитваш да направиш нещо. Браво! Не се отказвай, няма да съжаляваш.
Като съвет към теб - преди да направиш предложение за нещо на някого помисли - какво ще предлагаш, дали хората ще имат нужда от него, дали ти ще можеш да го направиш, как би го оценил ти и как биха го оценили клиентите ти и тогава представи добре обмислена оферта.
 
От: Поддръжка на блогове

демек ако направя блог и ти давам 1 долар на месец ще пишеш по него и ще го пазиш така ли да разбирам
 
От: Поддръжка на блогове

@eLast благодаря за милите думи. Целта ми беше да се зарадват на ниските цени, а те обратното. Явно не съм попаднал на баш точното място, но все пак във форума има доста полезни теми и хубави потребители, просто има някаква си групичка от хора, които дават прекалено остра критика.
@Kreay - понеже @AlanFort ми беше говорил за българина, та реших и аз две думи да кажа от наблюдения. Наистина има доста свестни българи, но има и доста...
@SEO_megamaster да точно така. Но да отбележа, че статиите няма да са 100% уникални. Точно затова е ниска сумата. Ще преглеждам за нередности, а ако има някоя ще се опитам да я оправя.
 
От: Поддръжка на блогове

@AlanFort показа какво нещо е българина :).
Темата може да изтриете / заключите явно няма интерес към нея и хората целят само да се заяждат.
Devastion, българин е всеки наоколо. И във форума, и извън него. Всеки българин е различен, всеки е уникален.
AlanFort ти скочи по неговия си начин. И аз съм му ял червеното, при това по далеч по-незначителен повод. Но при поставен сериозен въпрос и проблем, той ще скочи един от първите да ти помогне.
Ясно ти е, че имаш още да учиш, но обърни внимание да изучаваш и хората, тяхното поведение и подбуди. Не преценявай прибързано.

И не се дръж като прескочена мадама на суинг-парти с това изтриване/заключване на темата. Бъди мъж!
Отделно, че на ефтина оферта никой сериозен човек няма да обърне внимание. Ефтиното обикновено се приема като некачествено.
Когато не знаеш каква цена да поискаш, или се колебаеш - предложи на отсрещната страна да назове цената. Често ще се изненадваш - и от неочаквано ниски, и от неочаквано щедри оферти. ;)
 
От: Поддръжка на блогове

Вдигни цената. Не много, но поне ... де да знам.

Това с нередностите е голяма отговорност. Няма как да имаш пълен контрол върху това де се случва. Има пробити хостинги, дето са развъдници на буби. Оправия няма там. Голяма отговорност, не си я слагай на главата.

Като ти видях цената, ми дойде да направя 10-20 сайта на български, само заради нея... Но не е реалистична. Ще ти излезе през носа, ще ти пострада репутацията и т.н.

Обобщение: дигни цената, не поемай отговорности дето не са ти по силите.
 
От: Поддръжка на блогове

Така се обърнах към него, защото той започна първи да се заяжда извън тази тема. Добре, ако не искате и ми нямате доверие не използвайте услугите ми. ОК. Нито съм казал задължително да ползвате услугите ми, нито нищо. Даже аз не искам да ми дават парите в началото на месеца, а в края. Ако не са доволни хората - да не плащат. Тази тема е ориентирана към хора с 20+ блогчета, които им е трудно да ги поддържат. То е ясно, че това е български форум. Аз говорех в множествено число, защото и @Alan говореше в такова. Има мега яки пичове от форума, които ще ти обяснят като хора, без зверене и подигравки. А той започна с лошото - подигравки. Аз да съм казал, че работя? Това за мен не е точно работа, а занимание с което да натрупам опит и някой друг долар, както споменах. Еми радвам се, че обича да помага. Но в този случай на мен не ми помага, а само ме злепоставя.
 

Горе