Полезни съвети - Clickbank

От: Полезни съвети - Clickbank

Става въпрос за пинасаут
Забрави за това. Нещата много се промениха от времето на тази тема. Правилата са съвсем други:)
 
От: Полезни съвети - Clickbank

И аз така си помислих, че вече са затегнали кранчето, но все пак реших да попитам :)

Кои бот работи сега?
 
От: Полезни съвети - Clickbank

И аз имам няколко въпроса:
1.Има ли афилиейт програма, свързана с женска тематика (дрехи, обувки, гримове и тнт...), която да е изгодна за рекламиране в Pinterest, защото в Кликбанк много не виждам какво точно ще рекламирам.
2.Колко хора г/д трябва да събереш на дъска, за да започнеш реално да изкарваш НЕЩО от афилиейт програма, имам в предвид- Ако си осигуриш 15 хиляди последователя на дъска и пускаш примерно по 5 снимки с афилиейт за обувки, каква е вероятността някой да купи нещо на месец. (Този въпрос е малко тъп, но ми трябват някакви сравнителни цифри, за да знам къде да се целя.)
3.Другият ми въпрос е за сайта AddMeFast- до колко може да се разчита на тези последователи? Изпробвах го и разбрах, че може да си докараш по над 500 последователя на ден, но не виждам да са много активни, дори няма нито един, който да е последвал линка от 4-5 снимки. Има ли някаква полза въобще да събирам последователи от там?
4.Как можеш да рекламираш собствена дъска, ако репиннеш някоя друга снимка има ли по-голяма вероятност хората да видят дъската ти, или е най-добре да се разчита на собствена инициатива и някой да те намери и репинва примерно, дайте някакви полезни съвети за събиране на повечко хора?
 
От: Полезни съвети - Clickbank

И аз имам няколко въпроса:
1.Има ли афилиейт програма, свързана с женска тематика (дрехи, обувки, гримове и тнт...), която да е изгодна за рекламиране в Pinterest, защото в Кликбанк много не виждам какво точно ще рекламирам.
2.Колко хора г/д трябва да събереш на дъска, за да започнеш реално да изкарваш НЕЩО от афилиейт програма, имам в предвид- Ако си осигуриш 15 хиляди последователя на дъска и пускаш примерно по 5 снимки с афилиейт за обувки, каква е вероятността някой да купи нещо на месец. (Този въпрос е малко тъп, но ми трябват някакви сравнителни цифри, за да знам къде да се целя.)
3.Другият ми въпрос е за сайта AddMeFast- до колко може да се разчита на тези последователи? Изпробвах го и разбрах, че може да си докараш по над 500 последователя на ден, но не виждам да са много активни, дори няма нито един, който да е последвал линка от 4-5 снимки. Има ли някаква полза въобще да събирам последователи от там?
4.Как можеш да рекламираш собствена дъска, ако репиннеш някоя друга снимка има ли по-голяма вероятност хората да видят дъската ти, или е най-добре да се разчита на собствена инициатива и някой да те намери и репинва примерно, дайте някакви полезни съвети за събиране на повечко хора?

1. Има много други афф програми с женски продукти, които са подходящи за тази аудитория, защо непременно Кликбанк? Но общо взето дигиталните ибуци са там. Физическите продукти поърси в CJ.com или другите по-известни мрежи. Амазона също върви, но с 4% комисион на продукти от по 20-на $ не очаквай много. В последно време кликбанка там е равнозначно на спам:wink:
2. А защо трябва да събираш хора, като има групови бордове:) При сценария с 15-те к последователя и 5 пина (дневно предполагам), то колко ще продадеш на месец - ако продукта ти е не е нещо супер уникално то нищо.
3. Забрави за този сайт, ако искаш продажби, бих се изненадал, ако някой от ''последователите'' от там купи нещо. Тези последователи се правят с ботове, макроси и какво ли още не и дефакто няма реални хора зад тези акаунти:)
4. Като пинваш/репинваш, останалите хора, които са с вързани по няккакъв начин с профила ти или съответната дъска не виждат дъската, в която си пиннал/репиннал, а виждат пина в самия фийд (както и на самата дъска, ако са вътре в нея, разбира се) на началната си страница (нещо като стеама на фейсбук), но само ако акаунта ти отговаря на определени критерии (има разлика между акаунт и акаунт).
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Аз отскоро започнах да работя с пинтерест и както винаги обичам да пробвам нещата на макс, лошото е, че забравям да го правя с профил бушон, но както и да е...
С iMacro follower + Chrome за 4 дни проследих 4000+ човека и от тях ме проследиха 700+, които си харесват цъкат и т.н. Намирам тематична дъска, гледам кой я следва и пускам скрипта, но с време на забавяне 1 секунда. След някво време казват, че си проследил прекалено много хора и ти пускат забрана, но след някой друг час пада и после пак до следващата забрана. В туитър ползвам twitter follower, с който се действа по същата процедура, но там като забранят веднъж и втория път е както трябва и ще се наложи да се пишете със съпорта. Тогава проследих 1000 човека, които следиха тематичен профил, после им казах, че повече няма да го правя, след първото предупреждение и проследих още 500 и бам, та вече не прекалявам ахах :)
 
