Полезни съвети - Clickbank

От: Полезни съвети - Clickbank

може ли да ми помогнеш смисал да ми разкажеш самоче по елементарно тай като не разбирам много горедолу добра схема за изкарване на пари може би най ефективната която е но дано си разбрал за какво точно става дума че малко хора могат да ме разберат ...
 
От: Полезни съвети - Clickbank

може да се каже че това което ти ми го написа е така смисал само че боока искам да ми е безплатен и хората като цакнат и от там да идват парите и да допална рекламирам даден продукт примеро от кликбанк самоче незнам дали боока или на англиски тракер имам таи като може да съм го збаркал с нещо друго което да не е тракер виш видеото дано си се досетил закакво става дума ооо изморих те извиняваи просто ти си ми последната надежа човек видимо е че другите ми обарнаха граб щотото нищо не разбраха от това което съм написал ...
 
Re: От: Полезни съвети - Clickbank

може ли да ми помогнеш смисал да ми разкажеш самоче по елементарно тай като не разбирам много горедолу добра схема за изкарване на пари може би най ефективната която е но дано си разбрал за какво точно става дума че малко хора могат да ме разберат ...

Да,, ще помогна колкото мога естествено. ;)

Така, специално за този метод с тракерите метода е просто схема, която се следва така:

Създаване на e-book -> Редакция (поставяне на афилиейт линкове) -> Обръщане в PDF формат -> Инсталиране на тракер софтуер -> Пускане в дистрибуция

Успехът зависи от това колко ще е полезна за хората и това дали ще се сваля, но това реално е и резултат от самото и съдържание все пак.

Иначе има адски други начини, кои платени, кои безплатни. Но за мен лично това + SEO ще върви най-добре като комбинация. А като тръгнат, няма да е лошо да се направи нещо подобно, но в YouTube Style - вместо ebook - ревю клипове с препратки.

може да се каже че това което ти ми го написа е така смисал само че боока искам да ми е безплатен и хората като цакнат и от там да идват парите и да допална рекламирам даден продукт примеро от кликбанк самоче незнам дали боока или на англиски тракер имам таи като може да съм го збаркал с нещо друго което да не е тракер виш видеото дано си се досетил закакво става дума ооо изморих те извиняваи просто ти си ми последната надежа човек видимо е че другите ми обарнаха граб щотото нищо не разбраха от това което съм написал ...

От там няма да идват парите директно, но от афилиент програмата, към която си - ДА. Други подобни афилиейт мрежи са SareASale, CJ и има други по-малки от тях, но все добри. Не си ме изморил от инфо, а от това да успея да го абсорбирам правилно, че нещо някои неща ми е трудно да разбера какво имаш в предвид. Но казвай, ще помагаме, няма начин да не се получи, ако си упорит и пробваш докато не се получи, а то няма начин да не се получи. ;)
 
От: Полезни съвети - Clickbank

1 олигофрен съм от малак неми личи сега до колкото разбрах e-book е моят саит може ли да ми препорачаш от каде безплатно да си направя ,афилиейт линкове това трябва да е продукта които ще рекламирам примерно черпогашник обръщане в PDF формат по какав начин става обращането инсталиране на тракер софтуер - от каде да го взема и ако може да е безплатен и после как да го инсталирам пускане в дистрибуция това тряя да ре4е вече сме заваршили всичко и чакаме пари сега + SEO е комбинацията която ми каза Създаване на e-book -> Редакция (поставяне на афилиейт линкове) -> Обръщане в PDF формат -> Инсталиране на тракер софтуер -> Пускане в дистрибуция за успех това ле беше сео и това не разбарах YouTube Style - вместо ebook - ревю клипове с препратки. можели малко по лесно да обясниш е това ???
 
Re: От: Полезни съвети - Clickbank

Като цяло се почва малко от по-далеч. Избираш си пазар - ниша. Да речем, книгата ще е за как да си правим мебели / декорации / всичко за дома сами, нещо като наръчник. Сядаш или правиш сам или поръчваш някой да я напише, което си е скъпо, но не невъзможно. Или има сайтове, продаващи ebooks с рисел райтс (права за препродаване), и ако са в редакционен формат, там може да се възползваш от това да поставиш линковете, водещи към дадената програма. В нашия случай - други ebooks, инструменти за създаването на тези мебели и така.

