Поддръжка на магазин

онлайн магазин занимаващ се с продажбата на слънчеви очила

Поредния сайт за ментаци!!!
Такива цени за оригинален Ray-Ban няма дори и от производителя!

Да не говорим че няма условия за ползване, за защита на лични данни и т.н.
И такава фирма, като изписаната в сайта, при търсене в ТР не съществува.
 
Поредния сайт за ментаци!!!
Такива цени за оригинален Ray-Ban няма дори и от производителя!

Да не говорим че няма условия за ползване, за защита на лични данни и т.н.
И такава фирма, като изписаната в сайта, при търсене в ТР не съществува.
Гучи - 33,90 :D
 
Човекът иска СЕО, вие ще го репортвате в КЗП.

Каква държава, какъв форум.
 
@Noke , никой никого не иска да репортва.

Ако съм искал да го репортвам, досега да съм го направил милион пъти, но не е това целта. Щом може, нека си продава, но да не заблуждава хората, че са оригинални.

Просто намекнах, че на човек, продаващ Нелегално ментета, едва ли може да се разчита, че ще плаща за SEO. Казвам за SEO, а не за seo за 20-50-100 лв.

Ама..... който разбрал, разбрал........
 
Последно редактирано:
@Noke , никой никого не иска да репортва.

Ако съм искал да го репортвам, досега да съм го направил милион пъти, но не е това целта. Щом може, нека си продава, но да не заблуждава хората, че са оригинални.

Просто намекнах, че на човек, продаващ Нелегално ментета, едва ли може да се разчита, че ще плаща за SEO. Казвам за SEO, а не за seo за 20-50-100 лв.

Ама..... който разбрал, разбрал........
То аз разбрах, ама ти май не ме разбра.

PS. Ама виж как взех best answer.
 
Привет, имаше един лаф преди време, куцо кьораво и сакато тръгнало да прави онлайн магазин, като цяло масово всеки прави онлайн магазин и намира някой за 500 лв да сглоби нещо, разбира се, нищо не поддържа като фирма, стандарт и най-вече законово, за жалост дори Н-18 няма да оправи този проблем :), винаги ще има такива магазини, лошото е че редовно такива хора искат SEO за 100 лв на месец но да се конкурират със някой голям магазин от 10 години на пазара. Дано човека намери поддръжка за сайта, все някой за 50 лв на месец ще поддържа сайта, има доста колеги тук. Успех!

Поздрави,
Станимир И
 

Горе