Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Genesis

New Member
Здравейте на всички съфорумници!
Наскоро открих този форум и реших да ви дам всичко, което мога.

Аз се казвам Любо.
Повечето сайтове, които виждам са много зле конструирани, а собствениците им седят и се вайкат защо не правят достатъчно продажби. Виждам дори онлайн магазини за по 2-5 хиляди лева, при които дизайнерите просто са наплякали което където им падне и собствениците седят и се чудят защо не правят достатъчно продажби.

От опит знам, че начина по който изглежда сайта ви, подредбата и дизайна са от КЛЮЧОВО значение за това дали ще правите продажби, или не.
До скоро работих за една канадска фирма като консултант по конструирането на бизнес сайтове и онлайн магазини, но напуснах и реших да дам на света всичко, което съм научил.

Ако имате въпроси, свързани с това как можете да увеличите продажбите си в интернет, чрез промяна в структурирането на сайта ви, ако не сте напълно сигурни в дизайна си, или просто искате експертно мнение - пишете ми в тази тема. Ще направя кратко резюме, с което ще ви покажа с какви промени в уебсайта си можете да увеличите продажбите си. И не искам никакви пари в замяна! Правя го от добро сърце.

Напълно на ваше разположение съм. Пишете.
 
Последно редактирано:
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Здравей.Предложението ти ме заинтригува.Приемам всякакви съвети.Би ли погледнал сайта в подписа ми.
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Здравей, и на мен би ми било любопитно да прочета още едно мнение. В подписа ми има 2 магазина - може и за двата, а може и само за един от тях. Оставям да прецениш сам. Всяка критика, мнение или съвет могат да са от полза за подобрение.
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Здравей Любо,

Добре дошъл в форума !

Изпитвам любопитство от това какво ще кажеш за един моите магазини : този
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

хахаха тук стана опашка, а тишината е оглушителна... :D
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

И аз съм на опашката :D
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

И аз чакам ама за друго :) .
Нема закво да се хабя ако алтруистично-цапнатия нов съфорумник го няма.
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Здравейте! Много се радвам, че ще мога да помогна на толкова много от вас!

Днес следобяд ще си получите анализите всички :)
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Получих си анализа. Показани са неща, които наистина се нуждаят от корекция в онлайн магазина, като оформление, цветове, дизайн. Доволен съм от услугата. Ако все още има безплатни анализи - възползвайте се!
От мен имаш + реп.
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Всички, които са поискали анализи ги имат. Добавете ме в скайп ( clb_nightmare ) за да си ги получите.
За всички, които искат бърз отговор - да ми пишат на е-maila ( thespiderempire@ gmail.com ) понеже още не съм свикнал да влизам тук често.

Мерси, ivok :)
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Имам някои основни забележки, които се повтаряха във всички сайтове.

1. Мото - не знам защо никой от вас не използва мото. Явно не осъзнавате колко е важно всеки един човек, посетил сайта ви да е НАПЪЛНО наясно за какво става дума и какво
може да получи от вас. Виждал съм сайт, на който главната страница беше просто едно голямо мото WE MAKE HTML COME ALIVE и правеше АДСКИ много пари.

2. Много и малки картинки. НЕ! Ако съм посетител на твоя сайт и искам да си купя тиган, искам в момента, в който отворя сайта ти да ме удари един голям ТИГАН в челото! Не да ми вадиш очите с огромни каталози още на първата страница, от които не се вижда нищо. Първо ми грабни вниманието както си трябва и след това ми показвай какво още имаш за мен.

3. Отклонявате вниманието на посетителите от това, което предлагате с абсолютни глупости като отстъпки и промоции, които НЕ ВИ НОСЯТ ПАРИ.

Има още доста неща, но са описани в анализите на всеки индивидуално.
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

На мен това ми казва скайп
[17:25:15] *** Genesis не може да бъде добавен поради настройките на своята неприкосновеност.
***
Може ли да получа анализа си на е мейл който ще ви пратя на лично
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

На мен това ми казва скайп
[17:25:15] *** Genesis не може да бъде добавен поради настройките на своята неприкосновеност.
***
Е мейла ми дава че е невалиден.Може ли да пратите анализа тук на лични.Благодаря за което.
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

И аз съм много доволен от анализа, беше ми много полезен, много коректен и професионален. Определено трябва да го използвате. А и да се съобразите с съветите !
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Не мога да го прикача във форума. В адреса на email-a ми има един ненужен space, изтрий го и ми пиши.
Форума не ми дава да прикачам email все още.
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Не мога да го прикача във форума. В адреса на email-a ми има един ненужен space, изтрий го и ми пиши.
Форума не ми дава да прикачам email все още.
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Благодарности и от мен за анализа. Както се казва.. малките детайли са от голямо значение :)
 

Горе