Позитивно за Предприемач!

Re: От: Позитивно за Предприемач!

Форума в последно време заприличва на тийн форум или бг мама форум. Купища безмислени теми , така наречените "петъчни теми" , сълзливи истории - кой с кого се скарал , на кого му изтрили сайтовете.... полезната информация малко и трудно забележима във всеобщата плява. Нищо позитивно няма в това... форума се превръща в място за губене на време , вместо в място , което генерира идеи за предприемачи.

Аз пък не знам ти какви теми четеш, защото последно време само в теми по темата се пишат. Като започнеш да виждаш и тези, в които дискутираме плъгини за превод на WP сайт, сайт за старчески дом, невъзможно плащане в системата на Facebook, и други може да си смениш мнението. :)
 
От: Позитивно за Предприемач!

Сайтът е много добър и ако човек има заложбата на предприемач в себе си може да постигне много успехи като синтезира цялата информация и я приложи в действие.
 
От: Позитивно за Предприемач!

сайта е жив и щателен.Оставя впечатление че искат да ти помогнат ама се дразнят от ниското ти ниво
 
От: Позитивно за Предприемач!

Форумът е пълен с приятни хора и полезни неща. Определено ще го посещавам редовно и дано да се разраства все повече и повече. :)
 
От: Позитивно за Предприемач!

И аз се надявам да бъде времето в Предприемач.ком и за мен полезно и свързано с интересни и приятни хора. Както и да ми донесе успехи :roll:
 
От: Позитивно за Предприемач!

Форумът е прекрасен - има много интересни теми и полезна информация в него. С удоволствие ще го посещавам редовно, защото смятам, че мога много да науча. Допада ми отзивчивостта на хората тук, които са готови да помогнат с добър съвет на всеки потърсил помощ. Адмирации към създателите.
 
От: Позитивно за Предприемач!

Страотен форум,,, евалата за форума и админите,,, даса живи и здрави и все така усмихнати :beer:
 
От: Позитивно за Предприемач!

Да споделя и аз мнението си. Форума е страхотен - през годините тук съм намирала безценни и много полезни съвети. И продължава да намирам, така че безкрайно се радвам, че ви има.
 
Re: От: Позитивно за Предприемач!

Да споделя и аз мнението си. Форума е страхотен - през годините тук съм намирала безценни и много полезни съвети. И продължава да намирам, така че безкрайно се радвам, че ви има.

Благодаря много за думите. Както неведнъж съм казвал и пак ще се повторя, потребителите го пратя готин форума. И силно се надявам това да продължи все така. ;) Ние админите от наша страна ще направим всичко възможно да продължи все така. Успехи и не се притеснявайте да отваряте теми и да питате. Така се прави полезен един форум. :)
 
От: Позитивно за Предприемач!

Преди време отворих нова тема и доста хора ми помогнаха. Регистрацията си заслужаваше. :)
 
От: Позитивно за Предприемач!

Blinky Президент :)
 
В този сайт може да намерите онази искрица която е нужна за започване на собствен бизнес.
 

Горе