Получихте ли по пощата ваучер от google adwords?

addmysite

New Member
Наскоро да сте получили ваучер от google, който да използват до 15.05. или до 31.05.2011 или се губи?

Използвахте ли го или вече имате профил в google adwords и поради тази причина губите стойността му?

Предполагам, че взимат данните от google adsense и не гледат дали имаш adwords:)
 
От: От: Получихте ли по пощата ваучер от google adwords?

В условията на писмото пише, че трябва да имаш регистриран adwords до 14 дни преди да си въвел ваучера. Вие оставяте ли го да се загуби? Аз не покривам правилата и ми е интересно как процедират останалите!
 
От: Получихте ли по пощата ваучер от google adwords?

Аз получавах ама беше преди около 3-4 месеца имаше нещо такова в пощата. За съжаление тогава нямаше за кво да го използвам !
 
От: От: Получихте ли по пощата ваучер от google adwords?

В условията на писмото пише, че трябва да имаш регистриран adwords до 14 дни преди да си въвел ваучера. Вие оставяте ли го да се загуби? Аз не покривам правилата и ми е интересно как процедират останалите!

Регистрираш нов акаунт с измислени имена, и го активираш като натиснеш POST PAID метода, ако не стане взимаш дебитна карта, която няма да използваш повече. Така можеш да стигнеш и до 160 лв. без да те притесняват след това...
 

Горе