Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Мисля, че на всички дружно ни е все тая какво мислиш.
Това е единственото смислено нещо в коментара ти.
Моля те, повече не ми пиши в темата.

онлайн магазина най-важното е да е приятен и лесен за ориентиране на клиентите. Най-добрия тест е да помолите майка си или някой възрастен член от семейството да направи покупка в магазина, ако той успее значи всичко е ок.
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Мисля, че на всички дружно ни е все тая какво мислиш.
Това е единственото смислено нещо в коментара ти.
Моля те, повече не ми пиши в темата.
Всъщност не ни е все тая.
Алабамчето е стар юзър и повечето му знаят способностите/знанията.
Докато ти си абсолютно нов и никой няма грам представа 'oтде идваш и какво носиш' дето се вика...

Темата не е твоя - това тук е форум, ако не си забелязал.
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

@Noke - обратното също не е вярно - има достатъчно примери за стари юзъри - напълно безполезни!
И все пак, нека определяме нещата по възможностите, а не по старшинство - това е форум, да, а не казарма. А и предполагам е доста по-градивно, нов потребител да се включи с нещо полезно , вместо със спам, нали така?
Стига сме правили офтопик - темата е за анализи на онлайн магазини.
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Пиша последно в тази тема, че явно всяка тема си има собственик :) .... ivok да имам онлайн магазин и на последната среща, която беше в Пловдив на форума, който беше дошъл успя да се запознае с него. Говоря от пълен опит, а не просто така ми се струва ....

Смятам, че дизайна е важен, но далеч не е всичко .... маркетинга и анализа на пазара, реклама и анализ на рекламата таргетиране и прочие.
Празни приказки не ми се говорят, прекомерната доверчивост може да опари някого просто това исках да кажа, а човек който идва и казва аз работих за канадска фирма дайте ся да видя с какво мога да ви помогна .... Ок на мен ми е странно...

Мнението, което съм изказал стоя 100% зад него и човек, който отрича промоциите като метод за повишаване на продажбите, то за мен не е никакъв експерт в тази област, а празни приказки ако си говорим мото ала бала ... алъж вериж .... здраве да е спирам да коментирам темата. Добре е всеки да има едно на ум, когато споделя информация с непознат.


Мисля, че на всички дружно ни е все тая какво мислиш.
И само не разбрах, кои сте това всички двама, трима грабнати от фрее оферта ... много по добре е човек да си закупи готови анализи на пазара, отколкото да слуша измишльотини ....

Поздрави и успехи дано се повишат продажбите ви ...
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

..
Стига сме правили офтопик - темата е за анализи на онлайн магазини.
Аз анализ в темата още не съм видял.
Видях репчене и това изкоментирах.
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Е, аз не искам всеки да гледа моя анализ , предполагам, че и другите не искат да го споделят.
Видял си репчене, ама след провокация. И ти да направиш тема и да предлагаш услуга и да дойде някой да се ****** в нея, съм сигурен, че няма да му останеш длъжен. Признай си! :)
Аз не познавам нито един от двамата - единия пусна тема, ползвах услугата, доволен съм, споделих. Другия дойде изхейтва и си замина. Аз не се интересувам, кой кога дошъл във форума и ква репутация има. Не познавам и двамата, ама нека не определяме качествата на потребителите по това кога са се регистрирали. алабамчето, ако искаше само да предупреди да внимаваме, имаше сто други начина - сега излиза, че някой му бръкнал в окото и за тва пусна флейма.
Да не говорим, че половината форум са лицемери и гъ*облизци и ако дойде нов юзър като Мат Кътс или Ранд Фишкин, веднага ще му наплякат зеленото и ще се натискат, кой да му е приятел, но на непознати са като стадо с червените репове, не дай си боже първи да му даде червено някой с висока реп.
И да, факт е, че повечето нови потребители са шлака и си заслужават червеното и виждам, че никой не им го спестява - в това няма лошо.
Не съм адвокат на генезис, но и аз да бях и аз щях да реагирам така, ако някой ми разваля темата с неговите си съждения.
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Форумите са за спорове и дискусии. Ако някой почне да спори с мен, най-вероятно ще му отговоря :) . Иска човекът диалог с мене, що да не проявя уважение? :)
При положение, че някой не иска диалог, ами просто да се махна от темата му, превключвам на друга вълна, щото все пак трябва да извлека някаква файда от изгубените няколко секунди. Тъй де, поне единия фън да получа. :)

Примерно виждам тема пълна с гъзолизци и лапнишарани - как ше я подмина? :)
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Момчета, съжалявам, но нямам време за непродуктивни глупави спорове.
Дори няма да си направя труда да прочета какво сте написали.
Ако някой има нужда от съвет да ми пише.
Peace.
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Аз пък съм доволен, човека съвсем резонен съвет ми даде, личи си че разбира това-онова. А и като за без пари не виждам какво толкова не аресвате.