Ще ти препоръчам да попрочетеш някои неща из форума, защото дори и да ти кажа кое как, мисля, че някои основни неща ще е нужно да започнеш да разбираш как работят. Софтуерът си е като Муторента, което си е файл шеринг, другият беше просто се качват на тракера и се вижда. Реално няма нищо качено на тракера, ти го дистрибутираш, а те само правят връзката. Нещо, което и нашите велики анти-кибер каубои не могат да разберат. :)
 
От: Полезни съвети - Clickbank

: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт го видаях това което ти написа горе долу го разбрах въпросите ми бяха следните от каде мога да си направя сайт след това подобни места като кликбанк що е тракер това е като цяло аз те измачих и то гледаи точн преди нова година извинявай... смисал горе долу разбарах какво ми говориш но не намирам враска с моите вапроси и ми е трудно
 
От: Полезни съвети - Clickbank

братле няма се откажа .. 200 тух.ли съм пренасял по мазета без нормалоно осветление с щупени сталби между другото не питаи как боли ако паднеш за 15 лева а в тея неща може и в леглото да правиш пари както каза един в форума сабуждаш се и виждаш 200 долара а това не е малка сума представиси човек ако проварви това нещо ще си сменяш дрехите по често ще имаш пари за по хубаво ядене ще имаш пари за кола човек това си е работа на часно самоче без лимит на парите от малко до много в тези работи дори в това нещо има развекателност като почнах да гледам продуктите в кликбанк ми ставаше яко един вид ние даваме някакво мнение на хората и те като го цакнат кликнат или купат идват парите може да се каже че ние помагаме на хората с нащто мнение .Мнението е пари защото дава правилния избор понякога .Его бях маи де не съм сигорен рекламирах савети за диабет ами ако някои ги види които има диабет кво правиме и не ги знае това е хубава работа за това го искам човек 5 пъти ми доиде на акала се откажа шото хем не разбирам хем губа времето на хора и като тебе ...
 
Re: От: Полезни съвети - Clickbank

: Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт го видаях това което ти написа горе долу го разбрах въпросите ми бяха следните от каде мога да си направя сайт след това подобни места като кликбанк що е тракер това е като цяло аз те измачих и то гледаи точн преди нова година извинявай... смисал горе долу разбарах какво ми говориш но не намирам враска с моите вапроси и ми е трудно

Сайт да си направиш? Ох, почни да четеш и за това, но ще те насоча още от сега към някоя готова система - разгледай WordPress, Drupal, Joomla, и ако нещо друго ти попадне, виж и него. Но това като начало. Въпросите ти бяха за това как да увеличиш продажбите или трафика, промотирайки ClickBank, нали? Споделям, а може и по-назад в темата да е станало на въпрос, метод който не изисква сайт.
 
Re: От: Полезни съвети - Clickbank

братле няма се откажа .. 200 тух.ли съм пренасял по мазета без нормалоно осветление с щупени сталби между другото не питаи как боли ако паднеш за 15 лева а в тея неща може и в леглото да правиш пари както каза един в форума сабуждаш се и виждаш 200 долара а това не е малка сума представиси човек ако проварви това нещо ще си сменяш дрехите по често ще имаш пари за по хубаво ядене ще имаш пари за кола човек това си е работа на часно самоче без лимит на парите от малко до много в тези работи дори в това нещо има развекателност като почнах да гледам продуктите в кликбанк ми ставаше яко един вид ние даваме някакво мнение на хората и те като го цакнат кликнат или купат идват парите може да се каже че ние помагаме на хората с нащто мнение .Мнението е пари защото дава правилния избор понякога .Его бях маи де не съм сигорен рекламирах савети за диабет ами ако някои ги види които има диабет кво правиме и не ги знае това е хубава работа за това го искам човек 5 пъти ми доиде на акала се откажа шото хем не разбирам хем губа времето на хора и като тебе ...

Да, може. Сега е идея по-тегаво, но определено не е невъзможно. ;) Мозъка може да изкара повече пари от мускула....поне на това ни учеха в даскало, докато напомпаните си циклеха във фитнеса. :)

Но няма невъзможни неща. И да ти кажа често - приеми провала като предизвикателство и това, че си на прав път. Няма да стане лесно, нито от първия път, но ще стане. Нямало е случай да се е правело нещо постоянно и да не се е е получавало накрая.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

сега се поразрових и намерих подони саитове като клик банк или така наречените spa clikbooth hydra cpaway като те както и други са избарани за най добрите намерих от тези саитове трябва да взимам на самите продукти promo натискам и излиза информацията нея я копирам но в кои вид саит трябва да я поставя всъщност наименованието на това което пинтам тракер ли се нарича или блог WordPress, го видях и пише че е блог викам си да не е това безплатния там кадето слагам promo кода и само да чакам сега за парите това как ти звучи правилно ли е или имам някакви грешки !?
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Ей, пак някой от местните се прави на шут с н-ти акаунт, ама този път прекали с допускането на правописни грешки, че почна да бие на очи:)
 
Re: От: Полезни съвети - Clickbank

сега се поразрових и намерих подони саитове като клик банк или така наречените spa clikbooth hydra cpaway като те както и други са избарани за най добрите намерих от тези саитове трябва да взимам на самите продукти promo натискам и излиза информацията нея я копирам но в кои вид саит трябва да я поставя всъщност наименованието на това което пинтам тракер ли се нарича или блог WordPress, го видях и пише че е блог викам си да не е това безплатния там кадето слагам promo кода и само да чакам сега за парите това как ти звучи правилно ли е или имам някакви грешки !?

