Подходяща платформа за магазин с един продукт

Morenos

New Member
Здравейте, поръчал съм 100 бройки от конкретен продукт и искам да си направя български онлайн магазин с един продукт. Та въпросът ми е дали е възможно да се създаде сайт на български ползвайки ClickFunnels и ако може да ми предложите българска алтернатива, понеже видях вече няколко магазина с един продукт.
 
По скоро създай една Landing page където да има форма за поръчка, не ти трябва цял магазин за един продукт.
 
О, страхотна професионална консултация и съвет! Искам да видя твой сайт на Magento с един продукт! Ти си толкова вещ явно, а препоръчваш за сайт с един продукт да се използва една от най-мощните онлайн платформи за търговия? Нулева логика при наличието на woocommerce
 
О, страхотна професионална консултация и съвет! Искам да видя твой сайт на Magento с един продукт! Ти си толкова вещ явно, а препоръчваш за сайт с един продукт да се използва една от най-мощните онлайн платформи за търговия? Нулева логика при наличието на woocommerce
А ти си толкова дребнав, че нямам думи.
Тръгнал да ми рови по старите мнения...
 
А ти си толкова дребнав, че нямам думи.
Тръгнал да ми рови по старите мнения...
Естествено! Нали трябва да ти проверя "професионализма" по същия начин, по който ти моя!
 
Естествено! Нали трябва да ти проверя "професионализма" по същия начин, по който ти моя!
Само дето се изложи и от злоба не загря, че коментара ми е шега..
Нищо, важното е, че ти е олекнало поне малко.
 
Защо ти е платформа?

Взимай нещо на Bootstrap с работеща форма за контакт/поръчка и си ти. :D
 
ClickFunnels или друг funnels builder - има много и по-евтини алтернативи, потърси в Гогел. Езикът на сайта няма значение.
 
Само дето се изложи и от злоба не загря, че коментара ми е шега..
Нищо, важното е, че ти е олекнало поне малко.
Даа, чуствам се по-добре така, с натрит нос :)
Някой друг схвана ли смешката на "колегата"?
 
Даа, чуствам се по-добре така, с натрит нос :)
Някой друг схвана ли смешката на "колегата"?
Абе появи се вчера да си правиш самореклама и вече почна и с претенциите.
Значи, първо дай нещо като стойност на участниците в тоя форум и тогава почвай с недодволството и претенциите.
 
WordPress, даже може и без WooCommerce, ако няма да има онлайн плащания. Обикновена форма за поръчка може да е достатъчна. Така или иначе - в България работи на 90% наложения платеж - българите сме на тип "око да види, ръка да пипне", преди да платим. Т.е. онлайн плащания едва ли ще са необходими. Целева страница с бутон "Поръчай" на важните места и готово :)
 
Един продукт със колко разновидности ? :)
Този продукт може да има 50 000 опции.
Ако е реално една чаша от един цвят и вид, css html :) и една форма за запитване към ймел адрес.
 

Горе