Подигравката с българският народ наречена Избори 2015

От: Подигравката с българският народ наречена Избори 2015

url.jpg
 
От: Подигравката с българският народ наречена Избори 2015

Кой ти махна репутацията бре?
 
От: Подигравката с българският народ наречена Избори 2015

За бан си, обикаляш форума и пишеш в не-политически теми за Волен и тролиш с цел да провокираш, репортвам те и тук
 
От: Подигравката с българският народ наречена Избори 2015

Пиши си от истинския акаунт, дебил
 
От: Подигравката с българският народ наречена Избори 2015

За бан си, обикаляш форума и пишеш в не-политически теми за Волен и тролиш с цел да провокираш, репортвам те и тук
Смешник ... оплачи се на майка си ако искаш ... ти псуваш като каруцар в форума , ще ми пише за правила. Отдавна трябваше да си поел пътя на банана за тия псувни...
 
От: Подигравката с българският народ наречена Избори 2015

Че ти чий кур ми търсеше в темата, трол нескопосан
 
От: Подигравката с българският народ наречена Избори 2015

Пиши си от истинския акаунт, дебил

С кой акаунт даси пишем бре Алане
Ного си са надъхал пак, ама не забравяй откъде си тръгнал
 
От: Подигравката с българският народ наречена Избори 2015

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=63244

ето пример как се съсипва тема, нямащо нищо общо с политика, благодарение на гербави изчадия


дринков - пусни една тема да плачеш пак, не си ми интересен, нескопосан трол, ясно е че си с нов акаунт, няма как да ми знаеш предишния ник на профила
 
От: От: Подигравката с българският народ наречена Избори 2015

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=63244

ето пример как се съсипва тема, нямащо нищо общо с политика, благодарение на гербави изчадия


дринков - пусни една тема да плачеш пак, не си ми интересен, нескопосан трол, ясно е че си с нов акаунт, няма как да ми знаеш предишния ник на профила

ремайнде / алъне - колкото и ника да смениш , все същия клоун ще си останеш.
 
От: От: Подигравката с българският народ наречена Избори 2015

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=63244

ето пример как се съсипва тема, нямащо нищо общо с политика, благодарение на гербави изчадия


дринков - пусни една тема да плачеш пак, не си ми интересен, нескопосан трол, ясно е че си с нов акаунт, няма как да ми знаеш предишния ник на профила
Познаваме се довре, ама ни помниш,,,
 
От: Подигравката с българският народ наречена Избори 2015

Интересна статия...
Откъс от нея: "Обществената памет е къса, медийната безпаметност – избирателна.
Медиите, понеже са без-при-страстни, забравиха какво са писали, приказвали и показвали преди 4 години. Забравиха изборите през 2011-а, забравиха кошмара в зала „Универсиада“, забравиха припадналите, забравиха неудържимия скандал, забравиха самоотвержените гербаджии -„помагачи“ на бременни, забравиха собствения си потрес, възмут и гняв, и най-вече – забравиха, че изборите през 2011-а бяха по „кодекса Фидосова“ (имаше такова лице), че председателят на ЦИК се казваше Красимира Медарова (ГЕРБ), премиерът – Борисов (ГЕРБ), а вътрешният министър – Цветанов (ГЕРБ).
Забравиха, защото 2011-а трябваше да бъде забравена. Заложниците в „Арена Армеец“ (5000 на брой, изсипани в един миг и заключени там) послужиха, за да бъдат забравени заложниците в зала „Универсиада“ пред 4 години.
Някой тогава поиска ли оставката на Медарова? Не. Някой поиска ли оставката на Фидосова? Не. И главно – Някой поиска ли оставката на правителството? Не. Защо? И тогава, и сега в Изборния кодекс пише кой организира изборите, а именно – Министерският съвет, после са ЦИК, ОИК и прочее (бъдете любезни да прочетете чл. 13 )."

Направих си труда да проверя, и ето видео от изборите 2011г., докато не са го изтрили... :)

[video=youtube;Q4YnSPPaC8k]https://www.youtube.com/watch?v=Q4YnSPPaC8k[/video]
 
Последно редактирано:
От: Подигравката с българският народ наречена Избори 2015

Тука е описано подробно какво, как, кой.

Иван Портних е бил избран с около 80% от гласовете в т.нар. "ромски секции" във Варна

Направо да се прекръстваме на Максуда и да приключваме с Варна. Щом дпс превзеха и нас, където националистическите настроения са силно изразени, то нещата не са изобщо на добре.

Симбиозата на ДПС и ГРОБ, така наречения БОСТАН, е меко казано отвратителна - Тотална подмяна на желанията на варненци!

Бай мангал си избра кмет във Варна:evil: Честито на всички, които го позволиха с апатията и мързела си...
 
От: Подигравката с българският народ наречена Избори 2015

Тука е описано подробно какво, как, кой.

Иван Портних е бил избран с около 80% от гласовете в т.нар. "ромски секции" във Варна

Направо да се прекръстваме на Максуда и да приключваме с Варна. Щом дпс превзеха и нас, където националистическите настроения са силно изразени, то нещата не са изобщо на добре.

Симбиозата на ДПС и ГРОБ, така наречения БОСТАН, е меко казано отвратителна - Тотална подмяна на желанията на варненци!

Бай мангал си избра кмет във Варна:evil: Честито на всички, които го позволиха с апатията и мързела си...
Дали ще се бутат гета във Варна в следващите 4 години?
 
От: Подигравката с българският народ наречена Избори 2015

Аз някъде писах из темите за това. Точно тоя кмет им изрина бараките в едно от гетата:shock: Те пък си го избраха за отмъщение :lol:


Дали ще се бутат гета във Варна в следващите 4 години?
 

Горе