Ползвате ли кликаем телефонен номер (линк) във вашите онлайн магазини?

Ползвате ли кликаем телефонен номер (линк) във вашите онлайн магазини?

  • Да

    Votes: 10 62.5%
  • Не

    Votes: 6 37.5%

  • Общо гласове
    16
И по темата:
Да, имам от доста време такова нещо. Хората са доволни от всяко улеснение - нали в къщи не перете на ръка, а имате перална машина?
Поръчки по телефона не приемам. За поръчка си има форма.
Клиента може да ми е мил и драг, но не съм му секретарка.
 
И с това се изчерпа темата за търговията и търговците в България...

То може да се инсталира такъв "кликаем телефон, безплатен за клиента" , но всеки сам си преценява кой и какъв модул да си сложи и дали ще му бъде полезен генерално. За момента ние сме доволни и без тази екстра. Преценяват се "Плюсовете" и "Минусите". Ако клиентите не разбират много от компютри, ще се почне едно ходене по мъките, понеже най-вероятни и със сигурност ще има изказвания като ".... Ами аз кликнах на телефона, ама той нещо не работи та затова ви звъня аз да ви питам дали ......."
 
Че къде до тук се говори за безплатен? Или за модул/и?
Явно нямаш никаква представа от естеството на темата.
 
Явно :)
 
Аз имах предвид такъв телефон например, има и други варианти разбира се https://www.freecallinc.com/?source=chatwind&cid=22303&lng=bulgarian
"GET A Free CALL BUTTON on your site", който е БЕЗПЛАТЕН за клиента, а го плаща търговеца.
Коелгата Стан ми беше казвал, че е инсталирал такива.
Такъв тип телефони са доста популярни по руските сайтове.
 
Темата е за когато имаш изписан тел № на сайта, той да е кликаем от телефон бутон. И да не е нужно посетителя да го въвежда ръчно, за да позвъни - цъка на бутона и се звъни.
 
да, това е задължително
 
Да, за неразбралите - има се предвид нещо от сорта: <a href="tel:+359xxxxxxxxx">xxxxxxxxxx</a>
Всъщност е точно за това. Да може да кликне и веднага да му се покаже дайл ъпа с номера в него. Било то през обикновеното набиране или чрез някой друг месинджър - Skype, Viber, .... :)
 

Горе