Показва ми PHP кода в PAGE,а не искам :)

Здравейте,
В самата тема на Page.php е

<div class="entry">
<?php the_content(); ?>
</div><!-- /.entry -->

което изкарва информацията, но аз съм си сложил пхп плъгин и си изкарвам информацията от пхп файл. Въпроса ми е защо след като изкара информацията и най-долу ми излиза кода който съм написал в новия пейдж :)

Говоря за Include();
 
От: Показва ми PHP кода в PAGE,а не искам :)

Никой ли не може да помогне или никой не може да ми разбере какво искам да кажа ;)
 
по-скоро второто :)
 
От: Показва ми PHP кода в PAGE,а не искам :)

Добре, ще обясня наново.
Сложил съм си плъгин който ми позволява да пиша php код в страници и постове.Правя си страница и в нея си слагам php код който е ..
include(edi_koi_si_fail).
Когато отворя страницата ми зарежда информацията от пхп файла, но най-доло ми извежда ето това:

Страница:
include(edi_koi_si_fail).

С две думи ПХП си работи, но най-доло ми извежда това което съм въвел като пхп код.
 
Ми да не ти е бъгав плугина нещо? Има един php execution, със сигурност знам, че работи добре. Или пък да иска да сложиш <?php таг, а ти да слагаш само <? .
 
От: Re: Показва ми PHP кода в PAGE,а не искам :)

Сигурен съм че слагам <php таг, а за плъгините пробвах два. Единия е PHP Exec,а на другия му забравих името.. и двата работят, пробвал съм ги на други теми.
 
От: Re: Показва ми PHP кода в PAGE,а не искам :)

Оправих се.

Цялата работа е била, че когато създам PAGE той се записва там където се записват и постовете на wordpress-a, а пхп файла ми извежда постовете именно от него. Просто забраних на заявката да показва точно този пост и всичко се оправи :)
 

Горе