Политическите проблеми на ЕС и България като член на съюза

Аз никога не съм твърдял, че няма контрол. Даже съм поддръжник на тоталния контрол какъвто е в Англия. С режимите съм ок каквитои да са. Спко планувал съм някой ден да ида в Русия. Идеята ми е обаче да си живея в Българив само дето няма да сотане България заради ЕС това е което ме дразни и не знайно защо не го виждате...
Англия не много добър пример, но карай, ще го приема, пак е някакъв от по-белите държави.
Супер за изнасянето ти към Русия, да пратиш картичка. ;)
 
Нещо и в Германия крайно десните започват да набират сила:

След Италия и Финландия, и други държави ще започнат да изритват нео-либералният боклук. Говори се че следващи са Испания, и като гледам и Германия се осъзнават.
 
Ами скоро Възраждане ще си имат група в Европарламента! Това до някъде е добре, за да може другите партии да имат страх какво ще дойде след тях!
Но дали ще се усетят, или в следващия европарламент ще гледаме още по-разидинена Европа?
 
Ами скоро Възраждане ще си имат група в Европарламента! Това до някъде е добре, за да може другите партии да имат страх какво ще дойде след тях!
Но дали ще се усетят, или в следващия европарламент ще гледаме още по-разидинена Европа?
Брат, никак не е добре. Виж какви циркове правят. Нямат никакво виждане и планове, разчитат на Сидеровата мандра - да си патриот, но тук патриотите сме ги видели многократно какво представляват. Това са банда изпуснати гладни мишки, разчитайки на подкрепата на глупавите овце, човъркащи в мозъците им с патриотични глупости, които въобще не ги мислят, но е единствения начин да получат някакво одобрение от някой и да се отличат с нещо. Не го знам този прост народ не се ли нагледа на такива? И продължава да ги търпи. Ще видите как и тези ще се провалят с гръм и трясък.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Брат, никак не е добре. Виж какви циркове правят. Нямат никакво виждане и планове, разчитат на Сидеровата мандра - да си патриот, но тук патриотите сме ги видели многократно какво представляват. Това са банда изпуснати гладни мишки, разчитайки на подкрепата на глупавите овце, човъркащи в мозъците им с патриотични глупости, които въобще не ги мислят, но е единствения начин да получат някакво одобрение от някой и да се отличат с нещо. Не го знам този прост народ не се ли нагледа на такива? И продължава да ги търпи. Ще видите как и тези ще се провалят с гръм и трясък.
Проблема е друг! В нашата мила родина не се родиха свестни политици, а всички които отиват за кокала са извратено зависими или от руското или от американското или бог знае кое още посолство. А другаря Костадинов, просто има чар, казва каквото хората искат и те простолюдието му вярва. Но още по-лошото е че не само то, а почнаха много образовани и читави хора които познавам да гласуват за този образ! С провокациите си последно време и това как ПП-ДБ му се връзват, ще доведат страната до размирици! Защото нали знаеш какво ще стане ако забранят една партия?
 
  • Like
Реакции: Vbb
Проблема е друг! В нашата мила родина не се родиха свестни политици, а всички които отиват за кокала са извратено зависими или от руското или от американското или бог знае кое още посолство. А другаря Костадинов, просто има чар, казва каквото хората искат и те простолюдието му вярва. Но още по-лошото е че не само то, а почнаха много образовани и читави хора които познавам да гласуват за този образ! С провокациите си последно време и това как ПП-ДБ му се връзват, ще доведат страната до размирици! Защото нали знаеш какво ще стане ако забранят една партия?
Има чар на торен бръмбар. И не си мисли, че има някакви по-различни мисли от всичко останали покварени политически изроди. Всичките са един сорт, никой не прави изключение. А ако има такъв, скоро бива смачкван от останалите, защото нарушава общата свинщина и им мъти водите, и изчезва. Самото му лице е на австролопитек, ако не си забелязал. Никой не му се връзва. Яд ги е, че не са в управлението и правят всичко възможно да дестабилизират управлението или поне това, което там наричат такова, защото определено не е в пълния смисъл на думата. С това си действие забавят каквото и да е друго, уж нормално или логично решение, което е трябвало да се вземе много отдавна, за да се решават бързо проблемите и да се движи напред. Никой политик за нищо не може да бъде похвален. Но определено може да бъде нахранен и винаги ще е малко. ;)
 
Има чар на торен бръмбар. И не си мисли, че има някакви по-различни мисли от всичко останали покварени политически изроди. Всичките са един сорт, никой не прави изключение. А ако има такъв, скоро бива смачкван от останалите, защото нарушава общата свинщина и им мъти водите, и изчезва. Самото му лице е на австролопитек, ако не си забелязал. Никой не му се връзва. Яд ги е, че не са в управлението и правят всичко възможно да дестабилизират управлението или поне това, което там наричат такова, защото определено не е в пълния смисъл на думата. С това си действие забавят каквото и да е друго, уж нормално или логично решение, което е трябвало да се вземе много отдавна, за да се решават бързо проблемите и да се движи напред. Никой политик за нищо не може да бъде похвален. Но определено може да бъде нахранен и винаги ще е малко. ;)
Е не съм съгласен, с много неща. Определено има харизма, но вече започва да му личи когато играя. Взе прекалено много да преиграва. Не съм съгласен, и с това че го е яд, че не е във властта! Какво да прави там? Той от властта може само да загуби, а така му е супер. В опозиция, говорят глупости от трибуната, правят се на шутове (грешка, те са си) и само трупат дивиденти на гърба на псевдодемократичните ПП-ДБ. А и нищо чудно да се захранват финансово от ГЕРБ! Защото виж, че неговата партия е като фирма, събират пари от всякъде където е възможно!
 
