Позитивно за Предприемач!

От: Позитивно за Предприемач!

Нека съм с осем, щом това ти прави удоволствие, за мен лично не е мерило

Иначе, понеже си големият репортер, я кажи кво стана от снощи, нали щеше да ми казваш къде съм бил с заслужен реп (оная тема със златка) - нещо неудобно ли ти стана, че реши да я зарежеш и вместо това пуснеш тази ултра мазнярската

Такива мухали като теб съм ги виждал на купчини, нищо ново

Говори Баш бай брадъра! Аае не спами темата си е хубава ако искаш се хейтим в онази дето си споменал!!!
 
От: Позитивно за Предприемач!

Както вече съм споменал в много теми, форума ме промени много в много отношения и тук по-важното е че полуших реални, житейски съвети които се оказаха полезни.
Тук научих кое найстина си струва в онлайн бизнеса, какво е онлайн бизнес и да се убедя че и аз мога т.е. мотивацията да успея в оналайн бизнеса я намерих тук.
Тепърва предстой развитие на форума и хората в него.
Форума не е само място където си пишем, споделяме и др. то е място където се учим, мотивираме, помагаме и много други полезни неща.
Добре е че го има, добре е че и всички сме част от него, първото място където целта е да се създаде едно добро IT общество.
 
От: Позитивно за Предприемач!

Ей..., така как ме хваща яд като някой тръгне да се прави на олигофрен по темите и да обижда :twisted:, като bgtupanfighter.

Форума е супер, пряко не ми е помогнал с изкарването на пари, но косвено да. Защото на много неща се научих, много добри съвети са ми давали и са ми помагали. В това число ще включа особени благодарности към ktomov, coolice, madgooglebot, s1yf0x за решаването на специфични казуси. Други потребители като uni-web, harkon, waldes, sunstorm, biaaro, Странникът, Вискяр БГ, petya77, myselfmonev, radki, teo, bullbloger са ми направили особено добро впечатление - пак и за тях Благодарности. Сигурно пропускам някой, да ме извини.

Хубаво място е форума и няма да си кривя душата, това е единствения форум с който се занимавам, най-вече заради точните хора. През повечето време дори ме мотивира да работя още по-усърдно.
 
От: Позитивно за Предприемач!

Радвам се че има позитивно настроение и към мен. Не съм...
А тя тази тема, за позитивно напускам я тази вечер.
 
От: Позитивно за Предприемач!

Форумът пари почти никакви не ми е докарал.
Но пък доволно ми е изгубил времeто.

Придобих разни безполезни (поне досега) знания и идеи, не е кат да не съм.

И въпреки нежеланието ми - няколко приятни и полезни виртуални познанства.
Има доста хора дето са ми симпатични наоколо.

Ама едва ли вие точно сте от тях!
Абе въобще много ме дразните.
Не ща да имам нищо общо с вас.

i-don't-like-you_wallpapers_31179_1366x768.jpg
 
От: От: Позитивно за Предприемач!

Форумът пари почти никакви не ми е докарал.
Но пък доволно ми е изгубил времeто.

Придобих разни безполезни (поне досега) знания и идеи, не е кат да не съм.

И въпреки нежеланието ми - няколко приятни и полезни виртуални познанства.
Има доста хора дето са ми симпатични наоколо.

Ама едва ли вие точно сте от тях!
Абе въобще много ме дразните.
Не ща да имам нищо общо с вас.
Ей тва е пост, човека си го казва черно на бяло - масс полуфабрикати тук, като малцина поддържат огънчето:). Това в никакъв случай не изключва варианта, че Пураджията е самовлюбен катил, но кой съм аз да съдя:)
 
От: Позитивно за Предприемач!

супер е форума от бая време се каня същата тема да пусна ако не беше форума сега нямаше да съм играч:lol::beer: поздрави за кулице и блинки за идеята и мерака да го направят :D
 
От: От: Позитивно за Предприемач!

супер е форума от бая време се каня същата тема да пусна ако не беше форума сега нямаше да съм играч:lol::beer: поздрави за кулице и блинки за идеята и мерака да го направят :D

Радвам се, че форума успява да създаде наистина играчи, както каза ти. :) Не искам да звуча много надъхан, но слее годика две вярвам, че ще сме доста голяма среда за хора с такива интереси. Но вие сте фактора. Няма какво да си говорим, без потребителите тук е немислимо. ;)
 
От: Позитивно за Предприемач!

Форумът е есктра. Единственото място с толкова много информация за IT бизнеса ( и не само ). Дано след време да произвежда още много успешни предприемачи и също така да приветства нови ентусиасти.
 
От: Позитивно за Предприемач!

Форума е супер.Намерих адски много полезна и интересна информация.От скоро съм тук и започвам нов проект, който по-натам ще споделя с вас.

Поздрави.
 
От: Позитивно за Предприемач!

Форума е супер.Намерих адски много полезна и интересна информация.От скоро съм тук и започвам нов проект, който по-натам ще споделя с вас.

Поздрави.

Браво, на теб, адашче ;) ще те чакам като топъл хляб да го покажеш. ;)

И знай, аз всичко чувам :lol:
 
От: Позитивно за Предприемач!

На мен хората от форума много са ми помагали, но и в много от случаите са се заяждали с мен и са ме критикували (може и да е имало защо). Като цяло този форум е едно хубаво място и мисля, че е една добра еко система, стига да имаше повече сериозни хора :)
 
От: Позитивно за Предприемач!

На мен хората от форума много са ми помагали, но и в много от случаите са се заяждали с мен и са ме критикували (може и да е имало защо). Като цяло този форум е едно хубаво място и мисля, че е една добра еко система, стига да имаше повече сериозни хора :)
Мда, доста хора са получили помощ от тук. ;)

Доста гостоприемно гледаме да е, но за това са виновни предимно хората тук, не само админите. Дано и вярвам, че ще си остане такова местенце. ;)
 
От: Позитивно за Предприемач!

Най-хубавото на форума е точно критиката. Някой ако греши, тука ще му покажем грешките своевременно. Макар да изглежда грубиянски първоначално, точно това е най-полезната черта на хората тук.
 
От: Позитивно за Предприемач!

Най-хубавото на форума е точно критиката. Някой ако греши, тука ще му покажем грешките своевременно. Макар да изглежда грубиянски първоначално, точно това е най-полезната черта на хората тук.

Изключваме партийните теми, че там някои форумци не вземат от дума. :rolleyes:
 
От: От: Позитивно за Предприемач!

Хахаха, душа ти ли го светна така тоз, с две червени квадратчета ще спести и ток за отопление. :lol:

Нещо си се объркал. Тук е форум за предприемачи, а не за хлапешки писаници.
 

Горе