Познайте срещу кого се е бил Ботев

biaaro

Well-Known Member
Отговора:

Ботев се е бил срещу турските представители, които са били в България!


Тази велика мисъл е на Цветанов, която изтърси на деня на Ботев на Околчица, облечен в ануцунг. Много нецензурно ще стане ако коментирам по-горното ...
 
От: Познайте срещу кого се е бил Ботев

Отговора:

Ботев се е бил срещу турските представители, които са били в България!


Тази велика мисъл е на Цветанов, която изтърси на деня на Ботев на Околчица, облечен в ануцунг. Много нецензурно ще стане ако коментирам по-горното ...
Това го гледах и аз. Като никога да си пусна телевизора и какво гледам - министър говори нечленоразделно, облечен в анцунг в деня на Ботев... За 3 години толкова ли не успяха да го образоват да изнася публични речи. То полицай да се превъзпитава на тези години е малко мисията невъзможна, но все пак...
 
От: Познайте срещу кого се е бил Ботев

Не обиждайте Българските Полицаи сравнявайки ги с Милиционерските Дегенерати изсрани след 1944 година....та до наши дни са все същите Дебили

От Милиционер не става Полицаи, от него и детето му става само Безродно и Малоумно Копеле

Поклон пред Българските Полицаи избили преди 9 септември хиляди Партизани и Червени Терористи от Руската Славяно Комунистическа Фракция БКП-БСП

PS

Кръчма

Да ме цитириш Дословно по Ушевите Форуми че ще ти таковам майката Емигрантска
 
От: Познайте срещу кого се е бил Ботев

Без коментар. Има ли видео от въпросната случка?

CECO-ANCUNG-OKOL4ICA.jpg


:shock: :shock: :shock: Шокиран съм....
 
От: Познайте срещу кого се е бил Ботев

Само аз ли намирам случката за нормална и преднамерена? През оная му работа му е на Цветанов какво ще си помислят 20-50-100 ителектуалчета. Тука не сме електорат. Той се видя по баловете. За тях се е издокарал, щото кой е по-успешен и по-привлекателен от мутряга в анцунг, слизащ от Х5...
 
От: Познайте срещу кого се е бил Ботев

Само аз ли намирам случката за нормална и преднамерена? През оная му работа му е на Цветанов какво ще си помислят 20-50-100 ителектуалчета. Тука не сме електорат. Той се видя по баловете. За тях се е издокарал, щото кой е по-успешен и по-привлекателен от мутряга в анцунг, слизащ от Х5...
Знам ли, това с анцунга наистина може да е преднамерено. Все пак за тях работят цяла армия ПР-и, народопсихолози навътре с пропагандата:) и какви ли още не промиймозъковеди:). Всичко това може да влие подсъзнателно на електората. Ще си покаже на предстоящите избори.
 
От: Познайте срещу кого се е бил Ботев

Но комент дет му викат.

То и тази пропагнда турска, че при нас само са присъствали ама така са присъствали 500 години и са клали и бесели. За Цв. Цв. то и толкова си го може
 
От: Познайте срещу кого се е бил Ботев

Това си е чисто нескопосан ПР опит да му лъснат малко имиджа на галфона. Самото честване на Околчица започва с поход който завършва на върха - Цялата идея е да видят всички че министъра е извървял цялото това разстояние заедно с обикновените българи. Даже най вероятно сега точно това чакат някой да попита що е бил с анцуг та да го обяснят. Отделен въпрос е че дори и да е вървял с хората има достатъчно възможност да се преоблече преди да застане там като тупан.

Левски може само да се радва че е обесен през студовитият февруари иначе можеше тиквите да се появят и по джапанки на някое от честванията.

ПП
Турско робство - десятък - какво робство е било това ни ДДС ни осигуровки ни касови апарати ни винетки, по кафенетата си се е пушило, тютюна без бандерол - телефоните даже не са се подслушвали - ефенди е имал само един сарай не шест имота набързо придобити като тиквеника на снимката
 
От: Познайте срещу кого се е бил Ботев

В този сайт bulgarianilluminati.wordpress.com чета различни неща. Според автора Руско-Турската война е за влияние не е война на кръста срещу полумесеца.
 
От: Познайте срещу кого се е бил Ботев

Какъв кръст, какъв полумесец?
Няма нужда от илюминати! :twisted:
Русия иска да излезе на Егейско море. Пътя до там минава през Мизия и Тракия.
Само дето Англия не харесва Руското щение...
 

Горе