Нищо не разбрах, честно. :) Може да подредиш по абзаци отделните мисли, за да видя кое към се отнася, а аз ще го прочета. Сложи си и един спелчек екстеншън към браузъра - Бг и Ен. ;)
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Waldes извинявай ,че те възмотих накарах те да ми говориш мръсно извинявай ама едно е на комп друга на ръка ! Между другото и аз cъм фен на маймуни оранготани бас лова че си фен и на тарзан ! Blinky мого ти благодаря ч! 1 се регвам в clikbooth hydra cpaway взимам от тея саитове промо код 2 регвам се у WordPress или някои от другите саитове които ми даде те се водат блогове или сайтове и след това ги пускам и чакам едни хартики схемата правилна ли е или ? Ina4e vesela koleda i 4estita nova godina !
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Waldes извинявай ,че те възмотих накарах те да ми говориш мръсно извинявай ама едно е на комп друга на ръка ! Между другото и аз cъм фен на маймуни оранготани бас лова че си фен и на тарзан ! Blinky мого ти благодаря ч! 1 се регвам в clikbooth hydra cpaway взимам от тея саитове промо код 2 регвам се у WordPress или някои от другите саитове които ми даде те се водат блогове или сайтове и след това ги пускам и чакам едни хартики схемата правилна ли е или ? Ina4e vesela koleda i 4estita nova godina !
Тарзан приема вашите извинения и пийни за негово здраве едно виски:)
 
Re: От: Полезни съвети - Clickbank

Blinky мого ти благодаря ч! 1 се регвам в clikbooth hydra cpaway взимам от тея саитове промо код 2 регвам се у WordPress или някои от другите саитове които ми даде те се водат блогове или сайтове и след това ги пускам и чакам едни хартики схемата правилна ли е или ? Ina4e vesela koleda i 4estita nova godina !

Това clikbooth hydra cpaway е афилиейт програма, мрежа, директория? Нещо не разбрах, но да - регистрираш се и вече си имаш персонален номер, което се нарича Affiliate ID или Ref. ID, ще го видиш и по двата начина да го представят програмите. Взимаш от там реално линка, съдържащ този номер, нещо от рода на "productsite1.com/?ID=твоето ID" или нещо подобно. За да те тракнат като им носиш посещения и продажби.

Да, може да се регнеш в началото в WP, но само опознавателно, трият блогове с комерсиална цел - а афилиейт маркетинга влиза в тази графа. ;) И още нещо, ако ще пробваш нещо фри с аф. програми и искаш да си го продължиш и развиваш - виж blogger, ако не най-добре (но ако имаш пари да отделиш, не повече от 100 лева на година - домейн и хостинг) - направо на личен сайт - както се вика не са много пари и реално е много добра среда да се учиш. Защото каквото и да си говорим и да си приказваме, още си далеч (но не много) от първа продажба. После ще си говорим за селс копи, конверсии, кампании. ;)

Не разбрах последните стъпки? Няма какво да чакаш, след като нагласиш сайта, почвам да го промотираш и развиваш. ;) Няма такъв филм като сами ще дойдат. :)
 
От: Полезни съвети - Clickbank

clikbooth hydra cpaway тях взимам промото и да аз взимам първия защотот те са два след това това не го разбрах фри с аф. какво е ? а видях един саит url .bg които прави безплатни саитове но блог и саит не са едно и също или греша защотот ме обърка . и каде да флезна кадето не трият блоговете е първа стапка SPA САИТОВЕ ПОСЛЕ БЛОГ И ТОВА Е КАТО ЦЯЛО ТОВА МИ ТРЯБВА АЗ ТАКА ГИ ВИЖдам нещатата как мислиш ?
 
Еми не е същото, но в много от нашите случай почти се застъпват. И примерно Mashable е блог, но говорят често за сайта. Често се преплитат понятията, но да, има разлика и честно казано в твоя случай и двете могат да ти влезнат в употреба. ;)

Нещо не разбирам какво е това спа сайтове? Те какви са? Какви промота, не разбрах. :)
 
От: Полезни съвети - Clickbank

spa e съкращение добре нека така да направиме щото много професионално и интелигенто обясняваш и не мога да схвана много много заначи меже ли да ми ги кажеш тана първо е 1 е тоя саит 2 после отиваш в тоя саи 3 после па отиваш в тоя саи след това обясняваш как да деиствам в тея саитове и това е дано така те разбера извинявай че ти взимам от времето !
 

Горе