Получаване на пари от Paypal към БГ карта

tuger

Well-Known Member
Здравейте,

отдавна не съм прехвърлял пари от Paypal към БГ карта, но ми се наложи. Вчера изтеглих парите към карта на ПИБ и получих нотификация от приложението на ПИБ, че е постъпил превод към картата, но парите още ги няма. Помня, че имаше известно забавяне като се чакат пари от чужбина, но вече минаха 24 часа. Има ли нещо ново, което не знам?

Поздрави
 
Здрасти,
Получаването на пари от пейпал по карта отнема понякога от 2 до 3 дни. Провери отново дали си ги изтеглил, ако не си ползвал дълго време акаунта може да иска някаква верификация преди това и да е отказано.
 
Последния път ,когато теглих от Пейпал,реших да ги пусна в Револют....пристигат на секундата и може да ги теглиш веднага от банкомат,но май е брадва с таксите и няма да повторя. Пейпал ми прие картата от Байнанс и мисля да пробвам там следващия транш но нямам идея дали ще стане.Някой ако е пробвал нека сподели
 
Тъкмо щях да питам и аз за таксите, но ще ги преведа директно към сметката. Иначе оставям малки суми в Пейпал. Иначе последният път, в който превеждах към карта имаше висока такса
 
Тъкмо щях да питам и аз за таксите, но ще ги преведа директно към сметката. Иначе оставям малки суми в Пейпал. Иначе последният път, в който превеждах към карта имаше висока такса
PayPal не се славят с ниските си такси. От много време загубиха позиции там и честно казано повечето фирми използват други алтернативи. Но топа бяха Skrill, нямаха равни с таксите си. Защото обираха кое къде PayPal не поддържаше като тип продукти/услуги. Но те вече не са фактор. ;)
 
Теглете си ги директно към банковата сметка. Няма такса и идват за ден-два.
Да. Таксите идват при транзакциите между акаунти. Иначе всичко живее от такси, въпрос остава колко са те, обосновано ли е да се плаща толкова и най-вече - има ли подходящи алтернативи. Вече масово около мен са на револют. Членувам в няколко фейсбук групи на квартали и всяка втора загубена карта за разплащане е вече револют. Пейпал вече са отживелица на много места за разплащане. Ако пейсера успеят да си оправят бомащината с НАП тук, ще станат лидер на пазара.
 

Горе