Е не съм съгласен, с много неща. Определено има харизма, но вече започва да му личи когато играя. Взе прекалено много да преиграва. Не съм съгласен, и с това че го е яд, че не е във властта! Какво да прави там? Той от властта може само да загуби, а така му е супер. В опозиция, говорят глупости от трибуната, правят се на шутове (грешка, те са си) и само трупат дивиденти на гърба на псевдодемократичните ПП-ДБ. А и нищо чудно да се захранват финансово от ГЕРБ! Защото виж, че неговата партия е като фирма, събират пари от всякъде където е възможно!
Честно казано това му е идеята. Да изглежда човек с болни виждания, някаква супер добра алтернатива уж на всичко що е свине там, патриотичен, целенасочен, бранещ ценности и идеали, защитаващ българското и отричащ европейското (забележете, не руското или друго, а европейското и хамериканското) и какъв ли още не положителен герой. А всъщност създава циркове, прави безредици, лае постоянно, екипът му е изцяло изпълнен с неграмотни и некомпетентни хора-селендури (видяхме ги как се държат и какво правят), които явно за друго не стават, освен да се закачат за него и т. нар. "голямо лапане" в политиката. Все едно не сме го гледали и това как се провали като Сидеров водеще т нар. "патриотична" идея. Всичко е до парите, нищо не може да ти наложат политиците, защото нашите идват гладни, не идват бизнесмени с изградени вече активи и подсигурено бъдеще за поколения напред. И знаем, че глада е по-силен от трифазния ток. Само знаем какво следва след голям глад, голямо плюскане. ;)

Имам познати, както от партията, така и симпатизанти. С ръка на сърцето мога да кажа, че са доста големи злета, от където и да ти погледне човек. Профилите им преливат от глупости за народното, за българското, за не знам си какво, и всичко това излято с куп грешки. Наскоро видях, че и един от великите му представите там е бивш бакш, какво да кажа....не съм шокиран.

Не само преиграва, но започва и доста явно да пречи и да насажда постоянно някаква омраза и бута основите, които да речем, че в момента някак се опитват да изградят, за да не станем Гвинея в Европа. Натам ни е запътил. Няма никаква идея какво да прави, при него е ден за ден плана "за развитие". Искал отново избори, до кога? То е ясно, че всички ще са в лапачката, и никога няма да се получи да са твърдо на едно мнение и с еднакви виждания. Няма как да загуби от властта човек, който цял живот е сменял партии и е г-н никой. Виж, Слави загуби много от властта. Това, което бе градял през годините и авторитета, който си е създал - вече е тотално сринат.
 
Плюят запада по цял ден, обикалят студиата да казват колко е лоша валутата и за България.


Като на възрожденци сметките в Евро.
 
kritichno.bg викаш. :D :D :D

Нещо от vervaitemi.com?

Сега разбирам от къде нашите експерти тук черпят вдъхновение за "развитата" бг икономика....
Америка като развита икономика, може да има доста даунове, защото няма как да е само в ръст. Докато другите винаги ще са в ръст, защото то от дъното не може надолу. Да не ти давам примери. ;)
 
Като цяло нищо не е показало, че нещо се променя по същество.
ЕС не са ни виновни по принцип. Там големите държави се разбират помежду си кой голям какви остъпки ще направи на друг голям за да получи отстъпки и той.
Малките държави имат по-малко опции, разбира се. Но тези, които се опитват да се възползват от своите възможности все пак отстояват това или онова.
Отделно големите държави си имат, които обезателно искат да наложат. Дали те, дали техни чиновници или Чичо Сам. Но и те всъщност не са задължителни. Всъщност те се представят за задължителни от чиновниците тук.
В по-редките случаи в които може да гледате интервю на по-високопоставен ЕС чиновник, просто става ясно че като цяло те не ни лъжат, не ни мамят, не ни поставят задължителни условия.
И в отрицателен и в положителен смисъл, представянето вътрешно за закони и задължения на ЕС са директиви.
Те са препоръчителни, но не са задължителни.

Така, че основната причина си остава вътрешна.
Като вземеш въртиопашки като Ноке и нагоре по веригата...
 
kritichno.bg викаш. :D :D :D

Нещо от vervaitemi.com?


Америка като развита икономика, може да има доста даунове, защото няма как да е само в ръст. Докато другите винаги ще са в ръст, защото то от дъното не може надолу. Да не ти давам примери. ;)
Няма и нужда всички ни виждат дереджето :)
 
бойко.jpg
 
  • Haha
Реакции: Vbb
пв.jpg
 
Скъпи съфорумници, нека за миг забравим разделението помежду си. Защото това дете, за което ще прочетете показва всичко. Това е лицето на европейска България! Лице което една малко пострадало дете типично по детски показва как работят институциите, които са плод на безхаберните политики водени от нашите политици. С закони писани на коленце в коларите на парламента. С народ който за 30 години не намери правилни хора, който да го водят...
Не бъдете тъжни, защото това дете е живо, здраво и щастливо точно колкото държавата ни.



Алекс.jpg
 
Не искам да налагам нищо на никой но вместо да се делим на русо - фили/фоби, американо - фили/фоби или европо - фили/фоби е добре да се обединим над българофилията! Защото САЩ, Русия и ЕС не са съществували но Българската армия е спасявала европейските ценности и християнска Европа още през 15. 08. 718г.

6.jpg

ДА ЖИВЕЕ ТЕРВЕЛ СПАСИТЕЛЯ НА ЕВРОПА🇧🇬
 

Горе