Подобни сайтове на Адсенс?

mivanov

Member
Препоръчайте ми някои други сайтове, подобни на адсенс? Д/г цената на клик да е сходна и да са коректни към изплащане и т.н. ;)
Благодаря ви предварително.
 
От: Подобни сайтове на Адсенс?

В тази статия съм изброил няколко. Общо взето са най-добрите за БГ.
 
От: Подобни сайтове на Адсенс?

ADX.BG - също е, като AdSense. Същото така EasyAds са ми фаворити, на мен лично.

ADX.bg май не предлагат опция за издатели, а рекламите май се слагат само на техни сайтове. Блинки може да каже? :)

П.П.: Адо, работил ли си с етаргет? Дано не ги подреждаш просто по популярност, защото етаргета е на светлинни години от адсенс. Най-използвана е просто защото е и най-лесно да си включиш сайта в тяхната програма, но иначе за цена на клик и кликове за 1000 посещения... не мисля, че етаргета заслужава второто място, но това си е мое мнение де...
 
Re: От: Подобни сайтове на Адсенс?

ADX.bg май не предлагат опция за издатели, а рекламите май се слагат само на техни сайтове. Блинки може да каже? :)

П.П.: Адо, работил ли си с етаргет? Дано не ги подреждаш просто по популярност, защото етаргета е на светлинни години от адсенс. Най-използвана е просто защото е и най-лесно да си включиш сайта в тяхната програма, но иначе за цена на клик и кликове за 1000 посещения... не мисля, че етаргета заслужава второто място, но това си е мое мнение де...
ADX.BG не е също като изброените платформи. В нашата мрежа издателите продават в CPM формат Ad спотовете си, като има rich media, premium, PR, Pulls, Background (Wallpaper) формати, но не на click, action. Приемаме сайтове с достатъчно голям трафик (респективно импресии), защото това искат рекламодателите - обем и тематика. Нали, предимно. Гледат и други статистики, но това е основното.

Ако търсиш за BG пазара някоя алтернатива, може да видиш и системата на НетИнфо за издатели. Но от това, което слушам всички използват точно 3 - AdSense, Изитрейдър и афилиейт програмата на Грабо. А и като се разходя из сайтовете в БГ пространството, това се потвърждава в голяма степен. ;)
 
От: Подобни сайтове на Адсенс?

Може да опиташ и при нас. Цената за клик е 0.05. Захранваш си сметката, и всичко си е ток и жици, ако има проблем пишеш ми и оправяме. Може да таргетираш и по ключови думи като сам си определяш цената за клик минималната както казах е 0.05 стотинки. само още не са готови начините за плащане различни от смс. Е може и по банков път, но тр да ми драснеш, че си заредил да ти ги добавя ръчно.

http://netsale.uni-web.net/
 
От: Подобни сайтове на Адсенс?

В тази статия съм изброил няколко. Общо взето са най-добрите за БГ.

И как ти звучи да погледнеш малко повече за adwise.bg
Издателите могат да са физически лица и не е нужно да имаш фирма. Само за рекламодателите е нужно да са "фирма".
 
От: Re: От: Подобни сайтове на Адсенс?

ADX.BG не е също като изброените платформи. В нашата мрежа издателите продават в CPM формат Ad спотовете си, като има rich media, premium, PR, Pulls, Background (Wallpaper) формати, но не на click, action. Приемаме сайтове с достатъчно голям трафик (респективно импресии), защото това искат рекламодателите - обем и тематика. Нали, предимно. Гледат и други статистики, но това е основното.

Ако търсиш за BG пазара някоя алтернатива, може да видиш и системата на НетИнфо за издатели. Но от това, което слушам всички използват точно 3 - AdSense, Изитрейдър и афилиейт програмата на Грабо. А и като се разходя из сайтовете в БГ пространството, това се потвърждава в голяма степен. ;)

Е да, но няма май регистрационна форма? Или добавянето става ръчно и по усмотрение?
 
Re: От: Re: От: Подобни сайтове на Адсенс?

Е да, но няма май регистрационна форма? Или добавянето става ръчно и по усмотрение?
Няма да. Реално се доуговаряме по мейл или телефон. Все пак говорим за медиен кръг, не за ад система. Трудно добавяме сайтове с малко трафик, защото всеки клиент (поне при нас) много държи на обема. :)
 
От: Re: От: Re: От: Подобни сайтове на Адсенс?

Няма да. Реално се доуговаряме по мейл или телефон. Все пак говорим за медиен кръг, не за ад система. Трудно добавяме сайтове с малко трафик, защото всеки клиент (поне при нас) много държи на обема. :)

Мда, правилно. Иначе ще се отдръпнат рекламодателите, което си е кофти, а засега като гледам добри се навъртат. :) Успех и занапред.
 
Re: От: Re: От: Re: От: Подобни сайтове на Адсенс?

Мда, правилно. Иначе ще се отдръпнат рекламодателите, което си е кофти, а засега като гледам добри се навъртат. :) Успех и занапред.
Мерси, но има какво да се желае още. Скоро и още повече ще имаме. ;) Дано де. :)
 
От: Подобни сайтове на Адсенс?

П.П.: Адо, работил ли си с етаргет? Дано не ги подреждаш просто по популярност, защото етаргета е на светлинни години от адсенс. Най-използвана е просто защото е и най-лесно да си включиш сайта в тяхната програма, но иначе за цена на клик и кликове за 1000 посещения... не мисля, че етаргета заслужава второто място, но това си е мое мнение де...

Не съм ги подредил по-полулярност, как да кажа.... тези системи, които приемат на бързо и почти всички сайтове са на първо място. Все ми е така, не е от значение за мен как са подредени. Важното е да са в списъка.

Единт: Отдделно... въобще как ти хрумна да сравняваш Etarget с Adsense? :) Аз много добре знам, че между тях има светлинна разлика. Засега Adsense са най-добрия вариант за БГ. Поправи ме, ако греша. ;)
 
От: Подобни сайтове на Адсенс?

И как ти звучи да погледнеш малко повече за adwise.bg
Издателите могат да са физически лица и не е нужно да имаш фирма. Само за рекламодателите е нужно да са "фирма".

Тогава би ли ми обяснил това:

3. Кога и как ще ми бъде изплатена комисионната?

Комисионната се изплаща по банков път в рамките на 10 работни дни след получаване
на фактура от Ваша страна.

- Кажи ми как ще им издадеш фактура, като нямаш регистрирана фирма или не си регистриран като само-наето лице? Изключваме варианта да използваш фирмата на фриенда! ;)
 

Горе