Покупка на фб профил с PayPal

samba

Active Member
Здравейте,
искам да купя един профил във фейсбук.
Разбрах се с продавача да ми даде пей пал акаунта и аз да преведа сумата, а след това той да ми даде паса и мейла.
Има ли някакъв начин, ако не ми ги даде да си взема парите обратно?

Поздрави,
 
От: Покупка на фб профил с PayPal

По принцип може да направиш диспут за изпратените пари в paypal, но имай предвид, че при пуснат диспут трябва да обясниш и каква е причината. Продажбата на профил в facebook е в разрез с правилата на FB и е много вероятно да имаш проблем поради тази причина и при диспут... имайки предвид, че PayPal действат малко нелогично понякога при подобни ситуации. Спомням си, че няколко колеги са им блокирали временно профила, заради някакви пълни простотии.

Ако става дума за значителна сума пари, по-добре или се вижте на живо или пък работете с посредник някакъв.
 
От: Покупка на фб профил с PayPal

продавача от тук ли е?
може да си намериш посредник :)
30% комисионна
 
От: Покупка на фб профил с PayPal

30-40 Лева е сумата :)
При такава малка сума не си заслужава посредник. Давай с paypal... пък ако има проблем, нищо не ти пречи да пробваш все пак с диспут :)
 
От: Покупка на фб профил с PayPal

При такава малка сума не си заслужава посредник. Давай с paypal... пък ако има проблем, нищо не ти пречи да пробваш все пак с диспут :)

продавача от тук ли е?
може да си намериш посредник :)
30% комисионна

Да от тука е, но е от скоро и му нямам доверие ;)
 
От: Покупка на фб профил с PayPal

както каза Virosss, сумата не е голяма.
Прати му парите - не се знае дали този пейпал акаунт му е основният, но най-вероятно е и няма да те излъже.
Но може да искаш първо той да ти даде страницата - защото ти си тук от повече време.

Мисля, че вероятността да те излъже е по-малка от да не те :D
 
От: Покупка на фб профил с PayPal

както каза Virosss, сумата не е голяма.
Прати му парите - не се знае дали този пейпал акаунт му е основният, но най-вероятно е и няма да те излъже.
Но може да искаш първо той да ти даде страницата - защото ти си тук от повече време.

Мисля, че вероятността да те излъже е по-малка от да не те :D

Аутопсията ще покаже :Д :Д
Чакам да ми пише и ще ги преведа.. ;)
 

Горе