Покупко-продажба на линкове и как се доказва

cybervn

New Member
Как се репортва за покупко-продажба на линкове и как се доказва ? Евентуално какви санкции може да има и въобще би ли имало някакви ?
 
на късмет може и да отнесеш може и да не отнесеш по принцип наказват продавача като му махат пр а внякои слчай спира да брои линковете от даден продавач за купупвача вторият вариянт е по гаден защото си даваш парите за нещо което не ти върши работа и катои забавят и педиж ранк ъпдеита поради икономически фактори ти става неизгодно

ПП Решът ли че сайтати виновен за нещо ще го отнесеш.... Виж гб как го отнесе деинкерсиране по името на продуктите.....
 
Става дума за Уинър.бг, днес ми предложиха да купят линк от моето блогче за 1 год. за 37 лв., аз естествено им отказах, но така като те са на 1 позиция за 2-3 от основните ключови думи за които и аз се боря се зачудих дали да не ги репортна на Г. но се отказах тъпо е, пък и не мога нищо да докажа :)
 
Аз репортвах за спам в Google и резултат няма никакъв вече цяла седмица, въпреки че някой си прави чист майтап с индекса на Google...
От Google вече нищо не чакам, по единично всеки се оправя както намери за добре.
Джунгла пълна...
 
Как се репортва за покупко-продажба на линкове и как се доказва ? Евентуално какви санкции може да има и въобще би ли имало някакви ?


Не се доказва... Google е монополист, не е съд, ако решат земи тва пеналти... пък дори и да не си виновен. А да рипортваш покупко-продажба на линкове, трябва да си най-голямата курва в интернет... баси почти всеки е забъркан в линк схеми
 
Ама защо в този форум всички само се оплакват и хленчат, че и в "SEO - Оптимизация за Търсачки", аз лично предлагам изповедалнята да се премести в "Кофа" и там да се назначи един дежурен арменски поп.
 
Ама защо в този форум всички само се оплакват и хленчат, че и в "SEO - Оптимизация за Търсачки", аз лично предлагам изповедалнята да се премести в "Кофа" и там да се назначи един дежурен арменски поп.

Подкрепям с две ръчички
 

Горе