Подсилване на публикации - фейсбук

poriazov

New Member
Здравейте, когато промотирате постовете си във фейсбук е ясно че се одобряват до 15 мин.
Но след като се одобрят след колко време ви почва платения рийч?
Аз чакам понякога по 5-6 часа....
В най-добрия случаи ми е тръгвало за 3 часа...

Някой да знае как мога да намаля това време ?
 
От: Подсилване на публикации - фейсбук

Аз чакам да направя 10 лайка и тогава пускам, и съм забелязал, че така се дига органика да речем нормално линк ми прави 500 риич на страница с 10к (поне при мен е така да не говорим, че по някой път е по 100 страницата е органична) на стария дизайн на фейса излизаже една звезда, че поста е добър тогава пускам платен рийч и съм имал случай поста стига органик 6-7к и пратения 14-15к за 24 часа.

Да питам в тая тема да не правя друга, загубих си картата кредитната с която боствах постове а тапаците от фийса нали не ги вземат парите веднага и обаждайки се в банката те блокират картата и тия ми изписаха, че неможели си вемат парите, надявам се да изчакат 10 дена, че да стане новата карта и да я въведа, но дали мога да имам дерт с тях минаха 4 дена и няма ама знам ли :)
 
От: Подсилване на публикации - фейсбук

Да не ти пука, те ще ти ги удържат като заредиш средства, нищо не могат да ти направят :)

Иначе рийча зависи от това как си таргетирал рекламата и дали е за 1 или няколко дена. Ако е за 1, по-бързо става номера
 
От: Подсилване на публикации - фейсбук

И при мен го има този проблем.
След одобряването в повечето случаи чакам по няколко часа,а през това време светва активен на състоянието
Нито ми взима парите нито нищо,чак като се сети започва
 
От: Подсилване на публикации - фейсбук

Ако не ви се показва има няколко възможности. Основните от тях са 2: прекалено тясно таргетиране или ниско бидване. Тествайте с различни кампании с минимални средства и ще разберете каква е причината.
 

Горе