Подкрепа

От: Подкрепа

Дам това което каза за бюрокрацията е напълно вярно само те разиграват и ти вземат парите:(

Аз имам бар обаче не работи по простата причина, че неможах да му искарам необходимите документи 1 месец ме разиграваха по институции за 5 калпави документа и навсякаде "дай пари за това дай за онова варви от институция на институция" и се редиш от опашка на опашка, не е за разправяне(отидоха ми четворно или петорно по-вече от колкото струваше всичко) и накрая какво стана-аз без пари пък документите на половина оправени:(

Можеби някога като имам нерви и достатъчно пари дето не ми трябват пак ще се пробвам ама не се знае:)
 
От: От: Подкрепа

Дам това което каза за бюрокрацията е напълно вярно само те разиграват и ти вземат парите:(

Аз имам бар обаче не работи по простата причина, че неможах да му искарам необходимите документи 1 месец ме разиграваха по институции за 5 калпави документа и навсякаде "дай пари за това дай за онова варви от институция на институция" и се редиш от опашка на опашка, не е за разправяне(отидоха ми четворно или петорно по-вече от колкото струваше всичко) и накрая какво стана-аз без пари пък документите на половина оправени:(

Можеби някога като имам нерви и достатъчно пари дето не ми трябват пак ще се пробвам ама не се знае:)
намери си партньор да делите разходите и приходите ;)
 
От: Подкрепа

Искрено ти желая успех. Напомняш ми на мен самия, който си ги размишлявах тези въпроси преди година и половина, и взех правилният избор, махнах се от софия, доразвих си моят онлайн бизнес и вече се замислям да построя къща до близко развито селце до града в който живея в момента.

Един съвет, гледай с това което ще се занимаваш онлайн да има нещо свързано с твоите интереси, хоби и тн.
 
От: От: От: От: От: Подкрепа

:) Имам доста опит с правенето на частен бизнес в България и
с много разправии по институции и т.н. ;) Започнах мой бизнес
на 22 като абсолютно всичко от регистрацията на фирмата до
сключване на договори, писане на оферти и т.н. си го правех сам.
Само че явно 'щото не съм такъв и не бутнах пари на който трябва
трябваше да го прекратя, а бизнеса си беше читав.
И парите,които вложих си бяха доста и изкарани с много труд от самия
мен. Сега ще пробвам онлайн, поради простата причина, че
се надявам, че няма да имам нищо общо с БГ бюрокрация +
БГ мутри и шоробажанащина. Не си ме разбрал.
Просто сравнено с един хостинг + сайт
дропшипинга си е доста по-сериозно нещо :)

P.s. А това че парите са малко е супер тъпо изказване и ще ти кажа защо.
Първото правило трябва да ти е "Не губи пари". Придържай се към него
без значение малко ли смяташ че са или много ;) Защото когато не
обмислиш нещо риска да загубиш се увеличава многократно ;)
Без лоши чуства

Поздрави
Митко

Ти май четеш избирателно. Не разбрах какво имаш предвид с думите ти СУПЕР ТЪПО ИЗКАЗВАНЕ. Приеми, че тук може да има хора кито се занимават с частен бизнес по-отдавна преди още "БГ мутрите" да ги е имало. Така, че чети внимателно преди да даваш квалификаций от този сорт. Щях да ти обясня какво имам предвид написанато от мен, но тъй като нещата излизат извън добрия тон - аз съм до тук. Отново ти пожелавам УСПЕХ във всичките ти начинания.
 
От: От: От: От: От: От: Подкрепа


Както и предния, така и този твой пост в тази тема не ми дават никаква
полезна информация. Не знам какво си целял с него или какво си искал
да кажеш, може би че е хубаво човек да се захване с дропшипинг 'щото
трябва да вложи по-малко пари от частен бизнес. Какво и да е ;) Нищо
лично :)
 

Горе