Половин съдържание дублирано съдържание ли е за google

Autohop.bg

New Member
Здравейте,

искам да популяризирам сайта си за обяви и сега се свързвам със сайтове, които могат да ми сложат обявите, но в кратък вид с линк към цялата обяви. Мислите ли че това ще окаже лоши влияние на Seo-то на сайта. Все пак не са целите обяви а 20-30% от съдържанието с линк?
 
Нямаш проблеми иняче скреипърите щяха да се безработни те точно на такова съдържание разчитат :) няма проблеми за теб и за тях :)

иначе имаше едно вярване че гугъл захапва от 20%-30% нагоре юник все едноче изцяло си юник :) (на база статия) ама не съм сигурен че е истина
 
иначе имаше едно вярване че гугъл захапва от 20%-30% нагоре юник все едноче изцяло си юник :) (на база статия) ама не съм сигурен че е истина

Тва и аз го знам, но пак не можем да сме сигурни. Ако кажем, че е така, това означава, че можеш да копираш целия текст отнякъде, но трябва да добавиш още 70% нов.
Не е оферта според мен да се копира само 30% и да го плеснеш някъде. Нито пък да копираш по 33% от 3 различни места... дори не знам дали ще проработи това. Както и да е, аз съм копирал много, като работих за една фирма. Копирах много от сайта на cnn - всеки ден. Сега статиите и страниците си седят и си имат добър пр. Нито са баннати, нито нищо.
 
ами като гледам моите сработва но не винаги. Но за бг съм убеден, че даже по-лесно ще го приеме за unique защото нашия език е по-сложен примерно от английския и чичо Г сравнява по-трудно. Поне така си мисля аз (че даже си и вярвам)
 
ами идеята ми е че все пак говорим за обяви и ако се публикува само зарибяващото съдържание с един линк към цялата обява е доста ефикасно, за момента работи, но просто се чудех да не да има негативен ефект на SEO-то на сайтовете ми защото все пак го правя на няколко места.

Във връзка с това, ако имам само адреса на обявата без да е линкната към сайта (защото всички по сериозни сайтове си забраняват html-ла в обявите, както и трябва естествено) би ли имало някакъв позитивен ефект за сайта според вас - от SEO гледна точка, че се споменава името на сайта въпреки че няма линк (повечето потребители си копират линка и отварят сайта но от страна на spider-ите те не мисля че биха последвали текст дори и да хттп://.. ако не е с href линк). Какво мислите по въпроса?
 
Последно редактирано от модератор:
От: Половин съдържание дублирано съдържание ли е за google

Здравейте,

искам да популяризирам сайта си за обяви и сега се свързвам със сайтове, които могат да ми сложат обявите, но в кратък вид с линк към цялата обяви. Мислите ли че това ще окаже лоши влияние на Seo-то на сайта. Все пак не са целите обяви а 20-30% от съдържанието с линк?
Безплатно добавяне в каталога на сайтове изцяло с българско съдържание.
Печелите възможност за реклама, повече посетители, по-добра индксация в Google , Yahoo и други.
Губите само 2 минути от Вашето време.
worldannouncement.net
 
От: От: Половин съдържание дублирано съдържание ли е за google

Безплатно добавяне в каталога на сайтове изцяло с българско съдържание.
Печелите възможност за реклама, повече посетители, по-добра индксация в Google , Yahoo и други.
Губите само 2 минути от Вашето време.
worldannouncement.met
Добре ве, не виждаш ли че темата е от преди 2 години??!?
Баси що ме караш да си губя времето в четене?
 

Горе