Поддръжка на фейсбук страница

vovi

New Member
Имате фирма или сайт, който отнема цялото ви време? Искате да го популяризирате и сте помисляли за страница във фейсбук, но часовникът все тик-така.
То имате нужда от мен. Аз ще се грижа за страницата ви по всяко време. Ще забавлявам и развличам феновете ви и ще се старая те да се увеличават.

За връзка: tortugitapequena @ gmail.com
скайп: just__me__baby
 
От: Поддръжка на фейсбук страница

Какви са ти цените?
На какви езици поддържаш?
Каква е честотата на обновяване?
От къде да съм сигурен, че няма да ми "вземеш" страницата?
От къде да съм сигурен, че ще пълниш страницата ми с качествени материали?
На каква тематика си специализиран да поддържаш?
Кои страници поддържаш за да видим резултат от работата ти?
 
От: Поддръжка на фейсбук страница

Цената е 30лв. на месец. Поддържам български, английски, испански и руски. Честотата на обновяване е 2-3 часа.
Няма как да Ви взема страницата, тъй като от скоро Фейсбук предлага услуга, наречена "Роля на админите", можете
да разгледате в настройките си. Така създателят на страницата, а именно Manager е единственият, който може да добавя
и премахва админи към страницата. Ще правя всичко възможно да сте доволни от работата ми, но ако това не е така, след
изтичането на сделката ни, тя няма да съществува повече. Специализиран съм предимно с туристически и новинарски сайтове,
но щом ви предлагам услугите си, то със сигурност ще се справя и в други сфери.
В момента поддържам две страници, но съм работил със следните:
Avenue.bg
Dear Heartbreaker
Танцов състав "Триумф"
Аз обичам да чета
 
От: Поддръжка на фейсбук страница

С риск да ми се разсърдиш ще ти кажа защо не бих се доверил на теб.

- Първо не спазваш правилата на форума. Даже не си си направил труда да се регистрираш, да попишеш тук и да спечелиш доверието на хората.
- Пуснал си темата в офтопик - това е супер тъпо решение, като се има предвид, че си решил бизнес да развиваш тук.
- Сега ще ти свалят репутацията и като светнеш в червено, рядко някой ще ти даде работа тук.
- Може да си много добър в това което правиш, ама тук има и други, които предлагат подобни услуги. Ти дето не спазваш правилата, нов си тук, светиш в червено - защо да предпочета теб?

Без лоши чувства just me baby. :wink:
 

Горе