Получихте ли вече пари от Easytrader за месец Октомври?

bgseo

New Member
Здравейте отново.
Пиша ви, защотото още не са ми превели парите за месец Октомври от Изитрейдър.

Някой взел ли си е вече парите?
И нали след 20-то число плащат а на мен още нищо няма а почти я закасах с парите. :cry::cry::?:
 
От: Получихте ли вече пари от Easytrader за месец Октомври?

За месец Октомври 2008 година.
Нали след 20 число на всеки месец плащат за предходния
 
От: Получихте ли вече пари от Easytrader за месец Октомври?

:) За голяма сума ли говориме? :) Сигурно не, но какво да се прави...чака се и малките суми - няма какво да се прави. Ако се забавят още малко, до другия месец - пиши им. Все пак коректност трябва да има тук. А това че може да се ебават - и друг път са го правили. ;)
 
От: Получихте ли вече пари от Easytrader за месец Октомври?

Нали до 5 число на другия месец трябва да плащат, защо така правят незнам и аз
 
От: Получихте ли вече пари от Easytrader за месец Октомври?

:) За голяма сума ли говориме? :) Сигурно не, но какво да се прави...чака се и малките суми - няма какво да се прави. Ако се забавят още малко, до другия месец - пиши им. Все пак коректност трябва да има тук. А това че може да се ебават - и друг път са го правили. ;)

Става въпрос за сума от 300 лева.
Според вас кога биха я изплатили нали от 20-то число на този месец до 5 число на другия месец изплащат пари?
Защо се бавят незнам
 
От: Получихте ли вече пари от Easytrader за месец Октомври?

А няма ли нещо от сорта на регфламентирани дати, или пендинг статус в админ панела на програмата, както и определена сума след която плащат за да не правят безмислени преводи. Аз не съм запознат, но мисля че темата е подходяща да се изясни и това за бъдещи недоразумения. Щеше е да добре и някой от тях да влезе и даде яснота, но те влизат тук само за да се заяждат.:)

П.П: vitko5, супер блог имаш, само ако му го направиш добре като линк - ще е супер. Защо не го линкваш с нормален текст линк, а не само с URL?
 
От: Получихте ли вече пари от Easytrader за месец Октомври?

Няма повод за притеснение според мен.

Изплащането на натрупани суми за минали месеци ще се извършва в рамките на плаващ период от 2 седмици след 20то число на текущия месец, но не по-късно от 5то число на следващия месец. Пример: сумите за месец ноември 2007 ще се изплатят между 20ти декември 2007 и 5ти януари 2008.

Още сме 26-ти, като мине 5-ти тогава ще се притесняваме. Това, че досега са ги привеждали за два дена, нищо не значи.
 
От: Получихте ли вече пари от Easytrader за месец Октомври?

Аве колеги някой от Вас скоро да е *бал тия от изитрейдър ? :D ahah
 
От: Получихте ли вече пари от Easytrader за месец Октомври?

П.П: vitko5, супер блог имаш, само ако му го направиш добре като линк - ще е супер. Защо не го линкваш с нормален текст линк, а не само с URL?[/QUOTE]


Първо благодаря ти за положителното мнение за блога :)
Не те разбрах какво имаше предвид да линквам сайта с нормален текст ?
Според теб какво да променя за още по-положителна насока.


И дано наистина някой отговори на "bgseo" дали някой е взел този месец парите от изитрйдър.
 
Аве колеги някой от Вас скоро да е *бал тия от изитрейдър ? :d ahah
Защо, заради голямата сума от 300 лева ли? :) Аз мисля че ще се платят, но ти не спомена за този период от 2 седмици. Както се вика, може и на 2-ия ден, може и на 2-ия ден преди края на втората седмица. Просто обработват другите плащания, или имат проблем с плащанията. Нищо нестандартно. Изчакай си.;)

П.П: Имам предвид да ти е текст линк. Като тези в подписите ми - ключови фрази за които се оптимизирам.
 
От: Получихте ли вече пари от Easytrader за месец Октомври?

Днес имам превод от изитрадер! Предполагам, че и всички останали имат.

Когато има обявен краен срок, редно е да се изчака да мине и тогава да се тревожи човек. :wink:
 
От: Получихте ли вече пари от Easytrader за месец Октомври?

И аз вчера си получих парите, все пак има период от 15 дни в който се изплащат сумите, можеш да се тревожиш чак когато измине периода и не си получил нищо. Досега винага са били коректни с мен. Ако не си получил по-добре им пиши в поддръжката, а не тук :)
 

Горе