От: От: Полезни съвети - Clickbank

Аз отскоро започнах да работя с пинтерест и както винаги обичам да пробвам нещата на макс, лошото е, че забравям да го правя с профил бушон, но както и да е...
С iMacro follower + Chrome за 4 дни проследих 4000+ човека и от тях ме проследиха 700+, които си харесват цъкат и т.н. Намирам тематична дъска, гледам кой я следва и пускам скрипта, но с време на забавяне 1 секунда. След някво време казват, че си проследил прекалено много хора и ти пускат забрана, но след някой друг час пада и после пак до следващата забрана. В туитър ползвам twitter follower, с който се действа по същата процедура, но там като забранят веднъж и втория път е както трябва и ще се наложи да се пишете със съпорта. Тогава проследих 1000 човека, които следиха тематичен профил, после им казах, че повече няма да го правя, след първото предупреждение и проследих още 500 и бам, та вече не прекалявам ахах :)
За Туътър специално мнението ми е, че са много мазни педали. Един единствен път се занимавах с мрежата им и то с някакъв бот, направи нещо от сорта на 25 човека или каквото беше там и ме баннаха, като се изма в предвид че акаунта беше в началото и 25 (квото и да е там) и сам мога да ги направя ръчно. Обще не мога да си обесня защо ме баннаха, освен ако нямат някакъв скрипт да засичат като ползваш бот.

За Пинтерест - аз от скоро си развих профила, като гледма посещаемостта е скочила с около 10-20 човека на ден според зависи. Не ги спамвам с директни ликове към clickbank.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

@waldes благодаря много за информацията!
Само да попитам още нещо- В тези групови бордове съответно трябва да искам покана, за да мога да поствам, така ли?
А тези, на които няма нарисувани човечета (предполагам защото не са групови), мога ли пак да искам покана, каква е разликата между групови и другите?
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Да, трябва да поискаш покана за груповите бордове, повечето ти пращат покана. Колкото за другите - пробвай, може да стане
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Пробвам, но не кълве.

Някой от захваналите се с pinterest да сподели дали е направил вече някакви продажби? Или не само при мен не вървят нещата?
Само като видя снапшота, който е споделил Г-н. Черна Шапка, и се мотивирам просто.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Аз забелязах нешо друго. Повечето потребители, които искат да продават в Пинтерест, говоря за чужденци , набират последователи на принципа - Последвай ме и аз ще те последвам. Има потребители с 2-3 борда, а с 7-8 000 последователи. Колкото за г-н Черна Шапка, той има повече акаунти и го удря на спам в чуждите бордове, което му коства изхвърляне от тях, но поне е направил пари
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Моят профил не е много развит и до сега не съм пробвал да искам покана в някоя по голяма дъска, но за сметка на това от 2 дъски ме поканиха напълно случайно, съответно с 1000 и с 300 последователи. Също така аз имам 2 собствени дъски, като цяло не е много, но като за начало е по-добре от нищо. Сложил съм адсенс, но трафика все още е малко за приходи.

Надявам се като се раздвижат нещата да сложа и продукти от кликбанк чел съм го някъде, но нека някои по-запознат да каже дали адсенс + кликбанк е добра идея.

Нека раздвижим темата малко :)


Пробвам, но не кълве.

Някой от захваналите се с pinterest да сподели дали е направил вече някакви продажби? Или не само при мен не вървят нещата?
Само като видя снапшота, който е споделил Г-н. Черна Шапка, и се мотивирам просто.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Your account has been suspended for violating our Acceptable Use Policy.

Ако не искате и на вас да се случи внимавайте с линковете, които добавяте.
Всъщност дори не съм поствал в чужди дъски, да не говорим за ботове и подобни неща, явно са решили да затягат контрола.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Your account has been suspended for violating our Acceptable Use Policy.

Ако не искате и на вас да се случи внимавайте с линковете, които добавяте.
Всъщност дори не съм поствал в чужди дъски, да не говорим за ботове и подобни неща, явно са решили да затягат контрола.

Дам, затягат контрола. Аз имах същия проблем преди време, без спам или директни афф. линкове баннаха един акаунт, който беше в доста нишови дъски и бая труд отиде на вятъра. Писах им писмо, ама вятър работа, казаха да направя нов акаунт. Като се замисля сега, трафика който идваше не беше кой знае какъв, явно Pinterest ще става само за социални сигнали, с новите мерки няма да може да се дърпа кой знае колко таргетиран трафик от там.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Реших сваля ботчето но дава грешки не знам при вас как е:
http://i43.tinypic.com/16isbxy.jpg
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Блеки, тия ботове вече не бацат май. Нещата със спама се развиват с дни и часове, темата е прекалено стара, за да ти сърши работа.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Мерси за инфото Редрум,

И сега какво пининтереста в батака с ботовете ли? Тук гледам мога си взема pinranker-a уж той е най-добрият.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Питай в Валдес, той е в час с пинтереста и ботовете.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Има ли пазар на пинтерес акаунти ?
Някъде нещо продава ли се ?

Някой да предлага нещо за купуване или услуга ?

Ако не - може ли някой да ме ориентира приблизително колко време в часове работа ще ми трябват да развия 5 акаунта докато направят примерно по 500 последователи.
Включете и времето за самоубочение защото почти нищо не знам по-въпроса :)
Интересуваме не за афф , а за трафик към англоезичен магазин.

Питам за да си сметна дали си струва да се захващам.

Благодаря!
 

Горе