Мене винаги са ми били странни тия изкавания за новите потребители, дето като е нов и значи нищо не разбира, трябва да се позавърти из форума първо да научи туй-онуй - тогава да дава акъл :) Аз повечето от разбирачите, с които си имам някакво вземане-даване IRL не са и чували за тия форуми тука (да не кажа, че май никой такъв не познавам). Тука форума е чудесно място за учене и споделяне на опит, ама не си мислете, че тука се ражда бизнеса и ако не влизаш тука от 100 години, значи си noooob и тряя да мълчиш :)
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Хайде и аз да напиша аргумента на потребителя.
За алабала нанчо и останалите които плюят "новия потребител" Това че е нов потребител и някой е стар какво общо има? Само старите ли са разбирковците тук? Работил е за канадска фирма момчето и е написал, аргументирал се е с предишния си опит.
Да коментирам по отговора на алабамчо...
1. Ще те удрят по главата ако искаш да те удрят парите, по долу ще разбереш за какво говоря.
2. Ако ще живееш от промоциите където комисионната ти е 10 % а не 40 % от другите категории, хващай адсенса...

По анализа на колегата ще дам пример с веригата магазини Zalando Прочети каква е печалбата от онлайн търговията им за година.
Давам пример с определен магазин от тяхната верига че от както стартира Promo категорията едва 10 % нови клиенти и 30 % от редовните клиенти преминаха към нея. Прочети пак отговора ми към точка 2.
Спорт Директ коментираш ? Прочети си и Уикипедията отново за СпортсДирект кои са и от какво печелят. Като ще говорим за приходи от онлайн търговия. Ако за теб е приоритет спортсдирект който нашумя от 2 паунда дрешка в България... успех с магазина ти.
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Достатъчно по казуса с мненията, каквото имаше да се каже - каза се, всичко се уточни. От тук нататък престанете с офтопика и оставете темата да е за услугата, която се предлага.
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Човек който не му харесва мнението на друг и слага лоша репутация, това говори само за него колко добър и сериозен търговец е..... алабала бананчо : )
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Аз също получих анализ на електронния ми магазин и съм доволен. Момчето ми показа на какво да наблегна. Винаги личи, когато получаваш грамотно мнение. Колкото до излишния шум в темата, според мен е породен от факта, че това става безплатно. Това събуди голямо недоверие към Любо, а той не го заслужава. Не го познавам, но му желая успех в работата му... и здраве!
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Аз също получих анализ на електронния ми магазин и съм доволен. Момчето ми показа на какво да наблегна. Винаги личи, когато получаваш грамотно мнение. Колкото до излишния шум в темата, според мен е породен от факта, че това става безплатно. Това събуди голямо недоверие към Любо, а той не го заслужава. Не го познавам, но му желая успех в работата му... и здраве!

Мерси за милите думи и се радвам, че съм ти бил полезен. :)
Студио за видео реклама Spider Videos
 
Последно редактирано:
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Благодаря и аз за анализа.Колегата е коректен и определено ми даде свежи идеи.Анализа беше готов още миналата седмица,но поради заминаването ми в отпуск пиша едва сега.
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Наистина да имаш онлайн магазин не е толкова лесно, колкото някои си мислят. Не е важно само някой да ви направи сайта, но и системата, която ще се използва, е от голямо значение. Ако искате да имате повече продажби, трябва вашият онлайн магазин да се оптимизира добре, да се добавя нова информация с нови продукти и стоки. Промоциите са от голямо значение, особено за стартиращи онлайн магазини. Така ще печелите повече потребители и потенциални купувачи.
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Благодаря за анализа.
100% коректен и градивен.
 

Горе