Позицията в гугъл непрекъснато се променя...

От: Позицията в гугъл непрекъснато се променя...

1/4 от БГ трафика по принцип не е БГ трафик а е от 1/4-е от българите, който не са в БГ а в чужбина :)

Иначе си прав, интересувате те от БГ
 
От: Позицията в гугъл непрекъснато се променя...

Иво, не се притеснявай. Аз имам същият проблем, индексирам се добре при 2 думи.С едната излизам на 10-то , 12-то, 8-мо и подобни места , т.е. 1-ва или 2-ра страница.По другата дума бях на 4-та, но след опит от моя страна за оптимизация (въпреки че незнам точно как се прави и какво правя, следвайки указания) се класира на 2-ра страница като варира между 12-то до 20-то място. Другото интересно е че на моменти гугъл вообще не ме индексира, т.е. буквално ме маха от статистиката за няколко часа и пак се появявам на подобни позиции. Ще продължавам да се боря за тези 2 ключови думи да се застоят на 1-ва страница , ако успея сматям че само от гугъл дневно ще имам по 100 уникални. Дерзай и ти! Контент , спам и късмет :)
 
От: Позицията в гугъл непрекъснато се променя...

То това танцуване в резултатите на Гугъл при мен е от близо седмица.В един момент дори си помислих ,че съм в сандбокса.Съгласен съм,че резултатите не могат да са постоянни амаа чак пък такова криволичене.
Не знам как е при вас,но при мен в Webmaster Tools на Гугъл срещу това Googlebot has successfully accessed your home page вече няма дата.
 
От: Позицията в гугъл непрекъснато се променя...

Абе някои сайтове са си стабилни, но има и друго при тях. А именно ударили са първата позиция или някоя от тях за думата,за която се оптимизират от яко време и сега си гонят по-голямата. И това го има като явление.

Но съм адски съгласен че денс си има и то не само при вас, хора. А дали има и моменти, в които падате за една, но се качвате за друга - и това може да е вид денс - по-добрия, но не и от този да си само напред:)
 
От: Позицията в гугъл непрекъснато се променя...

Абе някои сайтове са си стабилни, но има и друго при тях. А именно ударили са първата позиция или някоя от тях за думата,за която се оптимизират от яко време и сега си гонят по-голямата. И това го има като явление.

Но съм адски съгласен че денс си има и то не само при вас, хора. А дали има и моменти, в които падате за една, но се качвате за друга - и това може да е вид денс - по-добрия, но не и от този да си само напред:)
При мен се получава следното. Бях на 2-ра и 4-та страница по дума "смях" и "развлечения" , които са добри за шеговитата ми ниша. Сега имам "смях" на 1-ва (понякога пада на 2-ра страница) и "развлечения" на 2-ра около 15-то място.Ще видя дали ще продължи възхода и на 2-те да са на 1-ва страница, тогава се захващам с друга ключова дума която да изтикам напред. Може би това е правилната тактика, нали Блинки ?
 
От: Позицията в гугъл непрекъснато се променя...

Да, и трябва да е по-голяма от тези двете (по отделно). Незнам коя, но ти си ги следиш. Примерно ако се излиза за online herbal pharmacy на челни места (а твойте са такива), се гони herbal pharmacy, след задоволителни резултати и там - следва herbal. Това е само пример. За него се сетих.;) Добре се позиционираш, евалат и блога ти ми допада много. Има много интересни нещица. ;)
 

Горе