"Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано."

cumo_bg

Member
Днес получих следното съобщение на един сайт, който бях пуснал преди седмица, който за 1 седмица ми донесе едва 1 евро с CTR 0.24%

ПРИМЕРНА СТРАНИЦА: http://kutiika.com/Snimki.aspx?paket=33

Моля, имайте предвид, че този URL адрес е примерен и същите нарушения може да са налице на други страници на този уебсайт или в други сайтове в мрежата Ви.

ОТКРИТО НАРУШЕНИЕ ИЛИ НАРУШЕНИЯ:

Както е посочено в програмната ни политика, на AdSense издателите не са разрешава да поставят Google реклами в страници със съдържание подходящо само за възрастни или пълнолетни. Освен снимките или видеоклиповете, показващи актови изображения или сексуални дейности, някои други примери за неприемливо съдържание са:

* Нецензурни или провокативни снимки;
* Груб или неприличен език, включително разкази за пълнолетни;
* Сексуални съвети;
* Сайтове за сексуални фетиши (например съдържание за фетиш - крака);
* Играчки или продукти за пълнолетни;
* Реклами или връзки към външни сайтове със съдържание за пълнолетни.

ПРЕДПРИЕТО ДЕЙСТВИЕ: Деактивирахме показването на реклами в сайта Ви.

СЪСТОЯНИЕ НА ПРОФИЛА: АКТИВЕН
Профилът Ви в AdSense остава активен. Имайте предвид обаче, че екипът ни си запазва правото да деактивира профила Ви по всяко време. Затова Ви препоръчваме да се запознаете с програмните ни правила и да следите съответно мрежата си.

Идентификационен номер на случай 7381920

Снимките бяха рекламни на презервативи, няма да казвам марката, всички ще се сетят, бяха интересни забавни, нямаше интимни органи, но да разбрах, от условията, че не трябва такива снимки да имам на сайта си, изтрих ги и започнах да трия такива подобни, обаче продължавам да не разбирам, кое какво имат предвид за непълнолетни. Например имам едни снимки на зеленчуци под формата на интимни органи, или снимка един легнал на тревата разкрачил се и хванал наклонената кула в Пиза, такива снимки харесвали тоя монашески гугъл или тях трябва да мхна:evil::shock: . Другия въпрос ми е, имам профил с 5-6 канала за гугъл адсенс и които са си легални, няма неприлични снимки, типични монашески сайтове, могат ли без предупреждение да ми баннат целия профил с всички канали или само на този сайт канала да бъде махнат?

Благодаря предварително за отговори и съвети...
 
От: "Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано."

1. от Г най-много харесват сайтове от така наречениа тип фемили френдли или сайтове, които можеш да гледаш със семейството

2. ако ти се разсърдят достатъчно може да замине целия акаунт без значение колко канала, сайта си добавил вътре и то без предупреждение
 
От: "Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано."

Искам да попитам като забранят рекламите на даден сайт, ако само му смениш домейна ,а сайта си остане същия ще ги пуснат ли пак ?
 
От: "Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано."

Искам да попитам като забранят рекламите на даден сайт, ако само му смениш домейна ,а сайта си остане същия ще ги пуснат ли пак ?

Те ти забраняват рекламите на конкретен сайт заради съдържанието му. Ако смениш домейна, но остане същото съдържание, тогава като нов сайт (нов домейн = нов сайт) може да ти пуснат рекламите, но след като проверят съдържанието на сайта и ако то е същото със стария, наказан сайт, тогава и на сайта с нов домейн ще му спрат рекламите, понеже съдържанието си остава същото.
 
От: "Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано."

Е тогава рискуваш не само да баннат новия домейн, ами направо да ти замине и целия акаунт
 
От: "Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано."

Всичкото съдържание трябва да е подходящо за деца. Не си струва да се рискува изобщо. Особено при положение, че няма никакви алтернативи на адсенс (това е мое мнение).
 
От: "Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано."

Сайте беше забранен заради статия с клип от youtube свързан с насилие,като махна клипа и други подобни в сайта не става ли? :)
 
От: "Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано."

Искам да попитам като забранят рекламите на даден сайт, ако само му смениш домейна ,а сайта си остане същия ще ги пуснат ли пак ?
Чудя се, докога с тези ганьовски мисли ще живеете???
Набийте си в главите, че в белите държави такова мислене няма.
Мама, тате, аверите в махалата, все ви учат, че може да минете тънко, да ви се размине, да заобиколите.
Ама големите бели батковци и чичовци така не мислят.
Написали са какво мислят. Който иска да спазва, който иска да се тъни и да ходи гладен.

И хляба е в тях, и ножа! Отдавна е време да поумнеете и да започнете да мислите като бели хора.
Едва тогава и България ще има шанс да стане бяла държава в съвременния свят.
 
От: "Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано."

Сайте беше забранен заради статия с клип от youtube свързан с насилие,като махна клипа и други подобни в сайта не става ли? :)

Aми кажи им, че си го махнал и ако може да преразгледат решението си.
Клипа е с насилие - в мейла спомени, че трябва да го махнат (ако не са) - ако не са спомени и това - как може да са попаднали и индетифицирали един клип като "съдържащ насилие" и не са информирали колегите си :?
 

Горе